Hallo dames, Ik ben nu 38+1 zwanger en heb een onrustige dag avond en nacht gister gehad. natuurlijk wil dit niks zeggen , maar vraag me toch af wie het herkent en hoe t verder bij jullie is verlopen? De kleine is ingedaald, en ik ben maandag een deel van mn slijmprop verloren . Gister had ik regelmatig harde buiken , en verloor ik rond 3 uur weer een stuk van mn slijmprop. Daarna toch gaan kijken of er regelmaat in de harde buiken zat, en deze kwamen inderdaad om de 30 minuten. tussen de harde buiken door heel gespannen buik elke keer.. en de harde buiken kwamen later om de 20 min en toen om het kwartier. Hierna begon ik pijn in me onderrug te krijgen ( zeurderig, wat stekend gevoel, en later kwam er pijn mijn buik bij( dit nam aan en nam ook weer af , echt golven ) de pijn en harde buiken kwamen op gegeven moment om de 5 minuten ongeveer, dit heeft ruim een half uur aangehouden.. en toen zakte het weer af ( minder regelmaat ook erin) Nu lijkt er niet veel aan de hand te zijn. Vanochtend wel slijmverlies( dus dus geen slijmprop) en heb wel harde buiken en een beetje zeurderige pijn.. beebje is wel rustiger.. Dacht op gegeven moment gister toch wel dat er wat aan de hand was schijnbaar niet dus :s Ik denk dat ie heeft gezien wat voor weer t buiten is en besloten herft toch maar te blijven zitten wie herkent dit en hoe ging het verder bij jullie ? Ben toch wel benieuwd
Heel spannend kim! Kan je verder niet helpen maar zet hem op!!! Ik zit in de laatste 10 weken en als ik hoor over bevallen of jouw verhaal bijvoorbeeld word ik gelijk zenuwachtig haha. Bij sommigen kan dat voorwerk langer duren en bij anderen weer niet. Wanneer moet je weer naar de vk? Misschien kan die zien of je al een beetje bezig bent.
Jaa vind het echt spannend!! ik moet dinsdag pas weer, ben pas geweest jammer he hahaha. jij heel veel succes met je zwangerschap, ik zie dat je al heel wat heb moeten doorstaan ..
Dankjewel! Gelukkig is het snel vergeten hoor alle ellende. Geniet enorm! Maar ik ben best wel een beetje angstig voor het onbekende. Ben ook een zenuwpees van mezelf al Nu nog harde buiken?
Haha ja dat heb ik ool, vind het allemaal best spannend maar kijk er ook naar uiit hoor ! ja om het half uur weer ... hahaha !