nou ik vind het ook leuk om bart mee te nemen mijn beide mannen haha mijn man is gister naar een verjaardag geweest en op de kop terug gekomen voor het eerst sinds sem haha hij was meerdere malen gevallen hihihi dat krijg je ervan haha ligt nu zijn roes uit te slapen maar tjee wat een but weer (niet mooi dus lief gezegd) had zoveel vanmorgen nog willen doen maar ja helaas liefs miriam iedereen fijne zondag
Hey meiden, alles goed, alleereerst wil Hope van harte feliciteren met de geboorte van jullie zoon, meis geweldig!!!!! is het nu niet zo dat iedereen inmiddels van de groep is bevallen?? of heb ik het nu helemaal mis???!!! Marla waar zit je weer meis, al weer lang niks van je gehoord. Wuppie hoe gaat het met je hoofdpijn, hoop dat het nu wat beter met je gaat???? Marieke, wat fijn dat je nu weet dat wanneer neia het aangeeft je haar wat meer rust kunt gunnen en haar lekker even kunt laten rusten. je vroeg hoe het met mijn moeder en mij gaat, nou ja zucht redelijk, mijn moeder is mijn moeder, en dat is soms erg moeilijk. Ik heb wat meer afstand genomen en me voorgenomen me er niet zoveel van aan te trekken. maar ik vindt dat wel moeilijk hoor, zou graag een hele leuke band met haar hebben, maar dat is bij tijd en wijle gewoon niet mogelijk. Ze heeft altijd haar mening klaar of je hem nou wilt horen of niet, en meestal is dat niet positief. nou ja ik heb gekozen voor mijn gezin die komt op de eerste plaats, en dat mijn moeder haar kritiek blijft uit. ....... so be it!!!! weer wedstrijden gereden dit weekend 2e en 4e geworden GAAT LEKKERRRRRRR!!! lieffs jette
Hope, van harte met je mannetje, eindelijk dan toch je wondertje in je armen! Ik hoop dat we je verhaal hier snel mogen lezen. Jette, super weer 2 overwinningen binnen! gaat lekker zo! wb je moeder, ruilen kun je haar niet, dus je moet inderdad maar het mooiste er van maken Flyke, Het begint nu toch wel spannend te worden. Ik ben zooooooo benieuwd! Inderdaad niet teveel googelen, je leest vaak alleen het slechtste, in het ziekenhuis zijn ze er wel bekend mee hoor, dus gaat vast goed komen. Alles weer een beetje op rit met het slapen van Merel? Miriam, ben je gisteren nog weggespoeld van de regen? Was hier even droog s'middags en Eline mocht lekker met de laarsjes in de plassen stampen hihihi ze vond het geweldig! Amber, hoe gaat het met Sam en Lize? Vertel nog eens wat leuke streken van ze! Marla, inderdaad, waar ben je? ik hoop dat alles goed gaat, heb je al weer snel controle? Jude, dank je voor de melding van Hope, weet je ondertussen al wat meer, hoe hij heet bv. Marieke, lukt het een beetje om Neia de rust te geven? Goh wat vervelend, ik kan me voorstellen dat neia dan niet lekker in haar velletje heeft gezeten de laatste tijd. En je knie? hoe gaat het daarmee. Ik wil je heel veel sterkte zeggen deze week met je papa. Fijn dat je weer meegaat, dan heeft je moeder ook weer wat steun. Me2, alles goed gegaan hier in NL? Wuppie, alles goed met je kleintje? is je hoofdpijn al weer wat beter? Ik hoop het wel voor je, het is tijd om nu te gaan genieten van deze zwangerschap. Franka, hoe gaat het met jou? Heb je al een tijdje niet meer langs zien komen. Ik hoop dat alles goed is bij jullie en dat je snel weer wat van je laat weten. Neeke, kom je ook op de meeting? Is voor jou ook wel dicht in de buurt. Al iets gehoord over de overname van je werk? Hier alles goed, nog steeds bezig in de tuin (duurt de hele week nog wel) maar het begin is er en ziet er mooi uit. Laaat dan het zonnetje maar komen dan kunnen we lekker gaan genieten van ons nieuwe tuintje (en ga ik weer aan het werk8)) Komende week een test voor mij met "sociale" arbeid. Donderdag eerst naar een crematie van de vader van een vriendin, vrijdag een bbq van het werk en zaterdag met Eline naar mijn moeder die jarig is (2 uur rijden). Ik ben benieuwd of ik dit alles achter elkaar vol kan houden. Als dit allemaal goed gaat ga ik volgende week weer naar het werk om te proberen, ben er wel weer aan toe. Kus Minka
Hope: VAN HARTE MET JULLIE VENTJE!! Kom je je verhaal snel vertellen?? Wat heerlijk dat alle dames nu bevallen zijn!! JOEPIE!!!!!!!!!!! Dikke mijlpaal he!!!!!!!! Mijn man zit 19 sept. op Ibiza, maar dat had ik volgens mij al verteld! Later meer van mij maar nu even druk. Alles goed verder.
Hope Gefeliciteerd met je mannetje. En nu genieten dit geluk is jullie zo gegund hoop dat de bevalling goed is gegaan. Neia dat klinkt als een heel leuk feest hoop dat neia gauw helemaal beter is, het verklaard wel een hoop of niet. Minka stoer meid die Eline en die zandbak ben je snel weer vergeten als het eenmaal af is. Sophie is nog nooit bij de kapper geweest erg fijn die krullen. Hoop dat het lukt om weer te gaan werken ga je gelijk fultime? Jette gefeliciteerd met de goede wedstrijden welke klasse rij je nu? Denk dat dat inderdaad het beste is je moeder iets links te laten liggen en vooral geen mening meer vragen. Miriam het klinkt alsof Bart ook weer in het normale leven is geland . Even vergeten dat je dan niet meer tegen drank kan, je zal hem wel uitgelachen hebben. FLYKE waar ben je alles goed ben niet nieuwsgierig hoor hier trouwens ook een beetje slaap drama. Me2 druk druk druk beter dan niks te doen hebben. Marla hoe gaat het? Uitje Toen ik peilde of mannetje het goed vond dat ik ging was hij eigenlijk opgelucht dat hij niet mee hoefde . Zal het wel als hem vragen als er meer mee gaan. Volgende week woensdag hebben we een geslachtbepaling kon het niet laten Wil deze keer vooral 2 keer een bevestiging en niet uitgaan van een echo, vond dat de vorige keer toch wel een beetje eng. De hoofdpijn hoort bij deze zwangerschap vrees ik :x. Het gaat af en toe beter maar als ik dan wat meer doe komt het de volgende dag weer terug. We zijn ook bezig met de zolder/kamertje en ook al heb ik nog zoveel tijd het geeft mij toch onbewust stress. Heb tussen de hoofdpijnen door dus ook een muur geschilderd in de woonkamer hoezeo last van hormonen Sophie slaapt slecht de laatste week of ze wordt wakker en wil niet meer in haar eigen bed. Of gelijk als ze naar bed moet niet dan wil ze in mijn bed. Ik denk dat ze droomt. Ook heeft ze nu wel door dat er een baby in mijn buik zit dan gaat ze kijken en kusjes geven en ja de baby slaapt in mama's bed dus dat wil zij ook, gisteravond lag ze met haar hoofd op mijn buik te slapen.
Wuppie, hihihi nesteldrang? nu al??? Als je het geslacht weet laat je het ons dan weten? ik denk een jongetje! Vervelend dat Sophie ook slecht slaapt, maar wel lief hoe ze met de baby omgaat, nu al, dus dat gaat ook vast goedkomen. Hier ook een dromertje en dan wakker, ik vind het erg zielig als ik haar hoor roepen; Nee, nee,! kon ze het me maar zeggen dan, maar dat kan ze nog niet. Minka-man hoeft volgens mij niet zo nodig mee, maar als alle mannen meegaan kan ik hem misschien overhalen.
Hee Flyke, klopt het dat je al een paar dagen niet meer online bent geweest?! Als je nog niet bevallen bent heb je wel elke dag een meldplicht, he . Minka, het zoontje van Hope heet Dane, zag ik op hyves. Ben erg benieuwd hoe het met ze gaat! Wie weet komt ze het hier zelf wel vertellen. Dus je wilt volgende week weer beginnen met werken? Succes! Ben ook benieuwd Wuppie, vertel je het hier ook wat het gaat worden? Marieke, sterkte en succes deze week met je vader! Hoe gaat het nu verder met hem? Zo, hier even rust, Rick heeft last gehad van doorkomende hoektandjes en dat deed behoorlijk pijn als ik hem zo hoorde, erg zielig. Gelukkig lijkt het nu voorbij te zijn. X Jude.
Jude weet je ook hoe je dane uitspreekt? Hoektandjes kunnen goed zeer doen dat waren hier nachtjes op de bank met waterijsjes 8) Flyke waar ben je Minke ja nu al nesteldrang. Ik heb vandaag eindelijk eens geen hoofdoijn en voel me gelijk een stuiterbal zo actief zou wel een rondje kunnen rennen,of nog wat schilderen ofzo 8). Ja jullie weten het ook als ik weet wat het word. De echo is alleen om 21:30 dus dat zal de volgende dag worden denk ik. 16 weken alweer het gaat echt snel de tweede keer.
Hope, ook hier nog een keer: van harte GEFELICITEERD met je mannetje. Hopelijk ben je nu heerlijk aan het genieten! Jaaaaaaaa Wuppie alweer 16 weken, gaat echt snel hoor. Leuk dat je het geslacht wilt weten, ben heel erg benieuwd, kun je weer lekker shoppen. Niet te hard van stapel lopen hoor met die nesteldrang. Jude, och jee zielige Rick. Zijn ze al door? Neia is heel laat met haar tanden, dus die moet ze ook nog. Met paps gaat het redelijk, natuurlijk nu enorm gespannen. Maar ik hoor van iedereen dat hij er goed uit ziet. Minka, eline dus ook een dromertje. Hier net zo, echt zielig, maarja het zijn fases waar ze doorheen komen. Schiet het een beetje op met de tuin? Het zonnetje komt eraan, dus je kunt gaan genieten. Pfff eerst nog druk druk druk zo te lezen. Hopelijk hou je het een beetje vol. Met mijn knie is het helaas nog hetzelfde, a.s. dinsdag moet ik bij de orthopeed komen en dan krijg ik de uitslag van de mri. Ben benieuwd. jette, slim dat je voor je gezin hebt gekozen. Maar het zal wel moeilijk zijn als je haar ziet. Wat knap zeg 2e en 4e! Me2, fijn dat alles goed gaat bij jullie. Hopelijk dit weekend wat meer rust? Miriam, ja echt rotweer afgelopen weekend, gelukkig nu beter. Amber, hoe is het bij jullie?
Gister zijn we met neia op controle geweest bij de kinderarts. Gelukkig was alles goed en hoeven we pas over een half jaar terug te komen. Ze was wel ietsje aangekomen, het blijft een klein ding, maar ze is nu 10 kilo en 84 cm. De fontanel was nog niet dicht, maar geen reden voor onderzoeken nu, even een half jaar afwachten. Hij stond er versteld van hoe goed haar beentje zich ontwikkelt had. En hij vond het fantastisch dat ze zo'n kletskous was, ze loopt qua spraak een dik jaar voor, hij had zelden zo'n kletserd gezien op die leeftijd, ze zei: dokter jij mag niet aan mijn haartjes kriebelen hoor (toen hij de fontanel wilde voelen) hahaha en hij heeft een aquarium op zijn kamer staan, dus ze zei: visjes hebben geen haartjes he dokter.......hihi. en toen ging ze de visjes tellen. Wij gingen met een goed en trots gevoel daar weg. Morgen is de dag van mijn vader.......... Ik ga mee, we worden om 7 uur opgehaald door de chauffeur. Het is een controle onder narcose, dus als hij bijkomt krijgen we de uitslag. Ik voel wel dat de spanning nu oploopt. Ik laat iets weten zodra ik kan.
Marieke, succes morgen met je vader, hopelijk is alles toch goed, in elk geval zo goed als het zijn kan, als je begrijpt wat ik bedoel . Fijn dat het goed gaat met Neia! De KA zou haar zeker eerder terug willen zien als het niet goed zou zijn, toch? En dat ze al een jaar voorloopt met praten is toch ook geweldig? Het ene kind is sneller met praten en een ander loopt al met 10 maanden! Persoonlijk liever een kletsertje, hoor, wel zo gezellig! Flyke, ik begin toch te denken dat je je kindje al hebt, hoor... Ben benieuwd... Wuppie, dus jij ook ervaring met hoektandjes? Het lijkt er nu wel door te zijn, hij lijkt geen last meer te hebben gelukkig. Ik kan wel wat nachtrust gebruiken... O ja, ik weet niet hoe je Dane uitspreekt, ik dacht gewoon zoals je het schrijft, maar nu jij het zo zegt, denk je dat het anders is dan? Ik ga mijn bedje opzoeken! X Jude.
Lieve Hope: supergefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon!!! Marieke: héél veel sterkte vandaag! Jude: wat zielig voor Rick. Heeft hij er nu al een beetje minder last van? Suze is op het moment ook erg aan het zeveren (tandjes op komst?) maar de hoektanden klinken spannender. Flyke: we wachten op nieuws....... Miriam: hoe gaat het bij jou? Lekker aan het genieten van het mooie weer na al die regen? Kan Sem al een beetje stevig zitten en bijvoorbeeld in de zandbak spelen? Ik kan niet wachten tot Suze een beetje kan zitten en we ook kunnen fietsen met het mooie weer. Wuppie: nog even en jullie weten of je nog een dochtertje of deze keer een zoontje krijgen! Ik ga ook inzetten op een zoontje. Me2: ook druk, druk, druk. We hebben inderdaad een enorme mijlpaal behaald. Iedereen heeft een kindje in haar armen. Ik zit met tranen in mijn ogen, dat we dat na 3 jaar mooi bereikt hebben. Op het uitje moet daar zeker op gedronken worden (kinderchampagne ) Jette: weer mooie plaatsten behaald! Zo te horen heb je een beetje een weg gevonden in de omgang met je moeder. Hoe moeilijk het ook is. Inderdaad je concentreren op de positieve dingen, zoals je mooie resultaten! Amber en Neeke: hoe gaat het bij jullie? Lieve meiden, Sorry, dat ik niet eerder van me heb laten horen. Ik ben de afgelopen 2 weken geveld geweest door een wortelkanaalontsteking. Het gevolg was een mega dik gezicht aan één kant en een antibioticakuur. Inmiddels ben ik al twee keer bij de tandarts geweest voor een behandeling (en die zijn niet fijn) en morgen voor de laatste keer. Hopelijk ben ik er dan vanaf, want het is geen pretje. Sinds ik nu begonnen ben met het afbouwen van de bv is mijn weerstand naar 0 gezakt. Eerst die buikgriep, toen een keelontsteking en nu dit weer. Wat staat me nog te wachten wanneer ik volledig stop? Hier dus even in de lappenmand. Ook Suze heeft een fikse verkoudheid (haar eerste, maar dat zal ook zeker niet de laatste zijn) en slaapt nu wat slechter. Ook bij mijn broer en schoonzus gaat het nu weer wat minder. Mijn schoonzus wordt a.s. dinsdag gecurreteerd, omdat de placenta bij de bevalling niet helemaal is losgekomen. Ze krijgen het maar weer voor hun kiezen. Er lijkt geen einde aan hun ellende te komen. Hier dus even een dip, maar daar komen we ook wel weer uit! Ik had me nog niet opgegeven voor het uitje, maar Suze en ik zijn aanwezig. Ik zal ook vragen of Franka-man meegaat, maar het kan dan net zijn kampweek zijn. Ik vind het super jullie te gaan ontmoeten!!! Liefs Franka
o franka fijn te horen dat je gaat komen dan ik kijk er ook echt naar uit en meid ja het lijkt wel nu ik ook mama ben ik gevoeliger ben voor elk koudje haha maar ja dat heb ik er dan wel weer voor over nadien. marieke meid jij blijft het ook maar voor de kiezen krijgen succes morgen en tjee goed van neia haha trotse mama mooi Van mij kant was het wat rustig de laaste dagen wij hebben kennissen die we als oom en tante beschouwen dus de dochter als nichtje en de oma als extra oma en zei is zondag overleden plotselilng oma vandaag weg gebracht crematie en het was een zwaare dag omdat de zoon niet die wij als oom zien maar daar de broer van net opgegeven is kwa kanker het is niet meer te redden en het gaat zo slecht met hem dat hij in slaap gehouden wordt dus niet aanwezig kon zijn bij de crematie van zijn moeder ook zijn vrouw en dochter waren er niet die waren bij hem aan het waken dit maakt het zo intens erg. En emotioneel ik vind ze heeft een lang leven mogen lijden hier maar de manier waarop ze nu gegaan is doet mij pijn, ze kon waarschijnlijk het verdriet niet aan dat haar zoon zou overlijden en dus ging ze eerst. en als je dan die oom en tante ziet zoals we ze zien met dochter dan breekt letterlijk je hart. De pijn die de gezichten tekenen pfff condoleren wouden ze ook niet omdat het verdriet en de pijn te vers zijn. Dus je kon verder dan aanwezig zijn niks doen. ik ben er even kapot van sorry
Meiden, hier ook even een teken van leven. We zijn superdruk met de tuin etc. Morgen ga ik met Eline naar de verjaardag van mijn moeder in Weert en ik heb een zware week gehad qua slapen. Verder gaat alles prima hoor, ook met de meiden. Hoop snel weer wat uitgebreider te komen kletsen. Flyke, waar ben je???? Ik denk dat ze al mama is anders had ze allang wat gepost. Kus voor iedereen Minka
flyke is bevallen meiden heb een kaartje binnen gekregen met de post ja een gezonde meid linde echt zo gaaf van harte gefeliciteerd meid met de geboorte van linde genieten jullie maar lekker met z'n vieren liefs miriam
Flyke gefeliciteerd met jullie dochter Linde. Had die kleine toch door dat je je zat te vervelen hoop dt alles goed gaat. Miriam zou jij haar adres willen pben ojee dat klinkt allemaal wel heel triest hoopp dat de achter blijvende familie er straks mee kan leven en er weer een beetje boven op komt gecondoleerd. Franka het eerste jaar van je kindje moeten de ouders ook weer wennen aan alle kinderbacterien en zijn dus vaker ziek. Was hier ook zo. Die tandarts klinkt niet fijn gelukkig ben je bijna klaar. Leuk dat ook jij meegaat met het uitje ben toch zo benieuwd naar iedereen. Minka niet teveel doen he nu je je beter voelt. Veel plezier dit weekend. Marieke jij zit nu in het ziekenhuis ik denk aan jullie en ik zal duimen succes. Jude ja de hoektandjes hebben we hier ook gehad veel ijsjes eten en niet moeilijk doen over ander etenn dat komt wel weer. Ken de naam Dane niet vandaar ik denk dan inderdaad zoals je het schrijft. Ik ga stoppen dames nog even de honden uitlaten tot het spookje wakker wordt prettig weekend allemaal.
Lieve Flyke en Flykeman, van harte gefeliciteerd met de geboorte van LINDE! Wauw, prachtige naam! Hoop dat alles goed gaat! Miriam, sterkte...
Flyke en Hubbie, gefeliciteerd met je 2e dochter Linde. Mooie naam hoor, ik vind het heel goed bij Merel passen. En een leuk kaartje met het kwebelkousje Merel. Ik hoop dat alles goed is gegaan en dat je een mooi, gezond meisje hebt . Rust maar lekker uit en ik hoop dat we daarna je verhaal snel mogen horen. Kus Minka
Flyke meis van harte gefeliciteerd met jullie dochter Linde, en flykeman natuurlijk ook!!! heerlijk!!!! hoop dat alles goed met jullie gaat!!@ Miriam wat een tegenslagen weer hou je sterk meis, sterkte! beetje kort maar heb weinig tijd sorry1!! jette
Flykie: VAN HARTE MET JULLIE 2de MEISJE!!! HELE MOOIE NAAM!!!! Had ik het toch verkeerd Dacht echt een jongen.... Zou op jullie allen nog willen reageren, zag weer wta verdrietige dingen voorbij komen, maar de tijd ontbreekt me nu even om goed te reageren! Dikke kus en knuffel voor jullie!! Marieke: waar ben je? Hoe is het met je vader en hoe is het met Neia???