Tweede zwangerschap 12 dpo en derde zwangerschap 10 dpo, beide wel met ultra gevoelige testen. De eerste zwangerschap pas met een week overtijd toen wist ik nog niet dat ik al eerder kon testen haha
7 dagen na NOD. Moet er wel bij zeggen dat ik eerder die week ook een test gedaan heb en toen nog niet bekend was met het fenomeen een streepje is een streepje dus zwanger hoe licht ook. Dus zou best kunnen dat op de test op NOD een vaag streepje stond maar dat ik die als negatief beschouwd heb. Na 7 dagen was het dan ook echt een knaltest
1 dag na NOD. Wou eigenlijk niet testen, maar had een hele regelmatige menstruatie. Ik mocht toen al heel snel weg van het werk en ineens vond ik dat ik moest testen. Dus hup, op de weg naar huis langs de Kruidvat en hij was positief
6 jaar geleden op men NOD getest omdat ik normaal altijd op de dag juist men ms kreeg(zat aan de pil) en kreeg ze niet en kwas dus door de pil heen zwanger!! Wel gewenst hoor!! Nu pas echt bezig met zwanger worden.
2 dagen voor mn NOD, met het idee, we kunnen verder met de volgende ronde. Ik voelde de ongipijn dus dacht, ff testen om het uit te sluiten. En zie mn banner!
Eerste twee zwangerschappen week tot 2 weken na NOD maar die waren niet gepland, bij de laatste twee zwangerschappen op 9dpo en 11dpo posi getest.
Ik testte al positief 2 dagen na mn ovulatie. 9 juli begon mn vorige ong. Ovulatie bloeding gehad 20 juli. En vandaag een positieve test in handen. Borsten zijn enorm en erg pijnlijk. Verder vlinders in de buik en last van maagzuur. Sinds eergisteren slapeloze nachten.