bezig voor een eerste kindje en PCOS zonder symptomen.

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Bezigebij, 8 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bezigebij

    Bezigebij Lid

    12 nov 2013
    68
    0
    0
    Zzp-er in de zorg
    Elst (GLD)
    Hallo allemaal

    Zijn er hier nog mee dames die bezig zijn om zwanger te worden van hun eerste kindje en PCOS hebben zonder symptomen?

    Mijn vriend en ik zijn sinds januari 2013 bezig om zwanger te worden maar tot op heden is het nog niet gelukt.
    We lopen nu sinds april bij de gynaecoloog en we hebben in mei de uitslag gekregen dat ik te veel eitjes heb die willen rijpen en daardoor heb ik volgens de gynaecoloog geen eisprong maar toch menstrueer ik elke maand en heb ik een redelijk constante cyclus.

    Zijn er anderen die dit herkennen?
     
  2. Bezigebij

    Bezigebij Lid

    12 nov 2013
    68
    0
    0
    Zzp-er in de zorg
    Elst (GLD)
    Niemand???
     
  3. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Hoi,

    mijn verhaal is niet helemaal het zelfde maar ik heb verder ook geen pcos klachten ben niet te zwaar heb geen overbeharing. aleen werd ik van de ene op de andere dag niet meer ongesteld toen zijn ze gaan zoeken

    wij zijn nu bezig sinds maart 2013 voor ons eerste kindje
     
  4. Bezigebij

    Bezigebij Lid

    12 nov 2013
    68
    0
    0
    Zzp-er in de zorg
    Elst (GLD)
    Dat is ook wel apart ja. Ik heb wel gewoon elke maand een menstruatie alleen heb ik blijkbaar te veel eitjes die tegelijk willen rijpen.

    Zijn jullie al met een behandeling begonnen?
     

Deel Deze Pagina