Dag dames, Ik zit vandaag op de 29ste dag van mijn cyclus en heb vanmiddag een ovulatiestest gedaan en deze was positief! Ik heb een regelmatige cyclus van 27 á 28 dagen. Normaal gesproken heb ik altijd al een week van tevoren buikpijn en voel ik mijn ongi aankomen. Deze keer helemaal niets en ik voel nog steeds niets! Gisteren was mijn NOD, ik heb toen een zwangerschapstest(2 voor 5 euro) gedaan en deze was negatief! Hoe kan dit!
Hoi Chichi! Welke ovulatietesten heb je? Ovulatietesten kunnen het hcg-hormoon laten zien, dus als je zwanger bent kan een ovutest positief zijn. Maar nu is je zw.test negatief.... Ben dus even benieuwd naar je ovu-testen! Gr, mexicang
een ovutest moet (als ie al zw.schap aangeeft) wel knalposi zijn.. het kan dan wel zijn dat zw.test iets later positief aangeeeft.. zou vandaag of morgen nog een zw.test doen..
De ovulatietest was ook positief en daarom ben ik ook zo erg aan het twijfelen. Ik ben ook al 4 dagen overtijd en voel nog helemaal niets. Ik wil graag nog even wachten met een zwangerschapstest, want misschien heb ik nog te weinig HCG aangemaakt! Ik heb hier meerdere reacties gelezen van meiden die pas een week na hun NOD positief testen. Ik heb morgenochtend ook een afspraak bij mijn geynacoloog en mocht ik nog steeds niet ongi zijn, dan vraag ik haar wel een kijkje te nemen daarbinnen, om te zien wat er gaande is...
Natuurlijk, zodra ik morgenochtend bij de gynacoloog geweest ben, laat ik het jullie meteen even weten.
Nee, ik durf het niet eerlijk gezegd. Ik ben veel te bang om teleurgesteld te worden. Ik wacht het nog even af tot morgen, misschien word ik nog ongi en zo niet dan mag de gynacoloog een kijkje nemen.
Ik ben vanmorgen naar de gynacoloog geweest en die heeft een zwangerschapstest gedaan, maar die was helaas negatief. Vervolgens heb ik ook een echo gehad, maar daar kon ze geen vruchtje zien, ze zei tegen mij dat mocht ik zwanger zijn het ook zo kan zijn dat het vruchtje nog te klein is om te kunnen zien. Mijn baarmoederslijm was wel heel dik en aan mijn rechtereierstok was wel te zien dat ik een eisprong gehad heb. Ik zit al sinds januari in de MMM en heb bijna alle onderzoeken al gehad, deze waren gelukkig allemaal goed. Ik heb met de gynacoloog afgesproken om tot na het weekend af te wachten, mocht ik nog steeds niet ongi zijn geworden, dan moet ik maandagochtend terug. Maandag gaan ze dan nog een zwangerschapstest doen. Is deze nog steeds negatief dan gaan ze mijn menstruatie opwekken met Provera. Zodra ik ongesteld ben geworden moet ik een afspraak maken voor een TVE (kijkoperatie). Ik vind het allemaal reuze spannend en hoop zo ontzettend dat ik niet ongesteld wordt en maandag een positieve zwangerschapstest in mijn handen heb.
Dank je wel! Ik vind het zo ontzettend spannend en mezelf kennende ga ik echt de dagen aftellen. Ik moet echt iets zoeken om mezelf bezig te houden.