Veel te lage HB

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door MommyLoves, 21 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MommyLoves

    30 okt 2011
    99
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Mijn hb is op het moment enorm laag, zit op 4.0. Ik ben heel erg benieuwd wat de zwangere dames voor behandeling hebben gehad met zo'n lage HB waarde. (Ben reeds onder behandeling maar ben gewoon benieuwd wat anderen gekregen hebben)
     
  2. Theebeeb

    Theebeeb Niet meer actief

    Neem aan dat je onder behandeling bent bij een internist en medicatie krijgt?
    Vind 4.0 echt wel heel erg laag, en zeker voor een zwangere vrouw. Zit je normaal hoger?
     
  3. guz3

    guz3 Actief lid

    17 feb 2008
    304
    0
    16
    Mijn hb was 5.3 en ik heb dagelijks ijzertabletten. Ook floradix kun je pakken. Een vriendin van mij heeft aan een ijzerinfuus gelegen, die had ook allemaal hoofdpijn en duizelig. Zelf ben ik ook nog regelmatig duizelig, maar de vk prikt regelmatig mn hb!
     
  4. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    9 aug 2013
    3.721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Je bent al onder behandeling neem ik aan? Zo niet; actie ondernemen. Ijzerpillen kun je ook zelf kopen bij de drogist tot je echte pillen krijgt van de arts.

    Snel doen hoor.
     
  5. Liz

    Liz Fanatiek lid

    9 jul 2010
    1.873
    0
    36
    1 hoe ben je geprikt? vingerprik is heel onbetrouwbaar. valt altijd lager uit dan prikken in het ziekenhuis vanuit je ader via het lab. ik ben 3 keer op 3 verschillende manieren geprikt en er kwamen 3 verschillende uitslagen uit met een behoorlijk verschil. via vingerprik kwam ik op 6 en via het ziekenhuis kwam ik op 6.8 en de vk had 7.9 gemeten. die van 6.8 is betrouwbaar. Maar neemt niet weg dat jou hb gewoon echt te laag is voor deze termijn vd zwangerschap ook als die iets hoger zou uitvallen. Het enige wat helpt zijn ijzertabletten via de dokter. Ik heb zelf ferro-gradumet.
    floradix enz hielpen bij mij voor geen meter...
     

Deel Deze Pagina