Dat vond ik juist geniaal Ben allang blij dat er niemand van de vaste cast dood gegaan is! Ooooh en dat bij die fabriek wtf 😱 Hoe lang zou het duren? Begin nu al af kick verschijnselen te krijgen
Jaaaaa het was weer he-lemaal top!! TE lang wachten nu..... Ik snap niet wat sommige mensen nu precies verwachten eigenlijk? Wat is dan wél goed?
In oktober wordt seizoen 6 uitgezonden, nog flink geduld dus! Ben heel benieuwd waar het naar toe gaat. Vond het gisteren best spannend! Met name toen Daryl en die man de vrachtwagens opende.. damn!!
Waarom is morgen toen bij de groep weggegaan? Kan me even niet meer herinneren wat er toen was gebeurt?
Morgan kent de groep niet. Hij was degene die met zijn zoon Rick vond in seizoen 1 toen hij was ontwaakt in het ziekenhuis en op zoek ging naar Lori en Carl. Ze zijn toen ieder daarna een andere kant op gegaan.
nee klopt, Morgan was de man die Rick als eerste tegen kwam. Rick ging alvast op zoek naar zijn gezien en Morgan zou later met zijn zoon volgen. Rick zou aanwijzingen achterlaten via de walkietalkie , maar die bleek later buiten bereik te zijn. Nog her en der aanwijzingen achter gelaten. Maar later bleek dat Morgan in hun thuisstad was achtergebleven omdat zijn zoon ondertussen was gedood. hij heeft van die stad een fort gemaakt en Rick en Micchon en carl zijn toen nog eens terug geweest om wapens te halen. Toen heeft Rick aangegeven dat hij welkom was. Blijkbaar is Morgan ze toch achterna gaan reizen, om ze nu weer te vinden.
ik denk dat de fort (oude stad Carl en Rick) over run is door walkers of overgenomen door een ander groep, Morgan besloot te vertrekken en dat per toeval bij die kerk van Gabriel dat briefje tegen kwam en daardoor een doel had
De 90 minuten was in Amerika incl reclames. In Nederland hebben ze minder reclames uitgezonden waardoor het korter werd. De aflevering was uiteindelijk wel 20 langer dan normaal.
Ok even heel iets anders. Ik heb hem nog een keer gekeken omdat ik dacht eigenlijk zoek ik meer cliffhangers. En de grootste cliffhanger lijkt de meeste te ontgaan. Pete maait Greg ( de man van Deanna) neer met een zwaard, dit is de katana van Michonne. Deze katana hangt in het huis van Rick waar zij ook woont. Wie waren daar achtergebleven ? juist Carl en Judith. Als je goed kijkt zie je dat er al bloed zit op de katana voordat hij die man vermoord. Het blijft speculatie maar zal het niet zo zijn dat hij eerst carl en judith uit wraak heeft vermoord ? Of denk ik nu te ver na ????
Omg! Als dat zo zou zijn!!?? Ik vond trouwens dat Morgan zo boos keek naar Rick.. Waarom was dat? Of was het ongeloof dat ze elkaar eindelijk weer zagen? En waarom houdt die W-clan al die walkers in die vrachtwagens? En waarom 'verzamelen' ze mensen die ze vervolgens tot walker maken voor bij al die anderen? En als de poort dicht zit, hoe komen Glenn en die andere jongen dan terug? En en en....... Ik denk dat ik moeite ga krijgen met het lange wachten
Ik ga even terug kijken voor de theorieën! Ik denk dat morgan zo keek omdat Rick altijd 'goed' was, en hij nu zo verandert is.