Ik vind beide namen niet echt mooi, maar vooral Senna niet, ik moet dan altijd aan de sennaplant denken, die goed voor de darmen is :') Dus als ik tussen deze twee namen zou moeten kiezen, zou ik kiezen voor Fenna.
FennE al heb jij hier niks aan hé. Maar kon het toch niet laten aangezien ik dit uiteraard een prachtige naam vind .
Fenna Senna is overigens ook een islamitische naam. Ik ken veel Marokkaanse meisjes die zo heten. Ik vind Fenna daarom toch wat beter bij een Nederlands kindje passen en vind het ook liever en aparter klinken.
Klopt, m'n tante was ooit helemaal fan van hem.. en ik heb ooit een mooi symbolisch stukje van Mart Smeets gelezen over hem. Op zich geen lelijke vernoeming denk ik. Maar vanwege het unisex deel - kies ik toch voor het meisjesachtigere Fenna
Ik kies ook voor Fenna, als het een Hollands kindje is. Senna vind ik daar te islamitisch voor klinken