Aargh.. We zijn zolang aan het zoeken geweest naar een naam voor ons tweede zoontje.. En we waren er eindelijk uit.. Maar nu beginnen we allebei te twijfelen! Ons oudste zoontje heet Roan.. En nu hadden we voor de tweede 'Senn' bedacht.. Maar we zijn er toch niet helemaal weg van geloof ik.. Roan vind ik gewoon een stoere naam, kort en krachtig.. En Senn vind ik dan wat ehm.. soft? klinken.. Ik weet het niet meeeer! Haha.. Wat vinden jullie ervan?? Eerlijk?? En anders andere suggesties?
Ik vind het geen mooie naam. Het klinkt onaf, en ik hou niet van namen met een dubbele medeklinker op het eind.
Ik vind het juist een mooie en stoere naam. (in tegenstelling tot Sam/Sem) Ook leuk naast Roan. Anders iets van Seth, Sten, Stan? Succes!
Senn vind ik ook soft klinken, zeker omdat jullie andere zoontje Roan heeft zou ik kiezen voor een krachtigere naam. Is Sven een optie? Kay/Kaj vind ik persoonlijk ook wel leuk bij Roan. Dex, iets totaal anders? Wat zoeken jullie in de naam?
Senn vind ik erg leuk, miss wat softer dan Roan maar wij hebben dat ook met de naam van onze dochter en de naam van onze aanstaande zoon, die is wat softer. Maar het blijven twee verschillende personen..
Moeilijk he! Ik vind Senn opzich wel een prima naam. Niet geweldig, maar wel leuk. Hij is idd wat soft, maar ik vind ook niet dat het storend is naast Roan. Het zijn twee verschillende personen, dus de namen hoeven niet precies van hetzelfde soort te zijn vind ik.
Ik vind het wel mooi samen! Niet elk kind heeft ook dezelfde persoonlijkheid, dus de namen moeten ook niet altijd even 'sterk' zijn vind ik. Ze passen alleszins wel mooi samen. Eventueel Seth? Roan en Finn vind ik ook héél leuk!
Sven is indd erg leuk, maar een vriend van ons heet zo, dus dat is geen optie.. Seth en Dex vind ik indd ook erg leuk, mn man wat minder.. Finn komt hier heel veel voor, dus dat wil ik niet.. Sten en Stijn houd ik niet van.. En tuurlijk, het zijn twee verschillende personen, maar toch.. vind het wel leuk als de namen wat in dezelfde stijl zijn.. En misschien is het gewoon ff een fase, die twijfels Ik weet het niet... Gelukkig hebben we nog 12 weken
Ik vind ook wat je zegt: senn is misschien wat soft. Roan en.... Seth Ravi Quin Morris David Simon Milan