Is inderdaad vreemd eigenlijk dst hier niet een algemee gangbare regel voor is die elke gyn moet volgen. hier begint het aardig zwaar te worden en ik zou het geen probleem vinden als de twee een gezond gewichtje hebben met 35 36 weken en dan komen.. de gynaecoloog van ZH Heerlen zei me dat dat vroeggeboorte is en dit nooit gedaan word. Of herft hier iemand wat anders over gehoord? Diezelfde gyn zei ook dat hij me pas met 40 weken ging inleiden.. ga het vrijdag eens bij een andere gyn vragen, heb er 2 waar ik ga zodat het wel dezelfde zijn die ik zie, mocht er iemand niet aanwezig zijn.
Door een stofwisselingsziekte waardoor ik maar weinig eitjes heb heb ik deze keuze bewust gemaakt. Lijkt me wel leuk voor de kinderen als ze groter zijn en toch nog een redelijk jonge mama hebben Deze twee waren eigenlijk niet gepland, 5 augustus de sleutel van het huis hier gekregen en 13 augustus eerste x seks gehad hier (weet je wel, inwijden van het huis haha) en meteen raak. Ook nog eens dubbel zo raak.
Jij ook gefeliciteerd met je 2 kleintjes! Wanneer ben je bevallen? Mooi om te horen dat je ervan geniet, valt het je mee of tegen?
Blackey volgens mij kan 2 eiig ook in de fam zitten hoor maar ik weet het ook niet zeker. het is wel zo dat er bij ons in de fam niemand een tweeling heeft gehad zo ver wij weten een of twee eiig. Twinkeltjes lijkt mij ook best raar om die spulletjes weer te gaan gebruiken. maar is het ook niet erg fijn om er zo weer mee bezig te zijn??? ik heb geen idee en eerlijk hoop ik het ook niet mee te hoeven maken. maar ik kan me wel voor stellen dat het misschien juist nu wel fijn is om er toch weer mee bezig te zijn. succes
Had je mijn berichtje van vanmiddag niet meer gelezen? Laatste van de vorige psgina. Hier hebben we de ABC zoom en hierop kun je beide zitjes plaatsen zoals je dat zelf wil, zelfs de maxi cosi's kun je naar elkaar toe zetten!
Sherly sorry inderdaad, dacht alleen dat de kans groter was bij een een eiige. en twinkeltjes wat spannend, hoop dat de twee lekker blijven zitten! Mag je nu ook niet meer naar huis toe? Weet iemand waar die ticker ingevuld moet worden? En welk code ik van lilypie.com af moet halen? Heb namelijk de afbeelding erop gezet zie ik nu, ben vandaag 31,1 dus hij staat nog op gisteren..
Wel fijn ook hoor, kunnen we die spullen dit keer wel gebruiken. Maar toch voelt het ook alsof ik Nouds spullen 'afpak'. Net alsof ik ze moet bewaren tot hij ze nodig heeft al weet ik dat dat totaal niet logisch klinkt. Gisteravond had ik er ook een hele nare droom over. In mijn droom liep ik naar de zolder en stonden alle spullen voor de meisjes er ook en stonden er 3 urns op een tafeltje met hun geboorte en overlijdingsdatums erop heel eng. Ik blijf zo bang dat het weer fout gaat, dat nare gevoel gaat denk ik pas weg als ze gezond geboren worden.
Nee, helaas mag ik niet naar huis meer! Maar als ik zaterdag nog steeds helemaal in orde ben mag ik wat meer uit bed komen en een stukje wandelen over de afdeling of in de 'tuin'. Wel elke dag eventjes naar het kapelletje om een kaarsje aan te steken. Op lilypie kun je de uitgerekende datum en alles invoeren en dan kun je op het einde in een rijtje BBcode aanklikken, die moet je dan kopiëren en in je handtekening zetten.
Even een vraag aan jullie allemaal.. gaan jullie borstvoeding en of flesvoeding geven? graag zou ik willen combineren, eerst nummer 1 aan de borst en nummer 2 een flesje en de voeding daarna nummer 2 aan de borst en 1 het flesje. Maar weet hier nog te weinig over! _______________ Hoe zagen jullie zorgverzekerings pakketten eruit? Ben zelf bij CZ en had 2 giraffe knuffels en een boek, het tweelingenboek, gekregen! Ben met dat boek wel heel gelukkig haha!
Een dikke knuffel twinkeltjes, ik wist niet dat je in het ziekenhuis ligt. Je bent in goede handen in ieder geval, probeer je niet te veel zorgen te maken. Blackey, ja ik las dat je ABC zoom hebt. Maar dat is meer achter elkaar toch, de zitjes? Bij ons was het ook in één keer raak...dubbel raak haha. We twijfelden of we nog voor een tweede gingen en je weet nooit hoe lang het kan duren. Borstvoeding ging heel erg moeizaam bij de eerste (verschillende oorzaken) en ben ik gaan kolven voor 5 weken en toen gestopt. Ik had ook niet veel melkproductie, ik moest echt lang en vaak kolven om het bij te houden en eerlijk gezegd voelde ik me een beetje een melkkoe met dat ding aan mijn borsten. Ik ben nu aan het oriënteren om wederom te gaan kolven en mengen met flesvoeding. Vooral het colostrum vind ik belangrijk om te geven. Misschien kan je ook beter mengen dan om en om geven? Biobim flesvoeding schijnt goed te mengen met borstvoeding, dit kan je nu (bij ons in ieder geval) ook bij de Jumbo krijgen. Of in eerste instantie proberen beide te voeden en geen flesvoeding? Als het goed lukt lijkt me dan ook wel prettig hoor maar ook wel intensief.
De ABC zoom is inderdaad achter elkaar, had even niet begrepen dat je naast elkaar zoekt. Bij de eerste hier ging het ook niet geweldig helaas maar zou het het liefst inderdaad voor het colostrum bijvoorbeeld al, wel weer willen gaan proberen. Dat kolven en mengen met flesvoeding is wel een heel goed idee, denk alleen dat ik het aan de borst zelf hebben wel ga missen dan... Vond dat zo een heerlijk gevoel om de kleine zo bij me te hebben en hij werd er ook erg rustig van. En fulltime borstvoeding voor 2 kindjes zal me te zwaar zijn, slaap nu op 24 uur ongeveer 4 uurtjes, het borstvoeden was bij mijn zoontje ook vrij vermoeiend voor me, ben bang dat ik dan met 3 kleintjes en fulltime bv voor de 2 mupjes echt niks waard ben.
Fulltime bv lijkt mij ook erg zwaar. Respect voor de moeders die dat wel doen, met twee kids. Ook vanwege de rot ervaring de eerste keer ( ik ging er eigenlijk vanuit dat bv gewoon altijd wel lukt.....) met fingerfeeding, tepelhoedjes, spruw, dan had hij te weinig zuigkracht en ik weer ingetrokken tepels. En dan een kraamverzorgster die zegt"als vrouen in Afrika het kunnen dan kan jij het ook" zucht en dan ben je echt op je kwetsbaarst he. Even off topic, heerlijk he dit weer! !!!
Komen jullie al een beetje uit de namen? Ik vind het echt moeilijk, ik dacht dat meisjesnamen makkelijk zou zijn ,)
Nou dames wat een lastig punt op de lijst zeg die namen! Inmiddels al 2x gedacht er uit te zijn en dan hoor ik weer een andere leuke naam waardoor ik ga twijfelen. Mijn lijstje wordt eigenlijk alleen maar langer. Ik ben bang dat 1 van onze dochters naamloos is als ik binnenkort beval! Mae staat vast, maar voor onze andere meid blijft het moeilijk.
Inderdaad heerlijk! Heb er ook van genoten en ben veel buiten geweest met mn mannetjes, denk dst ik daardoor niet veel meer op zp ben geweest! @ twinkeltjes En meisjesnamen zijn inderdaad niet makkelijk, het zijn er nu ook nog eens 2 die eerste keuze moeten zijn hahz!
Morgen heb ik weer een groeiecho, ben zoo benieuwd hoe ze het doen! wordt er bij jullie trouwens gesproken over de P waarde? Een van de 2 meisjes loopt achter, zowel in gewicht als dus in P waarde, ben benieuwd hoe het nu gaat met haar!
wat is de p waarde???? en qua namen daar zijn we wel uit maar ook dit vond ik lastig hoor, ik zou liever 2 meiden namen moeten uit zoeken dat lijkt me makkelijker. Nu een jongens en meiden naam vond ik ook erg lastig zeker omdat het al bij onze dochter moet klinken.