Op 2 januari heb ik een miskraam gekregen bij 9,5 weken zwangerschap. Nu, 2 weken verder en afgelopen maandag een echo gehad. Daarop was te zien dat ik bijna schoon was, op een paar kleine restjes na. Heb nu nog een klein beetje bruin bij afvegen en eigenlijk kan ik een inlegkruisje bijna weg laten.. Nu vraag ik mij af wanneer het weer zinvol zou kunnen zijn om met ovulatietesten te beginnen.. Zwangerschapstest geeft nu nog een heel licht streepje aan.
Hoe lang was je cyclus voorheen ? Na mijn bbz van 8/9 weken in september heeft het ook even geduurd voor dat mijn cyclus weer normaal was.. ik zou pas beginnen met testen ongeveer een week na je witte test. @RoGiJuLi weet hier waarschijnlijk wel meer over
Ik zou een cyclus afwachten en daarna (als de restjes waarschijnlijk zijn meegekomen) weer met ovulatietesten beginnen. Als het bloeden is gestopt kun je wel regelmatig klussen. Dan “vergooi” je geen ronde.
Ik zou idd pas ovulatietesten gaan doen als je zwtest helemaal wit is, anders gaat hij nu ws pieken op je hcg
Dankje voor de reacties! Ik had net nog beide testen gedaan. Is dit dan toch een piek van HCG of zou er al iets in aantoch zijn? Normaal had ik een cyclus tussen de 31 en 35 dagen en zit nu op cd 20