Hoi allemaal. Ik heb een vraagje aan jullie of jullie denken dat ik zwanger ben ja of nee. hier komt die: Donderdag 8 mei gestopt met de pil. Donderdag 15 mei eerste dag pilloze dag. Zondag 25 mei hele nacht liche krampen gehad. Dinsdag 3 juni beetje zalm roze met afvegen. Nu de dag van vandaag nog geen menstuatie, last van hoofdpijn, en vind dat me buik onderaan wat opgezet is, Ik had gister getest maar negatief, ik wil vrijdag gaan testen 13 juni dan zijn het 30 dagen zonder pil. want denken jullie?
o ja en daarbij vergeten te zeggen dat ik smorgens van zon lichte vlagen misselijkheid heb, ik weet dat ik moet wachten en dat het ook het ontpillen kan zijn,,maar de symtomen lijken zoveel op die van een beginnende zwangerschap.
Je moet eigenlijk na het stoppen met de pil afwachten tot je volgende menstruatie want je weet nu nog niets over je cyclus. Dit kan allemaal ontpillen zijn. kans is heel groot dat je cyclus pas veel later of nog niet is opgestart en dan ga je nu veel testen doen terwijl je geen idee hebt waar je zit in je cyclus. Langer wachten en dan pas testen.
Ik had meer zwangerschapsklachten van het ontpillen, dan toen ik daadwerkelijk zwangwr bleek te zijn. Alleen last van huid en wat steken in mijn buik. Maar ik ga voor je duimen!
Toen ik aan t ontpillen was heb ik 8 cyclusse gedacht zwanger te zijn.. de 9de cyclus.. alleen pijn aan borsten, en zwanger! Nu ook zonder veel symptomen...
Wat adviseren jullie wanneer ik het beste kan testen? vrijdag 13 juni zit ik op 30 dagen zonder pil. vorig jaar was ik ool gestopt met de pil.. maar was na 21 dagen alweer ongesteld
ik weet niet hoe ik een foto kan plaatsen. maar ik heb net een ovuliatie test gedaan en er kwamen 2 streepjes??? hoe kan dat?
Hallo, ik heb ook een vraag,, wij zijn bezig met ons eerste kindje. dit is ronde 3. ik had gister de nod, maar maandag kreeg ik roze afscheiding,1 dag later had ik bloed.. dit hield 2.5 aan, maaar veel minder dan normaal, nu ging ik net na de toilet, had ikalweer roze afscheiding, ik ben altijd netjes optijd ongesteld. en eigelijk nooit rozige afsheiding,, kan ik nog zwanger zijn? en wwie had dit ook? Groetjes
Ik zit zelf in dilemma haha. Maar net een zwangerschaps test gedaan en een heel licht streepje.. wat wel duid op een zwangerschap. Rose is zwangerschap test blauwe is evaluatie test.
lijkt inderdaad op dat je zwanger bent! over 2 dagen nog een zwangerschapstestje dan is de teststreep vast donkerder!! voorzichtig gefeliciteerd!! en volgens mij geeft een ovulatietest altijd een 2e streepje.. heel licht als je ei niet is en donkerder als je eisprong wel is..
Dank je wel allemaal. Ja het is heel snel gegaan meteen de eerste maand ik ga woensdag nog een testje doen.
De symptomen hadden inderdaad heel goed van het ontpillen kunnen zijn, maar je test is positief. Gefeliciteerd! Fijn zeg zo snel!