Ja wij hopen ook heel erg dat het goed gaat aflopen. Het zou zo fantastisch zijn als we in december een beebje van ons samen mogen verwelkomen. Vanmorgen weer een beetje bruin, maar op advies van iemand (weet even niet meer wie) toch een testje gedaan. Deze is een stuk donkerder dan 4 dagen geleden. Toen had ik voor het laatst getest. Gister ook getempt, en voor mijn doen was het nog steeds hoog. 37.2 maar iemand anders zei dat zij dat ook had tijdens haar mk, dus dat hoeft ook nog geen goed nieuws te betekenen. Door deze test ben ik wel iets positiever, maar nog steeds niet gerustgesteld hoor. Wat vinden jullie?
Suze, bij mijn mk's waren de testen absoluut veel lichter dus dit zou mij zeker wat hoopvoller stemmen! Wanneer heb je een echo? Anders kun je altijd even via de gyn of ha hcg laten prikken.
Hoi Suze. Wat een mooie test. Ik zou hier wel gerust van worden. Zeker ook omdat je temp nog mooi hoog is. Bloedverlies komt regelmatig voor en hoeft niet zorgwekkend te zijn. Tuurlijk kan het ook misgaan maar dat kan het ook als je geen bloedverlies hebt. Heb je vk al gesproken? Wellicht iets eerder echo plannen? Ik zou echt even uitgaan van het positieve. Sterkte hoor! Good luck 🍀
Ik vind je test er mooi uitzien! Bij mijn vroege mk's was de test eigenlijk direct na het bloedverlies al stukken lichter. Ik duim voor je meid!
Bedankt, dat stelt me een klein beetje gerust. Het blijft de hele dag door bruinig verlies. Over 2 weken een echo, dus op hoop van zegen dan maar. Als ik mezelf echt gek begin te maken vraag ik om bloed te prikken bij de ha van de week.
Hé meid... Goh wat lees ik hier allemaal zeg... Zo'n grote onzekerheid na al die tijd. Ik vind je test er ook nog héél goed uitzien, hij is duidelijk opgelopen! En bloedverlies komt inderdaad wel meer voor tijdens een beginnende zwangerschap, dus ik hoop van harte met je mee dat alles gewoon goed is! Al kan ik me je angst en onzekerheid zeker wel inbeelden... Als ik jou was zou ik gewoon nu ook even al bloed laten prikken bij je HA. Kan je misschien volgende week ofzo nog eens kijken om te zien of het voldoende gestegen is... Ik denk aan je! Dikke knuffel!
Jeetje wat spannend zeg! Kan me voorstellen dat je na je eerdere ervaring hier onzeker van wordt. Maar zoals al gezegd, je test loopt wel erg goed op...dat lijkt wel goed te zitten. Al weet je het nooit zeker tot de echo (en daarna ook nog niet). Weet wel van mijn zus dat zij bij haar 2e ook bloedverlies had rond 5-6 weken, heeft toen wel vervroegd een echo gehad. Zou dat zeker wel proberen hoor, rond 6 (+ wat dagen)... Hoe gaat het nu?
Dat is inderdaad wel een goede tip Dora. Ik ga een kijken hoe het loopt, ik heb gisteren weer niet gebloed dus ik heb nog steeds hoop dat het goed gaat. Ik lees ook veel dat er wel bloedverlies is zonder reden, dus dat hoop ik dan maar. We hebben 26 april een echo gepland staan, dan ben ik zo'n 6 weken als het goed is dus hopelijk is er dan wat te zien. Nog even afwachten. Duurt wel lang hoor!
Hoe gaat het met je Suze? Hopelijk geen bloedverlies meer gehad en een positieve bloedtest! *Denk aan je*
Suze ben ook benieuwd hoe het met je gaat. Geen bericht is goed bericht hoop ik. Een vriendin van mij heeft ook regelmatig gebloed tm 8 weken en ze heeft vandaag echo gehad en het hartje klopt!!
Wat lief Dora en Goodlife <3 Het bloeden blijft helaas. Iedere dag een beetje. Ik heb nog wel zw testen gedaan, vanmorgen zelfs nog. Blijven echt knal testen. Maar vorige jaar september met mijn mk heeft het hcg bijna 3 maanden in mijn bloed gezeten en wilde niet zakken. Dus ook met de knal testen ben ik nog steeds niet gerust gesteld. Ik mag morgen op een vroege echo langskomen, maar het kan dan net zogoed dat ze nog niets zien. Ik had gevraagd of ik bloed mocht laten prikken op hcg, en dan na 2 dagen weer maar dat mocht helaas niet. Moet eerste een vroege echo, ik ga morgen nog wel vragen aan de gyn of ik hcg mag laten prikken, dat heb ik het liefste eigenlijk. Dus helaas nog geen 'eind goed al goed', het kan nog alle kanten op.
Spannend Suze wat naar die onzekerheid he. Succes met je echo maar als ze nog niets kunnen zien weet je nog niets meer helaas. Dan hoop ik voor je dat je bloed mag prikken. Succes meis en ik duim voor je!
Wat lief van jullie meiden, dankjulliewel!!! Nee das inderdaad ook zo, als er niets is te zien hoeft het nog niets te zeggen. Hopelijk als dat zo is, mag ik dan bloed laten prikken. Ben ontzettend nerveus voor straks, pffff..... Ik laat het jullie weten, 11.50 uur de afspraak.