Ik heb al zo veel pech deze feestdagen ik wordt helemaal gek.. Dinsdag 14 weken zwanger en met kerst begon mn vagina zo hard te jeuken en voelde helemaal dunnetjes aan dus liever neutrale vaseline voor de moist (net als op je lippen op je mond ook niet in de binnekant he!) dus jeuk weg had pijn bij het plassen dus dacht blaasontsteking dus hup wat meer water , thee en cranberry sap maar nog is het niet helemaal goed.. Ik weet ook niet of het 't een of het ander is en zonder recept geeft de apotheek hier een zwangere vrouw cannesten/daktarin mee.. .. Ik heb dus geen zin om voor iets simpels 5 uur bij de avond dokter te gaan zitten... Nu ging ik dus na het douchen even mn baarmoedermond checken en die zat enorm laag en voelde redelijk weekjes aan.. Moet ik me nu zorgen maken of wat.. Aaargh ik vind het zo verschrikkelijk om dit te hebben rond deze dagen... Ik moet woensdag weer terug naar me werk en ik heb deze twee dagen echt rust nodig dan kan ik het echt niet gebruiken om uren op de avond dokter te zitten wachten! Ik woon in het buitenland dus als ik de 'vk' moet bellen dan heb ik 5 nummers waar ik uit kan kiezen wat een blinde gok is!
En is er een alternatief voor antibiotica, ik heb die troep nooit gehad voor een blaasontsteking en dat spul hebben ze mij de laatste 3 jaar ook als zoete koek gevoerd en daar ben ik ook een beetje klaar mee! Vorig jaar voor t laatst nadat er 6 kiezen in een wop verwijderd waren maar dan heb je geen keus!
Waarschijnlijk vaginale schimmel infectie, heel normaal. Daar werkt Daktarin uitstekend tegen. Vervelend is het wel, heb zelf ook net kuurtje achter er rug. Succes
Dus toch he! Nu omdat die engelse zo moeilijk doen kan ik dat nu alleen gratis op recept krijgen es zien of ik gewoon een recepje kan opvragen bij de praktijk morgen!
Ik denk ook een schimmelinfectie als ik de symptomen hoor. Een naar de HA gaan dan krijg je er iets voor.
Mooi, het voelt altijd zo meer dramatish dan het is hahaha ik had dat met die k*t spiraal na een kuurtje anti biotica ook de heletijd alleen die tube die ik toen een keer heb gehaald heb liever verse 100% steriel nieuwe tubetje. Hahaha