Kleuter loopt mank

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Kimmy, 4 jul 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kimmy

    Kimmy Actief lid

    25 jun 2010
    315
    0
    0
    Pff weet even niet zo goed wat te doen.

    Oudste dochter (4,5 jr) heeft vorige week zondag ongeluk gehad met de step. Ze racede rond en bleef denk ik haken met voet, toen viel de step om en dat vermoedelijk voet onder step. In ieder geval flink huilen en pijn. Liep toen direct mank, maar we dachten maar even aanzien want was snel getroost. Volgende dag liep ze nog mank (trekt met been zeg maar) maar leek niet veel pijn te hebben dus eerst maat school proberen. Uit school liep ze nog wel mank maar ging gewoon rennen/loopfietsen en klaagde niet over pijn. Woensdag haf ze eind moeten lopen met school en ging weer minder maar bleef gewoon rennen etc. Daarna leek het weer beter te gaan. Helaas vanmorgen leek ze toch weer erg mank en geeft ze meer pijn aan (bovenop voet). Voetje lijk iets dikker, maar niet noemenswaardig. Dacht eerst maandag maar langs ha maar twijfel of ik nu wel moet wachten?

    Wat denken jullie? Voor zoiets hap bellen?
     
  2. happynienja

    happynienja Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.178
    0
    0
    Julianadorp
    Ik zou de hap bellen. Sterkte met je meisje
     
  3. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Even naar de dokter kan geen kwaad denk ik... Een breukje is snel gebeurd ( Hier op de trampoline, 2 breuken in zn been )
     
  4. cactusje

    cactusje VIP lid

    12 feb 2015
    6.752
    1.993
    113
    haar bindweefsel in de enkel kan ook beschadigd zijn.
    helaas is dat bij dl gebeurd na een flinke smak.
    zal iig de eerste tijd een zwakke plek blijven terwijl het 9 maanden geleden al gebeurt is.
    zou er even een foto van laten maken
     
  5. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Als je de hele week af hebt kunnen wachten, gaat de hap je nu niet helpen.
    Ik vind dat je wel erg lang hebt afgewacht, maar zou voor nu dan maandag een afspraak maken bij je eigen huisarts.
    HAP kan hier weinig mee: zolang ze loopt en geen pijn aangeeft, (anders dan het mank lopen), gaan zij het niet als spoedeisende hulp zien en toch aangeven dat je maandag naar je eigen huisarts kunt.
     

Deel Deze Pagina