Even een vraagje. Ik heb net een test gedaan van de kruidvat (2 voor 5 euro). De controlestreep is echt donkerroze van kleur, de teststreep is lichtroze. Maar er staat een streep... Dus ben ik dan zwanger?! Neem aan dat als je niet zwanger zou zijn, er helemaal geen streepje te zien is?? Wat denken jullie hiervan? Ik zie duidelijk een lichtroze streep nl. Spannend... het is onze 3e, maar toch telkens weer spannend en ben zo onzeker!! Bedankt!
Zwanger hoor, streep is streep zeker als ie binnen de afleest je komt. Proficiat! Bij ons is het ook de derde x
Haha kan morgen foto maken! Maar het is een lichtroze streep, geen donkerroze ofzo. Maar goed, de streep is wel duidelijk te zien. Ben ook nu 2 dagen overtijd.. Maar m'n cyclus wisselde wel eens een paar dagen dus was niet zeker..
En hier de foto. Nu staat hij alleen op z'n kop maar goed, je kunt het wel zien denk ik.. allemaal bedankt voor de felicitaties in ieder geval..
Wow.. kan het gewoon nog niet bevatten! Elke maand dacht ik: zou het? Nu hield ik er geen rekening mee en ja hoor, dan ineens wel zwanger! Zijn er echt weer blij mee. Allemaal bedankt!