Hallo, Vanmorgen een test gedaan, maar wat moet ik hier nou mee? Ik slik eigenlijk gewoon de pil, blijf alleen van die zwangerschaps kwaaltjes houden. Het zal wel niks zijn, maar ik zag het 2de streepje direct. Daarna werd ie weer lichter en toen zag ik hem weer. Heb hier ook al water overheen gedaan.
Ik zie het ook, ik zou inderdaad morgen of overmorgen weer testen om te kijken of hij donkerder word.. succes.....
Ik heb gelukkig nog 2 testjes liggen. Maar wat vervelend is dit zeg. Op en af heb ik ook nog vreselijke kramp. Dat komt mij helemaal niet bekend voor. Nou ja ik hoop dat er binnen nu en een paar dagen iets meer duidelijkheid is.
Ik denk dat het een indroogstreepje is. HEb vaker dit soort lijntjes gezien, die er eigenlijk net wel/net niet zijn. Vind dit streepje ook niet echt roze.
Dankjewel voor jullie reacties en meeleven. Het zal ook wel niks zijn. Ik heb eigenlijk altijd wel een knaltest gehad wanneer ik zwanger bleek te zijn. Echter heb ik dat niet gehad bij mijn buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Toen had ik de eerste 2 testen ver na afleestijd pas een licht streepje en daarna bleef ik maar heel licht positief testen. Af en toe slaat die paniek dan weer toe denk ik. Ik was toen ook zwanger geraakt door de pil heen. Vooral omdat ik nu al meer dan een week soms licht weeïg en soms best heftige kramp heb. Ik moet mezelf gewoon aanleren de test na 5 min anders wel na 10 min zeker weg gooien. Je maakt jezelf helemaal gek zo. En ik slikte inderdaad gewoon de pil (vanaf het moment dat ik dacht zwanger te zijn meteen gestopt), dus we zijn er ook niet echt mee bezig om zwanger te raken. Ik doe morgen nog 1 test. Als het echt iets is moet dan de test echt duidelijker zijn. En als het niks is laat ik dit achter me.
Ik snap ook wel dat echte kwaaltjes pas na je nod komen. Ik zeg dat ik het gevoel had dat ik zwanger was, dat is gewoon een gevoel wat je kan hebben. Dat gevoel heeft het 3 van de 5 keer wel goed gehad bij mij. Ik ben echt niet iemand die iedere maand weer denk dat ik wel weer eens zwanger zou kunnen zijn!
oh gelukkig, nog iemand... ik begon al an mijn eigen ogen te twijfelen. Ik zie dus ook niks. Zelfs niet als ik de ´kantelmijnscherminallehoekentruuk´ toepas...
Vanmorgen weer getest. Weer een mega licht streepje, maar ik beschouw het maar als negatief. Hij had wel duidelijker moeten zijn als er iets was. Wel jammer dat de kV testen dit soort streepjes krijgt als er niets is.