Meiden ik heb het turen opgegeven en aan de clear blue digital begonnen, alleen zaterdag avond 20.00 een smiley gister heel de dag ook en net om 13.00 nog steeds ... Wanneer zou me ei nu moeten Zijn ? Hopelijk kan iemand helpen
Ik zie ook niets helaas toch lastig om zo'n streepje op de foto te krijgen altijd... Wellicht nog een keer kv doen en daar een foto van maken? Of heb je die andere nog?
Oeps sorry!! Ik was te snel met reageren. Had ff een pagina gemist! Op de tweede foto zie ik ook zeker een tweede streep!
Als jij een roze streep ziet,hoef je van mijn berichtje niet onzeker te worden toch? Ik kan alleen de foto beoordelen,en die vind ik niet positief.Ik vind hem voor 1 dag overtijd ook heel erg licht, ook al zou hij roze zijn...maar wie ben ik?
Ik vind ze zeker positief. Ik vind ze ook best een beetje roze kleuren. En daarnaast testte ik op NOD nog lichter dan dit, 4dagen daarna werden ze pas echt duidelijk. Ben benieuwd hoe ze oplopen
Goed te lezen Mango. Heb ook echt het gevoel dat het goed zit. Alhoewel sommigen hier misschien twijfelen (logisch met zo'n slechte upload-kwaliteit) voel ik dat het goed is. Na 3 goede zwangerschappen ken ik mn lichaam wel een beetje. Heb voor de jongste ook 1 keer een vmk gehad en daar voelde ik ook dat het niet goed zat.
Ik zie zeker wat, gefeliciteerd! Als je bijvoorbeeld een late innesteling hebt gehad heb je ook pas later meer hcg, het verschilt per zwangerschap wanneer je innesteling is en dus ook wanneer je "knaltesten" hebt, dus laat je daar vooral niet onzeker over maken! En de upload kwaliteit is hier inderdaad niet echt heel goed, dus ze zullen thuis een stuk donkerder zijn dan we hier nu zien
Deze test vanaf 10 mlU hcg. Volgens mij is dat extra gevoelig, maar nog niet zo gevoelig als kv2v5. Las dat deze vanaf 8 mlU positief testen en Action vanaf 25mlU...