Meiden zijn er hier nog mensen die belang hebben bij twee witte klamboe's van jolein? Hier moeten ze er echt af want de meiden trekken ze hun bed in, ze hebben alleen maar gehangen en hebben niks te lijden.
Nikkijane, wij werken eigenlijk alleen op 5 clienten... Het is wel een geschakelde woning met een tussendeur. Mocht je hulp nodig hebben kan je wel je naaste buurvrouw roepen maarja die moet dan weer haar groep alleen laten.... Heftig zeg, fietsen schoonmaken fietsen.... Ben wel benieuwd in welke instelling je werkt... aangezien we gaan verhuizen ga ik na mn verlof niet meer terug naar mn werkplek... Wil wel weer wat gaan werken na de geboorte van de twin... Kan soms zo moeilijk mn bed uitkomen sochtends echt even opstarttijd nodig.... had ik eerst eigenlijk niet... Begin de beebs steeds meer te voelen, leuk hoor. Manlief voelde het laatst in bed ook, speciaal hoor! Zo als de dames ontbeten hebben gaan we maar ff naar het dorp, vaderdagkadootje zoeken en wat andere boodschapjes, volgens mij is het wel lekker weer buiten!
Meiden die vandaag een echo hebben, veel plezier! Spannend voor jullie. Hier op zich wel goed geslapen alleen regelmatig eruit om te plassen aangezien dame a echt op mijn blaas ligt... Missa, teennagels lakken lukt me echt niet hoor, haha dat laat ik mijn dochter doen! (vindt ze ook alleen maar leuk) Zo nu ff de deur uit kijken voor verjaardagskadootjes voor zoon en dochter, hier in zaanstad hebben alle scholen 3e pinksterdag, dus ze zijn lekker vrij. Gezellig!
Waar gaan jullie naar toe verhuizen Candijtje? Ik werk in Heerenveen bij Talant. Is de grote overkoepelende organisatie zeg maar. Voor jou ook best wel heftig om alleen te werken. Ik vond het dan lastig om de rust te pakken op de momenten dat je die nodig hebt. Dat zal bij jou ook wel niet lukken dan. Goed je eigen grenzen in de gaten houden!
Zo de 20 weken echo was gelukkig helemaal goed! Het duurde wel even want de baby's wilden nog niet echt meewerken haha. En we hebben gezien dat we 2 meisjes krijgen
Gefeliciteerd rave angel!! De tweeling meisjes zijn hier goed vertegenwoordigd! Zien of wij vrijdag ander nieuws brengen...?!
@rave angel, 2 meiden, Leuk!!! En idd de meisjes tweelingen zijn erg goed vertegenwoordigd hahaha Maar als je de boeken moet geloven is dat ook de meest voorkomende tweelingvorm! Dan jongen/meisje en 2 jongens is de minst voorkomende combi!
Rave angel, gefeliciteerd met de goede echo èn met het feit dat het 2 meiden zijn! Ben ook reuze benieuwd of wij maandag het te horen krijgen, eerst jij Nikkijane Nikkijane, we gaan naar Steenwijk verhuizen, 1aug word alles ingepakt 2 augustus alles weer uitgepakt in het nieuwe huis Moet dus ook naar een ander ziekenhuis toe, ga het maandag eens vragen welke ze voorkeur voor heeft, ik hoop Meppel want dat is wel dichtbij.... Gyn adviseert ook om met 28 weken te stoppen, eerst had ik zo iets van het zal wel, en we zien het wel. Maar kan me er nu al heel goed iets bij voorstellen...
Leuk laten we weer eens een lijstje maken haha Heb eventjes een paar pagina's terug gekeken alleen Missa, ik dacht dat je 2 meisjes zou krijgen maar ik weet het niet zeker meer... Dus zet je ff bij de meisjes maar mocht het niet kloppen moet je hem maar aanpassen haha Meisjes-Mama Rave Angel Bietje1972 Jane1983 mama van 3 Bereke Samloes Missa Jongen/Meisje-Mama Sjulie Sjaantje85 Patroeschka Silvia009 minniemouse25 mm7 Jongens-Mama Linnepinneke
grappig dat jij als enige een jongensmama bent!!! Hier slapen de dames nu lekker. Even een stuk gewandeld en boodschappen gedaan. Hele onderneming. Ik heb de tweelingwagen omgebouwd naar 1 zitting en 1 reiswieg. Zo kan Timo ook mee want die kan dat stuk niet lopen. En dan heb ik er eentje in een draagdoek. Een heel bekijks zo. Maar het werkt wel en kan er nu ook zelf opuit. Bietje hoe is het inmiddels met jou?
hey wat handig mama van 3,goed idee als je een stukje gaat wandelen en het is nog net te ver voor de oudste!! ik zal het onthouden
Haha ja idd maar dacht dat het er meer zouden zijn... Maar goed heb dan ook maar een paar pagina's terug gekeken haha is altijd aan te vullen!!! En er moeten geloof ik nog 3 dames hun 20-weken echo krijgen die het geslacht nog niet weten dus mss is het jongens-mama lijstje strax groter haha
jaa ik kon nooit ver weg alleen weg. Want heb zelf geen auto. Dus dit was even een goede oplossing. We zijn nu aan het kijken voor een aanhanger voor achter de fiets met 2 babyschalen. Dan kan ik ook op de fiets weg
Joehoe ff snel!!Hier gaat ie redelijk hoofdpijn blijft een beetje zeuren...maar slaap ook mega slecht....hou t goed in de gaten!!Verder voel ik de beebs wel aardig weer!! Rave angel GAAF 2 meiden!! Xx