Hallo, Wat voor schoenkadootjes doen jullie voor jullie tieners. Bij mijn schoenkadootjes klein. Dus hooguit 2 euro. Maar ik weet niet wat leuk is voor zoonlief. Hij vind t ook nog leuk om ook iets te krijgen. Maar wil hem eigenlijk geen prul geven. Jullie ideeen. En wat geven jullie voor sinterklaas. Hier al zon boxje voor de mobiel. En een rugzak Maar verder?
Action heeft soms ook coole stickers voor in de agenda, adventkalender, iedere dag chocolaatje snoepen. telefoonhoesje (ali). Voor in de zak: iets voor de sport, sporttas, skateboard, joggingbroek, dekbedovertrek, nieuw telefoonhoesje (echte niet van ali dus), gezelschapsspel, leesboek, abonnement, nieuw spel spelcomputer, zakmes, zitzak, horloge, sporthorloge, coole schoenen. Zoiets?
Ik heb voor mijn 2 dochters (15 en 16) een setje van doucheschuim en bodylotion gekocht. Zag ik staan bij het kruidvat voor 1,99. Maar voor mijn zoon van 13 weet ik het ook nog niet. Alle tips en ideeën zijn welkom.
Gekke of leuke sleutelhanger, tijdschrift (oké, misschien net ietsje duurder dan 2 euro, maar misschien toch een optie?), virtual realitybril (die heb je duur en goedkoop, al zal goedkoop ook net boven de 2 euro zitten ws), selfiestick (vast ook goedkoop te vinden bij de Action ofzo), grappige pen of gum, basketbalnetje voor boven de prullenbak. Voor in de zak, net wat hij leuk vindt. Ik zou hem zelf een lijstje laten maken en daar wat van kiezen, is de kans ook groter dat hij het echt leuk vindt.