hotel tips tussenstop gardameer

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door MSL12, 28 mrt 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MSL12

    MSL12 Fanatiek lid

    11 feb 2013
    1.385
    200
    63
    Ik heb al het een en ander uitgezocht omdat er meerdere routes zijn richting het gardameer.

    We hebben gekeken via zwitserland en via oostenrijk 2 wegen 1 via de fernpass en brennerpas en 1 via munchen / brennerpas.



    Waarschijnlijk wordt het via de fernpass dat we gaan rijden, welke route kiezen jullie?.

    Nu ben ik nog op zoek naar een leuk hotel voor onderweg ik kwam veel larchenhof tegen maar die is best prijzig voor de periode die we willen gaan. Iemand nog een ander leuk idee?
     
  2. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    25 mei 2014
    9.148
    3.392
    113
    Vrouw

    Er is een fijne, leuke en behulpzame facebookgroep Gardafriend forum.
     
  3. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.173
    10.701
    113
    #3 MadeInUSA, 28 mrt 2022
    Laatst bewerkt: 28 mrt 2022
    Via München? Dat lijkt me best een omweg eigenlijk. Wij gingen vorig jaar via België, Luxemburg, Frankrijk (Mulhouse), Basel, Como. Je kan wel wat oostelijker door Duitsland, maar München lijkt mij vanuit NL wel erg ver naar het oosten.

    Overigens hebben wij gewoon doorgereden. Begin van de nacht vertrokken, halverwege de middag op de plek van bestemming. We houden van 's nachts rijden en kunnen allebei goed slapen in de auto. De kinderen zijn volgens mij bij de ontbijtstop vlak voor de frans-zwitserse grens voor het eerst wakker geworden.
     
  4. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.818
    113
    Ligt eraan waar je vandaan komt. Als wij via Oostenrijk gaan, gaan we ook over München. Komen uit Groningen.
     
  5. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    Op booking.com zoeken op het plaatsje Biberwier. Daar kom je langs als je over de fernpass gaat. Ze hebben er heel veel wintersporthotels die in de zomer heel betaalbaar zijn. Wij hebben een keer in gastof Panorama gezeten… en nog een paar andere waarvan ik de naam niet meer weet.
     
    MSL12 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina