tussen realiteit en gedwongen positivisme

Discussie in 'Vlinder clubs' gestart door flyke, 27 okt 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. flyke

    flyke Fanatiek lid

    15 jun 2006
    1.580
    0
    0
    22-01 Neia afspraak gyn
    25-01 Jette uitgerekende bevallingsdatum
    25-01 flyke uitgebreide 22 weken echo
    30-01 Hope info-avond IVF
    01-02 Hope startgesprek IVF
    14-02 Marla uitgerekende bevallingsdatum
    25-02 Hope start stimulatie IVF
    21-05 Neia uitgerekende bevallingsdatum
    27-05 vlgs gyn, 29-05 volgens VK: Flyke uitgerekende bevallingsdatum
    15-07 Minka uitgerekende bevallingsdatum
     
  2. Minka

    Minka Fanatiek lid

    25 dec 2006
    1.466
    0
    0
    Gelderland
    hihihi Flyke een jongetje? Ikzelf denk een meisje, maar we laten ons verassen!
    Wat een lekker gevoel als je je kleintje gaat voelen, lijkt me echt zoooo bijzonder! Ik wou dat ik al zover was, soms heb ik echt nog steeds niet het idee dat er een kleintje in me groeit, en dan denk ik, oh ja, ik ben zwanger!
    Heel veel plezier met je weekendje, geniet ervan!

    Jette, nog even geduld dus denk ik. Je kleintje zit lekker veilig en warm bij je, heeft denk ik nog niet zo'n haast dus wie weet blijft het nog wel even zitten. geniet maar lekker van je rust, volgens mij heb je die nu gevonden!

    Neia, fijn om weer van je te horen. Jammer dat er weer zoveel gebeurt is, maar ook van harte met je nieuwe baan. Klinkt goed hoor en je gaat er vast een fijne tijd tegemoed. Nu nog even doorbijten op je oude werk, maar denk maar gewoon, duurt niet lang meer!
    Ik hoop dat je opa toch opknapt, het is erg moeilijk als iemand andere niet meer herkent. En je moeder ook al een operatie! Zit ook niet mee meid, gaat het wel goed met je vader?
    Enne, ruzie op je werk? we horen het nog wel van je.

    Jude, ik heb de 3e keer mijn examne gehaald, niks mis mee hoor. Het is en blijft een momentopname, je kunt rijden als je af mag rijden, dan is het lot in handen van de examinator. Doe maar rustig aan meid, loatj mer kôme wie ut keumtj! ;)

    Franka, een bezoekje aan de arts kan nooit kwaad, het geeft misschien ook wat meer rust. Ik ken het gevoel maar al te goed!

    Miriam, lijkt me ook best zwaar om even op je werk te zijn. Maar ik ben blij dat ze zo goed met je meeleefden. Schrijf het maar lekker van je af hier.

    Ikzelf heb ook even een dip, er komt zoveel op me af, heb mijn agenda supervol tot maart en zie gewoon op tegen vanalles. Niet dat het erge dingen zijn, maar gewoon de druk van het moeten!
    Mijn moeder krijgt ook een operatie (aan haar hand) niet zo'n erge ingreep, maar ga er wel 4 dagen naar toe. Ze is alleen, dus hulp en steun kan ze dan wel even gebruiken. Daarna komt mijn zus 2 dagen en we hopen dat ze dan zelf weer wat kan doen. Dit is net voor de carnaval, was dan toch meestal in limburg, maar sla het dit jaar maar over. anders ben ik 6 dagen daar.
    Strakjes eerst naar de tandarts bleh!

    Meiden moet aan de slag (heb echt geen puf)
    allemaal tot later, dikke kus
    Minka

    PS ik zal de lijst ook even aanvullen
     
  3. Minka

    Minka Fanatiek lid

    25 dec 2006
    1.466
    0
    0
    Gelderland
    22-01 Neia afspraak gyn
    25-01 Jette uitgerekende bevallingsdatum
    25-01 flyke uitgebreide 22 weken echo
    30-01 Hope info-avond IVF
    01-02 Hope startgesprek IVF
    12-02 Minka VK
    14-02 Marla uitgerekende bevallingsdatum
    25-02 Hope start stimulatie IVF
    28-02 Minka 20 weken echo
    21-05 Neia uitgerekende bevallingsdatum
    27-05 vlgs gyn, 29-05 volgens VK: Flyke uitgerekende bevallingsdatum
    15-07 Minka uitgerekende bevallingsdatum
     
  4. neia

    neia Fanatiek lid

    18 jul 2006
    3.341
    0
    36
    Jette, je verlof klinkt inderdaad heerlijk. Mag ik alvast gaan aftellen of is dat nog te vroeg? ;)
    Enne die baby laten ze niet zitten hoor, dus ze zullen dan wel tot de 40/41 weken afwachten als ze dan nog niet ingedaald is zullen ze vast wel iets doen.
    Maar dat moet je inderdaad even aan de vk vragen.
    Moet je nu iedere week op controle komen?
    Alweer bijna 39 weken. :confused: Had je in het begin het idee dat de kleine vroeger of later zou komen?

    Mijn moeder is gelukkig uit het zh, maar ze heeft nog veel pijn. Ze heeft krukken gekregen om kleine stukjes, bv naar het toilet te lopen. Ik hoop dat de pijn snel minder wordt.

    Ik ben heeeeeeeeeeel blij met de baan, dit wilde ik echt ja. En nu ook nog met een geweldig salaris!
    En dan hoef ik straks als de kleine er is ook geen koopavonden en zaterdagen meer te werken, heerlijk gewoon. :D

    Flyke, oh wat heerlijk een lang weekend centerparcs! Daar knap je vast wel van op.
    En wat een geweldig gevoel dat je je kleine even hebt gevoel. Ik voel hem nog niet iedere dag hoor, maar als ik rust neem dan wel wat vaker.
    Gisteravond voelde mijn schoonzus de kleine voor de 1e keer. Helaas was de oma te laat, maar dat komt vast nog wel.
    Geniet ervan meid! Moet je vandaag nog werken?

    Minka, heb je echt het gevoel dat het een meisje wordt? Bij andere mensen heb ik altijd een voorgevoel, maar bij mezelf helemaal niet.
    Met mijn vader gaat het gelukkig redelijk. Hij had het van de week al over een volgende vakantie naar Tenerife! :confused:
    Waar heb je je agenda druk mee bezet? Kun je niet iets schrappen of verzetten? Want zoveel stress is echt niet goed voor jou en de kleine hoor.
    Het is wel ongelofelijk balen van je moeder, maarja familie is nou eenmaal belangrijk.

    Ja en ruzie op het werk maandag was ook echt geen pretje.
    Die andere manager had een flinke fout gemaakt met klanten, en nu wilde ze deze fout in mijn schoenen schuiven, omdat zij nu opeens vind dat ik eindverantwoordelijke ben.
    Jaaaaaaaaaaaaaa dag. Ik kan er nu nog boos om worden. :evil:

    X Neia
     
  5. Hope

    Hope Fanatiek lid

    1 mrt 2006
    3.100
    0
    0
    Hallo meiden,

    gelukkig wordt er alweer wat meer gekletst, ik heb jullie echt gemist.
    Amazonnetje, dankjewel voor de groetjes van Amber, doe ze maar terug.
    Hoe is het met jou?

    Miriam, wat knap dat je al op het werk bent geweest. Ik kan me voorstellen dat hoe langer je wacht hoe hoger de drempel wordt.
    Ik heb ook hyves, geef me via PB je naam van hyves door, en misschien voeg ik je dan toe ;)
    Nee hoor grapje, zeker voeg ik je toe.
    Ik wil met iedereen hier vriendjes zijn, ik wil alleen niet dat er in mijn krabbels persoonlijke dingen over onze kinderwens en de IVF worden gezet.
    Ik ben hier niet voor niks, onder een "undercover" naam. :) :) :)

    Jude, leuk om ook even van jou wat te horen. Tja, jij zal de dameszittingen wel kennen, maar zo bont als de heren het maken, doen wij dames niet ;)
    Wat knap van je dat je het klussen niet meer echt als klussen en obsessie ziet, dat doe je goed.
    Maar we blijven gewoon stug doorduimen, de wonderen zijn de wereld nog niet uit, dus ongi van Jude: blijf weg! :evil:
    En dit is geen verzoek, maar een plicht ;)

    Neia, ja de data komen er nu snel aan.
    Ik vind het zooooooooooooooo spannend.
    Van de ene kant ben ik echt relaxed, maar van de andere kant zit ik echt al te fantaseren over hoe het zal zijn, en dat geeft dan wel weer kriebels.
    Gefeliciteerd me je baan, wat goed \:D/
    Maar daarentegen ook veel vervelende dingen gebeurd, las ik.
    Ik wil je niet ongerust maken, maar je weet dat ik in de zorg werk en ik dus regelmatig mensen heb gehad met een gebroken heup.
    Maar wat je zelf al zei, dat het er niet goed uitziet, kan ik helemaal inkomen.
    De meeste oude mensen, redden het niet na zo`n operatie en dan de complicaties nog erbij.
    Maar ik zal hopen dat je opa een vechter is en er wel bovenop komt.
    Ook veel beterschap voor je moeder.
    Oja, en die vervanger van je: dat ze het heen en weer krijgt. Is ze gek of zo, om jou de schuld te geven, wel erg makkelijk.

    Jette, jullie kleintje zit nog veilig en wel, lees ik.
    Je merrie was wel bevallen, wat heeft zij gekregen ;) ?
    Geniet nog van je verlof, maar dat gaat je zo te lezen wel goed af.

    Flyke, ja gelukkig is mijn "pijnkater" weg. ik weet niet wat erger is. ;)
    wat fijn dat je je kleintje hebt gevoelt.
    Ik ben een beetje jaloers ;) , mag dat?
    Geniet er maar van, je hebt het echt verdiend.

    Minka, een dip? das niet goed.
    Let een beetje op jezelf, neem niet teveel hooi op de vork.
    Je zegt dat je tot maart alles vol hebt gepland, maar dat is nog 1,5 maand.
    Al die "verplichtingen" zijn niet goed.
    Beloof je me, dat je een beetje rustig aan doet?

    Ik ben nog steeds blij, blij, blij.
    En het mooie is, dat ik me er nog steeds iedere dag bewust van ben.
    Dan doe ik iets, b.v. brood smeren, en dat doe ik dan in gedachten met de IVF, maar ik besef me dan meteen, dat ik ooooooooo zooooooooooooo blij ben.
    En dat ik me nu al zo`n lange tijd goed voel.
    Maar op het moment dat ik dit schrijf denk ik wel, ojee zeg het maar niet te hard, want dan komt dalijk de terugslag weer.
    Vanavond de laatste pil, van de eerste strip, dan zal ik weer ongesteld worden, alhoewel het nog niet weg is geweest al die weken :cry: .
    Maar, in de volgende strip gaat het allemaal gebeuren. :)

    Vandaag mijn collega`s ingelicht dat ik binnenkort met een vruchtbaarheidsbehandeling ga beginnen.
    Zodat ze een beetje weten wat er speelt, en dat ik vaker weg ben of ziek ben of niet zo lekker in mijn vel zit.
    En hoe reageerden ze: ? ? ? ?






    Stil :) :) :) :) :) :)
    Je merkt echt dat mensen niet weten hoe te reageren.
    1 collega zei wel: knap van je dat je het aandurft.
    Later zei een andere collega: nou, maak je borst maar nat! :confused:
    Het is dat ik zo`n goede bui heb, en dat ik weet dat het moeilijk is voor mensen om te reageren, maar dat ik nog een zware weg voor de boeg heb, dat hoef je me niet te vertellen, daar heb ik niet 1 x, maar 1000X over nagedacht ;)
    Maar ach, ze weten ervan, en ik hoor het wel als ze er wat over willen weten of vragen.
    Maar ik reken er maar niet op.


    Sorry, weer een heel verhaal, maar ik moest het effe kwijt.

    Liefs Hope
     
  6. miriam25

    miriam25 Fanatiek lid

    9 jan 2007
    3.072
    0
    0
    cal center medewerkster
    Het gaat tussen bart en mij steeds beter
    ik geef hem ook wel eens knuffel al is hij niet zo knuffelig no doe eens normaal of he al weer krijg je dan te horen maar we hebben vandaag heel fijn gesproken met elkaar en toen heb ik ook gezegd dat ik het heel erg vind als ik zo doe hij zei dat ik me er veelste naar om maak lief he.

    verder een dagboek bijhouden doe ik op de site van danique voldoende verder niet nog ergens anders het internet is nu heilig voor mij hier kan ik mijn ding doen en bij de site van danique mijn ervaring neerzetten als de comp uit gaat moet ik het ook even weer kunnen neerleggen anders blijf ik er dag en nacht mee bezig en dat is niet goed denk ik.

    Ik ben ook veel aan het googlen over wat kan het nu zijn geweest en ik ben bang dat het toch te maken heeft met een baarmoedermond die niet helemaal sluit dan moet je in het tweede trimester een cerclage aan laten brengen en dat is over het algemeen met algehele verdoving en dat lijkt me weer eng voor je kindje in je buik o ik durf niet meer zwanger te worden terwijl ik dat zo graag wil.
    stel dat dit of stel dat dat ik maak me er helemaal gek mee, nou het gesprek maar eerst afwachten dan in de toekomst nog eerst weer zwanger worden en dan kijken wat gedaan moet worden dus dat duurt nog heeeeel lang.

    nou fijne avond allemaal ik ga zo lekker wie is de mol kijken dat is een programma wat ik leuk vind om te volgen knuffels aan iedereen liefs miriam
     
  7. Mama81

    Mama81 Fanatiek lid

    2 mei 2007
    1.477
    0
    0
    Ha meiden, ik ben er ook weer even! Ik reageer nog ff niet op iedereen, dat komt later wel.

    MEt mij gaat het goed, zit deze week in mijn vruchtbare week (aan mijn slijm te merken) maandag werd het vochtiger en helder en woensdag en gisteren rekbaar zeg maar. Vandaag niks. Máár we hebben alleen maandag en woensdag geklust, dus ik hoop maar dat ik mijn eitje niet gemist heb haha. Ik gebruik verder geen hulpmiddelen, geen ovutesten en geen temperatuur, maar ik ben te erg met mijn ei bezig zeg maar. Het liefst wilde ik deze week iedere dag om geen kans te laten liggen, maar we hebben het druk gehad deze week en man-lief had niet zo'n zin. Daar voelde ik me weer rot onder, maar ik heb niks gezegd tegen hem, ook niet dat dit DE week is zeg maar. Ik wil hem niet afstoten door dat te zeggen en ik wil al helemaal niet datie zegt dat het een obsessie word. Al moet ik heel eerlijk bekennen dat het langzaam daar wel op gaat lijken. Dus moet ff een stappie terug doen. We zien dus wel hoe het gaat lopen. Maar aangezien dit de vruchtbare week was, weet eigenlijk niet eens of ik echt een eisprong gehad heb, maar daar ga ik maar van uit, maar dan loopt mijn cyclus wel redelijk normaal volgens mij, dus daar ben ik in ieder geval wel blij mee!

    Meiden, later meer! dikke knuf
     
  8. miriam25

    miriam25 Fanatiek lid

    9 jan 2007
    3.072
    0
    0
    cal center medewerkster
    iedereen hier een heel fijn weekend geniet er van ga ik ook doen.
    morgen wordt ik op sleep touw genomen door mijn vriendin en zondag gaan we met z'n tweetjes lekker wandelen de hond mag wel mee dan hihi
    nou tot later dikke knuf iedereen

    ps mariaatje hoop dat je op de juiste data hebt geklust toi toi

    oja ps franka hoe is het er mee? hoe voel je je?
    nou doei nogmaals hihi
     
  9. Jette

    Jette Fanatiek lid

    9 nov 2006
    2.436
    0
    0
    alles rustig hier nog meiden, ik wacht rustig af, ja maandag mag ik weer op controle, eigenlijk moet onze meid ook nog even blijven zitten, wil maandag nog even naar de kapper hi hi hi!

    Ja mijn verlof bevalt me wel maar vindt de dagen een beetje eentoning, elke mogen doe ik de stallen, ben om de middag klaar, dan broodje eten, huishouding en dan s'middags op de bank hangen tv, boek lezen of een boodschap doen, moet zeggen dat me dat wel een beetje verveeld, geen contacten met collega's ja okay via mail maar niet echt!
    ach nou ja is niet anders het is voor een goed doel!

    Miriam ik begrijp je volledig je angsten, maar neem de tijd meis en ik ben er van overtuigd dat straks je gevoel je angsten weer overwint, je bent op de goede weg meis! hou vol!

    liefs
    jette
     
  10. franka

    franka Bekend lid

    12 nov 2006
    751
    0
    0
    H;e meiden,

    Even een kort berichtje van mij.
    Hier gaat het niet helemaal goed.
    Papa moest weer op controle en het bleek wederom niet goed te zijn. Over twee weken wordt hij opgenomen in het Radbout Ziekenhuis (daar schijnt een goede specialist te zitten) en daarna is het weer wachten op de uitslag..................... :cry:

    Ik heb voor a.s. maandagmiddag een afspraak gemaakt met de huisarts. Ik wil graag weten wat hij vindt van mijn cyclus en ik wil weten wat eventuele volgende stappen zijn, mocht het nu niet snel lukken.

    Deze maand even niet klussen. Franka-man moet een week weg voor zijn werk en net in die week heb ik mijn ei. Even geen testen etc, maar een maand "rust".

    Allemaal een fijn weekend.
    Liefs Franka
     
  11. Jude

    Jude Bekend lid

    30 nov 2006
    654
    0
    0
    Nou meiden, ik heb vandaag onverwacht en zeer ongewenst bezoek gekregen, grrrrrr..... :evil: :evil: :evil:
    Twee dagen te vroeg ook nog, ik had het pas maandag verwacht... het moet nog wel echt doorzetten, maar het begin is er... Ronde 15 is een feit... Waar gaat dit eindigen?!

    Neia, heel erg bedankt voor je pakketje ;) . Ik ga iets leuks voor jou bedenken :D !

    Franka, jeetje, wat een vervelend nieuws over je vader. Ik wil jullie heel veel sterkte toewensen! En goed dat je naar de huisarts gaat, hopelijk krijg je een goed gesprek.

    Liefs,
    Jude.
     
  12. miriam25

    miriam25 Fanatiek lid

    9 jan 2007
    3.072
    0
    0
    cal center medewerkster
    nou vandaag hebben we de babykamer binnen gekregen en het staat op het kamertje wat is het dan dubbel en hard zeg wel de kamer geen baby meer.

    soms zou ik willen dat de kamer hier helemaal niet zou zijn gekomen maar ja gekocht en ik blijf de kamer mooi vinden dat is het enige positieve op dit moment. Aan de andere kant geeft het wel weer hoop ik bedoel met bart en zijn verwerking wou die het nog helemaal niet over een volgende zwangerschap hebben maar de kamer is er en hij vond dat die op het kamertje hoorde.

    het doet me wel pijn die kamer was voor danique bedoelt en nu blijft die een hele lange poos leeg. Dat is toch iets wat ik niet wil. Het is heel confronterend dat het toch echt over en uit is.

    Liet vanmiddag mijn zusje de kamer zien en dan denk ik waarom eigenlijk maar ja

    het hele verhaal is een beetje telkens hetzelfde sorry daarvoor

    franka meid mischien is een maand rust wel goed ook al voelt het anders wat ik heel goed begrijp.
    En heel veel sterkte met je pa moeilijk zijn die dingen ik duim voor je vader

    neia weet niet of ik je al had gefeliciteerd met de baan anders nu van harte meid hopen op meer rust en waardering en wat heerlijk niet meer koopavonden en weekend diensten top meid goed gedaan.

    en jude die rot duivels weer ronde 15 hoop dat je snel een wondertje mag gaan krijgen

    dat geldt voor iedereen hier zwanger of niet allemaal hoop ik dat we dit jaar goed kunnen afsluiten en dan van de miskramen forum door kunnen stromen naar zwangerschap of bevalling of zelfs daarna al. iedereen nog een fijn weekend dikke knuffel miriam
     
  13. miriam25

    miriam25 Fanatiek lid

    9 jan 2007
    3.072
    0
    0
    cal center medewerkster
    hoor gvd net te horen dat mijn vriendin zwanger is hoe kan ik nu blij voor haar zijn
     
  14. miriam25

    miriam25 Fanatiek lid

    9 jan 2007
    3.072
    0
    0
    cal center medewerkster
    ik zal nu even het verhaal doen.

    Gister avond kwamen ze op visite was afgesproken en toen ze binnen was zei ze ineens ik moet jullie iets zeggen en begon ze te huilen toen kwam het er uit dat ze zwanger is ongeveer 8 weken nu maar ze wist het niet omdat ze haar menstruatie niet in de gaten houdt wel gestopt met de pil maar er totaal niet mee bezig.

    ben wel blij voor ze maar het doet ook zo enorm pijn. net of je dwars door je hart gestoken wordt. En ze is er ook best wel voor mij geweest en ik wil dat zei gaat genieten van haar zwangerschap maar ik wil 9 maanden in winterslaap,

    Weet niet hoe ik dit moet gaan aanpakken en hoe ik normaal tegen haar kan doen. vind het heel moeilijk
     
  15. neia

    neia Fanatiek lid

    18 jul 2006
    3.341
    0
    36
    Miriam, jeetje dat is moeilijk zeg.
    Natuurlijk kun je nu niet blij zijn voor hun. Dit is gewoon een enorm moeilijk moment. En ik vind dat ze dat ook niet van jullie kunnen verwachten. Misschien moet je er eens met haar over praten, ze snapt dat vast wel.
    En dan ook nog de babykamer binnen gekregen. Daar had Danique gewoon in moeten liggen. Wel mooi dat jullie het toch op HAAR kamertje hebben gezet. Daar zal ze vast blij mee zijn.

    Jude, ongelofelijk zeg. 2 Dagen te vroeg! :confused:
    Wat een klotezooi zeg. Dat worden wel erg korte cyclussen zo.
    Jammer dat je mijn pakketje nu niet hebt kunnen gebruiken. Misschien waren de testen gewoon te laat. Ik had namelijk gehoopt dat mijn testen jou geluk zouden brengen. Dan moet je ze deze ronde maar gaan gebruiken. ;)

    Franka, wat erg zeg van je vader. :cry: Mijn vader heeft ook in het Radbout gelegen. En kijk hem nu :D .
    Wat gaan ze nu bij je vader doen?
    Spannend morgen de afspraak bij de ha. Heel veel succes. ik hoop dat hij iets voor je kan doen. Laat je het ons weten?

    Jette, dat wordt een drukke dag voor jou morgen. En naar de vk en naar de kapper. Maar wel lekker dat je jezelf nog even kan verwennen. En zo lig je er ook nog extra mooi bij op je kraambed. ;)
    Ik ben benieuwd wat de vk morgen zegt.

    Mariaatje, wat top dat je waarschijnlijk nu je vruchtbare dagen hebt gehad. En dat je ook nog hebt kunnen klussen. Het lijkt alsof je cyclus weer helemaal op de rit zit, nu dat het rekbaar slijm weer aanwezig is. Ik duim voor je!

    Hope, houd die kriebels maar even vast meid. Dat klinkt erg positief! :D
    Yoehoe weer op naar een normale ongieperiode. Ik hoop het zo voor je. Weer een stap gezet.

    Amber, hopelijk is de griep bij jullie in huis helemaal over, en zijn jullie nu lekker van het nieuwe huisje aan het genieten.
    Ik hoop dat je snel wer online kan komen, want ik mis je enorm.

    Ik heb een te drukke week gehad, met teveel stress. Ik ben echt veel misselijk en ziek geweest, en de vermoeidheid slaat nu echt toe.
    Dus ik moet me deze week echt rustig houden. Ik hoop dat dat gaat lukken.
    Donderdagavond hadden we een cursus van de kraamzorg over babyverzorging. En had was heel speciaal om hier met z'n 3tjes ;) naar toe te gaan.
    Gisteravond hadden we nog 2 verjaardagen, dus druk druk druk.
    De was is gestreken, en nu maar even bankhangen.

    X Neia
     
  16. Hope

    Hope Fanatiek lid

    1 mrt 2006
    3.100
    0
    0
    Goedenavond lieve meiden,

    Hebben jullie een leuk weekend gehad?

    Miriam, ik begrijp dat je alles afzoekt naar antwoorden waarom het mis is gegaan, maar aub kijk uit dat je jezelf niet "onnodig" bang maakt.
    Misschien vind je dat bemoeizuchtig van me, maar ik maak me zorgen om je, en ik wil je alleen maar helpen.
    Wacht gewoon de 23e even af, daar stel je al je vragen aan de gyn, en hopelijk geeft hij je antwoorden.
    Nogmaals niet verkeerd bedoeld, maar het blijft gissen naar wat de oorzaak zou kunnen zijn.
    Ben wel blij te horen dat jij en Bart samen het verdriet verwerken.
    Het zijn toch iedere keer klappen die je moet verwerken.
    De babykamer die komt, je vriendin zwanger.............pfffff
    meid heel veel sterkte.

    Maria, fijn te horen dat het goed met je gaat. Dat mag ook wel eindelijk weer eens, jouw geduld is lang op de proef gesteld.
    Ik hoop dat je vruchtbare dagen genoeg benut zijn en dat je gauw weer de vreugde van zwanger zijn mag voelen.

    Jette,veel plezier bij de kapper.
    En ik vind eigenlijk dat je daarna helemaal klaar bent om te bevallen, of niet dan?
    Je merrie is bevallen, je haar zit goed, waar wacht de kleine meid nog op? ;)

    Franka, geen leuk bericht van jou.
    Sorry dat ik het misschien niet weet en had moeten weten, maar wat is er met je vader aan de hand? als ik vragen mag?
    Het klinkt iig niet goed en je maakt je erge zorgen lees ik.
    Ik wil je veel sterkte wensen met je vader en alvast heel veel succes bij de HA. Ik hoop dat je een bevredigend gesprek hebt.

    Jude, balen man van je ongi.
    Ik hoop echt voor je dat het bij ronde 16 eindigd......
    Dan moet het toch eindelijk eens lukken.
    Had jij niet nog wat onderzoeken in het ZH lopen ivm, schildklier enz?
    Of vergis ik me?
    Knuffel van mij, voor jou.

    Neia, kijk je een beetje uit met druk doen?
    Je lichaam heeft al aangegeven dat het teveel is, dus luister aub naar je lichaam en naar zuster Hope ;)
    Wat leuk die avond van de kraamzorg.
    Heb je veel tips gekregen?
    Nou, luier nog maar lekker wat, en laat je verwennen door neia man, je hebt het verdiend.

    Amber, hoe slapen jullie in het nieuwe huis? Hopelijk gaat het wat beter met jullie.

    Marla, laat je aub ook nog eens een bericht achter, je hebt toch inmiddels wel zwangerschapsverlof?
    laat even wat horen lieverd.

    Mijn ongi gaat er aankomen, dat is een ding wat zeker is.
    Ik bedacht me opeens vandaag dat ik mijn eigenlijke uitgetelde datum van de 2e zwangerschap / Miskraam van de week was.
    Op 15 februari.
    Ik heb er echt geen moment bij stil gestaan. :oops: :oops: :oops:
    Van de ene kant vind ik het erg, maar van de andere kant is het wel goed dat ik niet in het verleden blijf kijken maar de toekomst in, en daar staan mooie dingen voor ons te wachten. ( hoop ik)
    Mijn 2 sterretjes vergeet ik in mijn gedachten nooit, en ik denk dat ik de datum van de 1e wat meer in gedachten zal houden, omdat het de verjaardag van mijn moeder is.

    Verder gaat het nog steeds goed met me.
    Al had ik gister opeens een huilbui..................om niks.
    Maar ach, das ook wel eens lekker.

    Liefs Hope
     
  17. miriam25

    miriam25 Fanatiek lid

    9 jan 2007
    3.072
    0
    0
    cal center medewerkster
    het gaat inderdaad niet goed met me ik huil nu elke keer zomaar de tranen rollen eruit.

    en dat van mijn vriendin ergens ben ik gewoon stik jaloers heb haar vandaag gemaild en mijn gevoel proberen uit te leggen krijg ik alleen een mail terug ja begrijp ik en ik ben er nog steeds voor je verder niks.

    ik had daar een lang bericht met mijn gevoel heen gestuurd net of ze er toch ergens van baalt weet je
    heb nu gestuurd dat ik bang ben dat de vriendschap kapot gaat omdat ik echt niet blij voor ze kan zijn en ook niet na haar toe kan komen even moet dit eerst verwerken en ik was nog bezig met het verwerken van danique die ik nu nog meer mis dan in het begin.

    De kamer van haar is inderdaad mooi er staat ook nog een logeer bed en daar heb ik net een hele poos gezeten samen met de knuffel die continu bij haar is geweest sinds ze is geboren.

    het wordt voor mij een echt terug trek plekje waar iedereen mij met rust moet laten.

    weet nog niet hoe ik dit moet gaan doen allemaal in de toekomst.

    moet er de hele dag aan denken jij bent zwanger en ik niet.
    nee het is niet eerlijk tuurlijk gun ik het hun ook wel maar dat had best nog even kunnen wachten ze zijn er helemaal niet klaar voor gaven ze gister aan, eigenlijk zei hij dat hij het nog helemaal niet wou nou waar ben je dan mee bezig sorry begin weer overnieuw

    ga stoppen want ik krijg zo bezoek en moet die tranen nog weg werken het bezoek kent mijn vriendin maar weten het nog niet dus mag ik ook niks laten merken.

    nou dames lief dat jullie weer naar het klaaggezang luisteren top

    neia knuffel rustig aan doen hoor meid
    hope ik mis hier ook de meeste mensen maar jij ook knuffel he je bent ook een topper
     
  18. Minka

    Minka Fanatiek lid

    25 dec 2006
    1.466
    0
    0
    Gelderland
    Goedemorgen meiden,

    Hier weer een berichtje van mij.
    Ik vind het jammer te lezen dat het bijna met niemand super goed gaat hier.
    Voor allemaal een hele dikke extra knuffel, die vast goed te gebruiken is.

    Hier dus nog iemand die niet helemaal super in het velletje zit, heb weinig puf, en ben blij als ik s'avonds op de bank kan hangen en niks meer hoef.
    Ben af en toe goed sjagarijnig en wil soms alleen maar even lekker janken! Ook om niks hoor! Het word tijd dat ik eens ga proberen te genieten van alles, maar het lukt me gewoon nog even niet!

    Jette, ik denk aan je, hoop dat alles goed gaat bij de VK en dat je strakjes met een mooi koppie je bevalling tegemoed gaat zien. Succes meid!

    Franka, ik hoop dat een bezoekje aan de arts je wat duidelijkheid kan geven. Al is het maar in je eigen hoofd, het is wel belangrijk

    Jude, meid, mega knuf voor jou. Ik heb er even geen woorden voor. Elke keer hoop ik zo dat je met goed nieuws komt, maar geef de moed niet op meid, ook voor jou gaat de zon schijnen, zeker weten.

    Miriam, wat een vervelende dagen heb je achter de rug! Denk aan jezelf en aan Bart meid. Als je straks wat meer duidelijkheid hebt op al je vragen, misschien kun je dan stapje voor stapje wat meer voorruit kijken.
    Blijf maar gewoon je verhaal doen hier, het is zo belangrijk dat je dat blijft doen. Met je vriendin: Ik denk dat zij ook niet goed weet hoe ze dit aan kan pakken. Ze heeft ook vast veel verdriet om Danique en dan is het moeilijk hoe te moeten reageren.
    Als jullie goede vriendinnen zijn komt het vast goed en snapt ze je wel, ook zonder uitleg of woorden.

    Hope, tel de dagen maar af meid, het gaat supersnel nu!

    Neia, jij ook rustig aan doen meid (hoor wie het zegt ;) )

    Rest, hoop dat alles goed gaat met jullie.

    Dikke knuf
    Minka
     
  19. miriam25

    miriam25 Fanatiek lid

    9 jan 2007
    3.072
    0
    0
    cal center medewerkster
    meiden ik heb even niks te zeggen

    maar iedereen een dikke knuffel we hebben het wel verdiend
    en jette is al een paar dagen niet meer online geweest of wel mischien is de kleine spruit er al wel?

    nou iedereen een knuffel miriam
     
  20. flyke

    flyke Fanatiek lid

    15 jun 2006
    1.580
    0
    0
    minka, ik herken je gevoel, in het begin vergat ik ook bewust en soms onbewust dat ik zwanger was maar er groeit wel degelijk een wondertje in je! en dat leren genieten kan je nu eenmaal niet forceren, alleen proberen, succes!

    neia, ai ruzie op het werk dus, niet leuk, en proberen ze een fout van een ander nog in jouw schoenen te schuiven, foei! ik hoop dat het wat opgeklaard is bij je! en voldoende rust nemen he!

    hope, vind het heel eerlijk van je dat je beetje jaloers bent, tuurlijk mag je dat, ik was het destijds ook altijd!je banner begint flink in te korten he, ben blij voor je, eindelijk de grote start! en ik ben er zeker van dat er mooie dingen/Wondertjes op jullie staan te wachten, je verdient het zo!

    miriam, je hebt blijkbaar al heel wat mogelijke oorzaken opgezocht op internet, dat van die cerclage heb ik voorheen ook nog gelezen, het is toch vandaag dat je naar gyn mocht zeker of was het nu de 23e? sorry ben het even vergeten....hoop dat je echt wat hebt aan het gesprek!
    de kinderkamer is binnen gekomen :( kan mij inbeelden dat dit een heel tegenstrijdig beeld en gevoel oplevert...en ik lees net dat je vriendin zwanger is... pfiew dat er ook nog es bij, denk dat je goed gehandeld hebt, neem desnoods wat afstand, geef aan als het niet lukt en zoek toenadering als je je klaar voor voelt, sterkte, moet echt pijnlijk zijn....knuffel

    mariaatje, succes met deze nieuwe ronde!

    jette, inderdaad al even geleden dat ze online was, zou het? wens je goede bevalling toe!

    franka, ai, das minder nieuws van je papa,dus als ik het goed begrijp deze namiddag naar Ha? hoop dat je wat duidelijkheid krijgt over welke stappen je vervolgens kan nemen

    :( jude, 15e ronde, meid, ik hoop altijd hier een plots en gelukkig berichtje te zien van je maar niets is minder waar....moet je echt nog wachten tot mei, mag je eventueel niet eerder? vind het dapper van je hoe je het uithoudt

    voor de rest, vandaag nog een dagje thuis, zijn gisterenavond thuisgekomen, is goed meegevallen, gisteren eens gaan zwemmen maar merk echt dat ik zo goed als geen conditie meer heb, ben van het minste buiten adem....en gistermiddag dacht ik ik zal kwartiertje rusten, ik heb wel een uur geslapen.... gebeurde vroeger nooit.

    liefs
    flyke
     

Deel Deze Pagina