Ik vond het ook erg gezellig, alleen mijn foto's zijn allemaal mislukt, ze zijn heel erg overbelicht. Ik zal zo eens gaan kijken naar jullie foto's.
Guusje, gefeliciteerd en we duimen dat dit wonder blijft zitten. Dan nog even dit.WATERPOKKENALARM. Jelmer heeft dus deze. Aangezien hij met een aantal kindjes hier in contact is geweest even hun goed in de gaten houden!
Guusje wat gaaf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 gefeliciteerd!!!! Hoe ver ben je en waarom heb je niet verteld dat je weer in die wachtweken zat??? we zijn er om je te steunen hoor Kieke waterpokken oh jee hoop dat hij er niet al te ziek van is
Nee, gelukkig níet al te ziek. Alleen die jeuk. We zitten allebei als een zombie op de bank, vanacht 2 uur geslapen. Jelmer kon niet slapen van de jeuk.
Bedankt voor de felicitaties allemaal! Ik had niks gezegt omdat ik er niet teveel mee bezig wou zijn. En ik voelde aan mijn water dat het gewoon goed zat, dus ik hoefde ook niet echt gesteund te worden. En het verrassingselement vond ik ook wel leuk eigenlijk. Ik ben nu 3w5d en het voelt zo anders als de vorige keer. Toen kon ik het eigenlijk niet geloven. Kieke, balen van de waterpokken.
wauwww guusje wat goed!!!!!! snap het hoor dat je het even stil wilde houden.. Maar nu kunnen wij idd meeduimen, gaat vast en zeker goed komen deze keer!!! oww meiden het is alweer warm he groetjess
@ Gssuje, jaah wat een goed nieuws, helemaal super zeg!! De duimen draaien alvast dat dit beebje goed blijft zitten, leuk leuk. @ Kieke, we zullen het wel zien of Quinten het eindleijk gaat krijgen, oma had 3 weken terug alle kleinkids aangestoken behalve Quinten, vorig jaar heeft hij een hele middag lekker in bad gespeeld met zijn neefje dat vol waterpokken zat en ook niks gekregen dus we zullen het zien, ach ze moeten het toch een keer krijgen. Wel balen dat jelmer zo slecht slaapt daar door, hopelijk kunnen jullie straks nog wat rusten. @ Hier, zat nog druk bij te komen van het weekend en heb gisteren controle gahd bij de reumatoloog en eindelijk mag ik beginnen met de ander medicatie, dus dinsdag de eerste keer de nieuwe spuiten hopelijk helpt het. Vrijdag nacht meldde Quinten zich ene keer en ik kon dus echt mijn bed niet uitkomen toen ik er eindelijk uit was kreeg ik de deur niet open dus had er zo de balen van en ben nu dus hard aan het hopen dat de nieuwe medicatie gaat helpen en ik eindelijk weer wat meer kan.
haha dat wilde ik ook net vragen . Dus Liftrasa wanneer kan het? dan kunnen de agenda's were uit het stof om te kijken.
Jaa ik wil ook weer een taart maken! Ik moet nog steeds een herkansing voor mijn mislukte taart van de vorige keer.
Morgen vroeg om 10.uur zijn ik en Kim bij Kidscity in Borne te vinden dus voor wie zin heeft Taarten maken tja even kijken wanneer Liftrasa kan en voor mij zou een zondag het beste uitkomen doordeweeks moet ik om 5,30 uur opstaan en als ik dan pas tegen 12 uur op bed ligt dantrek ik het die dag echt niet :S
Ja ikke, ikke, ikke....oja, ik ga al mee Morgenmiddag ga ik cupcakes bakken! En dan waarschijnlijk citroencupcakes met citroenmerenque
Jammer, ik ben gisteren al met Lucas bij Kidscity geweest. En 2 keer in 3 dagen is toch een beetje te veel van het goede.