Jaaa ik heb vorige week kruidvat gekocht..maar ivm mijn werk in t onderwijs is het lastig om ongezien wat te kopen in de winkel. Doe t alleen als ik echtt zwanget denk te zijn..
Wat een zelfbeheersing, maar ik zie een streep op alle foto's en niet enkel de controle streep. Ik hoop voor je dat deze tuurder een dikke streep mag gaan worden.
Zelfbeheersing? Haha... ik ga pas KV testen kopen als ik meer zekerheif heb. Im heb vandaag van BOL wat laten komen hahaha
Ik zie ook iets, wat ontzettend spannend zeg! Enne, wat betreft niet helemaal in de planning, als het om het leeftijdsverschil gaat komt het helemaal goed hoor. Zie mijn onderschrift.
Wondfo-testen zijn dezelfde als die van Kruidvat, kan je goedkoper online kopen dus dan hoeft niemand je te zien.
Ik hoop dat de testen oplopen en niet reageren op je ovulatie (maar als dat wel zo is, dan zou ik daar dan nog even flink gebruik van maken in jouw geval!). Verder schrijf je trouwens dat je vorige week al misselijk was. Als dit met een zwangerschap van doen zou hebben, dan had je onderhand geen tuurstreep meer moeten hebben..., want dan zou je al vrij veel HCG aan maken. Mocht je het aandurven, dan zou je over een paar dagen ook een CB Digitaal met wekenindicator er tegen aan (niet letterlijk ) kunnen gooien. Succes! Ik duim voor je!
https://www.zwangerenkids.nl/6-zwangerschapstesten-cassette-(Wondfo) Zelfde als kruidvat maar dan voordeliger, je hebt ook pakketten met meer en minder van deze testen.
@Jane.. Bedankt voor je tip! Als de huidige testslen op zijn! @BeHappy. Hetis nog niet echt de bedoeling hoor. Ons zoontje is net 8 maanden oud.
@Micchan.. Lief..dankjewel! @Pitahaya... Ik wil eigenlijk donderdag of in t weekend..maar ik denk dat dst niet lukt en k er morgen alweer 1 doe.. Wow @Johanna.. Das vlot op elkaar zeg! Hihi.. dan zou t bij mij nog meevallen! 😊.. Mijn eerste zoontje is best bewerkelijk.. dus ben dan wel een beetje bang dat het niet te doen is! Respect hoor voor jou met 2 zoontjes met zo weinig leeftijdsverschil. @Vievienneee Dankjewel!
Hihi, lief dat je mee leeft.. Nou.. heb al wel weer getest, maar het is weer een flinke tuur. Deze test blijft ook nog lang rozig, dus dan krijg je het al helemaaaaal niet op de foto binnen de tijd. Vandaag maar andere testjes kopen.... haha!