Hoi Watervrouw, Wat klinken jou gevoelens mij herkenbaar in de oren. Ik heb dat in het begin ook heel sterk gehad, ik had er overigens ook af en toe wat bloed en/of bruinverlies bij, maar iets in mij zei me dat er iets niet goed ging of zou gaan. Inmiddels ben ik alweer bijna 28 weken en heb ik er gelukkig het volste vertrouwen in dat alles wel goed gaat komen, maar wat kun je je dan onzeker voelen hé, echt niet leuk! Ik hoop dat je binnenkort weer een echo zal krijgen, dat zorgt er vast voor dat je weer wat gerustgestelder bent, elke echo is tenslotte een soort van geruststelling, zeker zolang je ze nog niet voelt! Sterkte in ieder geval!
ha Watervrouw ik was ook erg onzeker hoor, en had ok wat bruin verlies en bloedingen. rustig aan. over een paar weekjes zie je ze
Effe vraag! Bij hoeveel ongeveer voelde jullie de brusjes ben een beetje nieuwwchierig wat een beetje gemiddeld is.
ik vermoed ze nu heel soms te voelen, maar eigenlijk nog niet echt.. laten jullie de kids straks op het begin in 1 ledikantje slapen, of ieder eigen bedje gelijk?
hier ook ieder eigen bedje, wou het eerst ook bij ons op de kamer doen maar denk dat ik dat ook niet ga doen gewoon lekker op eigen kamertje en eigen bedje.
wij keizen ervoor om ze een eigen bedje te geven maar ze slapen wel samen op 1 kamer. Lijkt me niet leuk om ze appart neer te leggen. Groetjes Jo
Ze krijgen ieder een eigen bedje en eigen aankleding hou niet zo van alles gelijk. Als ze dit later zelf willen prima. Ik krijg dus een een-eiige en heb iedere 2 weken een echo. Hebben jullie dat ook?. Gisteren een DuoWalker uitgezocht met wiegjes erbij. Baby-dump had nog een aktie kreeg er 2 auto stoeltjes bij dus daarmee ben ik klaar. Wel fijn. Op alle wagens kan maar 1 maxi-cosi helaas anders moest de wagen breder worden.
Ze hebben in het begin samen in 1 bedje gelegen, heerlijk vonden ze dat, ze kropen altijd heerlijk naar elkaar toe! Na twee-en-een-halve maand heb ik ze apart laten liggen. Dat gaat ook heel erg goed hoor! Marian
Hallo, Ik ben vandaag bij de Vk geweest helaas kon ze de hartjes nog niet horen omdat ik net 10 weken zwanger ben. Ik heb nu wel een doorverwijzing gekregen naar de Gyn daar mag ik volgende week vrijdag 10 aug langs. Dus best wel snel dus ik moet nog ff geduld hebben Voel me wel nu wat rustiger als van de week. dus mijn verhaal vervolgd nog!!!
hoi meiden eerst mischien effe voorstellen ik ben randi een moeder van 2 kids en nu zwanger van een tweeling( tot onze grote verbazing) heb niet alle pagina's gelezen en mischien dat mijn vraag al is voorgekomen maar had graag het volgende geweten. welke 2 lingsbuggy's zijn in jullie ogen zeer goed en raden jullie me eventueel aan? ik zie dat er verschillende modellen zijn, verticale en horizontale. de horizontale vind ik wel mooi maar lijken me minder praktich voor bv een bus ofzo op te stappen maar zijn der ook verticale waarbij er ook draagmandjes zijn? heb ze nog niet gezien bedankt voor jullie advies in ieder geval groetjes
Hee meiden! Even niet geweest: we hadden een computercrash thuis: balen! Maar hier alles goed verder. Met jullie ook alles oke? Gummetje: bedankt voor je foto! Ze zijn echt om op te vreten! Onze mannetjes krijgen allebei een eigen bedje, maar idd wel samen op een kamertje! Ik voelde de eerste kriebeltjes al heel snel, ik geloof met een week of 14-15, maar met 17weken wist ik heel zeker dat het de kleintjes waren!
Na omstandigheden gaat het nu goed. Ik heb afgelopen woensdag ruim 4 uur weeen gehad als gevolg van een infectie. Alles is nu gelukkig rustig en de kleintjes doen het goed.
Pfoe! Dat is nogal niet wat Carola! Fijn te horen dat het nu weer rustig is! Doe maar lekker rustig aan en denk goed aan jezelf en je kleintjes.... Ik voelde de eerste schopjes pas na een week of 22 volgens mij. Ik heb het even opgezocht op mijn site en op 29 oktober voelde ik ze. En ik had posi getest op 3 juli, was toen 4 weken zwanger. Dus voelde ze pas met 4,5 of 5 maanden Marian
Ja meid, kan ik me levendig voorstellen! Moet je de rest van je zwschap bedrust houden? Al lid van de bieb? sterkte joh!
Geen idee, ik moet morgen terug naar de gynaecoloog en dan hoop ik meer te horen. Ondertussen veel gelezen, maar dan nog ben je het liggen beu.
carola sterkte meid. nog even volhouden het is allemaal voor een goed doel en over een paar weken verlang je waarschijnlijk weer naar je bedrust als de kleintjes er zijn. Weet niet wie het vroeg maar wij hebben de koelstra is 78 cm breed, dus past overal in