Mijn zoontje is nu bijna 7 weken en heeft sinds zjn tweede week last van spruw op zijn tong (alleen zijn tong, witte aanslag). Ik heb wat voorgeschreven gekregen van de doktor (Mykoderm; mondgel) maar het is nog steeds niet over bij hem. Hoe lang duurt zoiets? of moet ik me zorgen gaan maken?
Staat het niet in de bijsluiter? Ik zou na een week smeren even terug gaan naar de huisarts als het niet over is. En als je bv geeft moet je jezelf ook behandelen anders blijft het terugkomen. (tis raar maar waar maar onze huisarts was hier niet van op de hoogte )
Bij mijn zoontje werkte het 1e middeltje ook niet, toen ben ik er weer naar toe gegaan naar de HA en kreeg een ander middeltje die wel hielp binnen een paar dagen... dus ik zou het ong. een week aankijken en anders maar weer even naar de HA toe.
bij ons was de spruw destijds na een dag al weg met daktarin geloof ik. maar wij gaven geen bv, kan me voorstellen dat het dan misschien wat moeilijker is. maar daarbij vind ik persoonlijk als een behandeling van een huisarts niet aanslaat dat je deze even moet bellen. misschien dat de assistente je vraag zo kan beantwoorden! joyce
Even langs de ha gaan Onsmet je de spenen of smeer je je tepels ook in (als je bv geeft natuurlijk) De spenen na ieder gebruik stereliseren, iedere keer een schoon doekjes gebruiken enz enz. Is erg besmettelijk namelijk