Hoi, Ik heb 13 mei een m.a gehad en ben toen gelijk gecurreteerd Na een paar weken dacht ik een eisprong gehad te hebben ( moe, borsten die veranderde enz ) Op 16 juni had ik eenmaal wat bloed met afvegen na het plassen. Verder niks. Wel ben ik verschikkelijk moe, dit wordt steeds erger, en heb ik het idee dat ik in een emotionele achtbaan zit. Dit heb ik meestal vlak voor mijn menstruatie, maar dit is nu al weken aan de gang. Ik heb ook al een hele tijd echt veel vruchtbare afscheiding. Is dit nou normaal na een curretage of zal ik toch even langs de huisarts gaan? We willen ook graag weer verder proberen zwanger te worden, maar zo lukt dat niet. Misschien dat jullie het bekend voorkomt? Alvast bedankt. Groetjes MB2005. _________________
Hoi, Heb je vanaf je curretage tot 16 juni vaker bloedverlies gehad? Het zou best kunnen dat je op 16 juni je eerste menstruatie al hebt gehad. Ik heb na mijn curretage ook 1 keer gemenstrueerd, ik zag dit niet echt als een menstruatie omdat het maar anderhalve dag duurde en het was niet meer dan een paar druppels. 6 weken na die 'bloeding' was ik alweer zwanger . Mijn eisprong heeft dus wel laat plaats gevonden in de eerste cyclus. Misschien over 1 of 2 weekjes even testen? Liefs Sisqa
bij mijn hebben er in totaal 62 dagen tussen gezeten voor ik me 1e menstruatie weer kreeg. Het is trouwens heel normala dat je cucles weer compleet uit zijn ban is. je lichaam moet toch even herstellen en dat is voor iedereen weer anders. bijna 6 maanden na me curetage was ik weer zwanger. Ik was bijna 12 wk zwanger en de uk was 10wk en 5 dg geworden en misscien scheeld dit ook kwa herstel van het lichaam. ik zou zeggen wacht nog een poosje af. Ik vond het ook erg lang duren en zeker als je graag weer zwanger wilt worden. me cycles erop duurde 45dg toen 45 dg en de maand erop was ik zwanger met een cycles van 30dg je bent trouwens wel gewoon vruchtbaar dus wie weet is het al wel raak succes
Hoi, Nee alleen toen. Ik begin ook te twijfelen of het toch geen menstruatie was hoor, maar iedereen zegt dat een eerste menstruatie na een curretage zo heftig is. Ik snap inderdaad wel dat je lichaam even ontregeld is, maar het is zo gek dat ik gewoon eisprong symptomen heb en mijn emoties zo op en neer gaan, dat heb ik altijd net voor een menstruatie. Ik wacht nog wel even af, dan test ik nog eens en als er dan niks gebeurt ga ik naar de huisarts. Bedankt voor de reactie meiden! Groetjes MB2005.
Die 16 juni zou trouwens overeen komen met een cyclus van 35 dagen. Mijn cyclus is altijd zo'n 33 tot 36 dagen. Alleen de laatste zwangerschap testte ik op dag 30 al dik positief. Groetjes MB2005.
Ja, precies. Dat zeiden ze bij mij ook, dat de eerste menstruatie heel heftig zou zijn. Daarom dacht ik ook dat het niks was, maar het was wel degelijk een menstruatie bij mij .
Ik hoop maar dat dat het bij mij dan ook was. Ik ga morgen toch even de huisarts bellen voor de zekerheid. Bedankt voor je reactie hoor! En geniet lekker van je znangerschap Groetjes MB2005.