Beide zijn schattige namen, Maar Lynn en Pien bekt minder goed samen. Om die reden zou ik voor Josje gaan!
Ta vind de namen niet echt bij lynn passen. Maar Josje vind ik dan nog altijd de betere keus tussen die 2
Lynn is wel een mooie naam,maar Josje en Pien niet. Josje is een verkleinnaam, houd ik al niet van. En de naam Pien vind ik persoonlijk niet bijzonder. Smaken verschillen, maar dan zou ik voor Josje gaan. Vera staat trouwens ook leuk bij Lynn. Dus Lynn & Vera. succes!
Snap nooit helemaal waarom er nog tig andere namen bij gehaald moeten worden ze wil toch weten Pien of Josje , sorry Ik vind t beide bijzondere namen, zelf vind Josje leuker en zou dan ook daarvoor gaan. Lynn en Josje vind ik niet raar klinken. Als er een rare klank zou zijn zou ik t wellicht niet doen, maar omdat 1 engels is en de ander nederlands, nee daar zou ik me niet aan storen.
In of niet, ik zou serieus mijn naam laten veranderen als ik een van deze twee had gekregen. Vind het zielig, maar goed wie ben ik
... Ik wil eigenlijk niet reageren, maar kan het niet laten omdat het de tweede keer is dat je het flikt..wat een doorzichtige, kinderlijke, overtrokken reactie.. Potverdorie, idd..wie ben jij? Als je een naam niets vind hoef je er toch niet op zo'n manier op te reageren? Smakeloos! Getuigt bovendien niet van veel respect! Meningen kun je ook netjes verpakken..
Beide totaal niet mijn smaak. Terwijl ik de naam van je andere dochter heel erg leuk vind. Vind het totaal niet bij elkaar passen en ook niet bij de tweede naam. Zou serieus overwegen om op zoek te gaan naar een andere naam.
Misschien nog wat leuke suggesties: Lynn en Josja / Josha (Josja/Djosja) Lynn en Josee (Djosie) Lynn en Josi / Josie / Josy (Josie/Djosie) Lynn en Josee/Josy vind ik het leukste maar het is en blijft natuurlijk jullie keuze!
Het is beide niet echt mijn smaak (maar verschrikkelijk vind ik ze ook niet hoor en ik vind het al helemaal niet zielig voor een kind om zo te heten , zijn toch gewoon normale namen?). Maar ik zou eerder voor Pien kiezen, omdat ik niet hou van verkleinnamen en uniseks namen, dus Josje valt voor mij meteen al af.
Het is een forum waar je je mening mag geven. En dat is wat ik doe net als vele andere. Daarom zeg ik erbij wie ben ik? Je kunt je ook overal druk om maken. En ik ken meiden die heel veel moeite hebben met de naam die hun ouders hun gegeven hebben. Enne ik flik niks is geef mijn mening dus een beetje vriendelijker mag wel.
Je flikt het anders wel om het babietje een 'arm kind' en 'zielig' te noemen..alleen vanwege een naam die jou niet aanstaat.. Een mening hebben is prima, heel goed zelfs, maar zijn die meiden die jij kent ook 'zielige, arme mensen' vanwege de naam die ze dragen? Nogmaals, een mening kun je ook wat netter verpakken. En ja, om dit soort uitspraken kan ik me best druk maken. Zou je het ook in ts der gezicht zeggen als ze je erom zou vragen? Of zou je het toch net effe iets anders brengen? Trouwens.. Even on-topic..ik zou gaan voor Josje..Leuk!
Ik flik niks is zeg gewoon. En jij hebt het over respect? Ik geef mijn mening. Doe jij toch ook. Maak me toch ook niet druk dat jij of een ander het wel een leuke naam vind. Ik snap niet dat je je zo druk maakt. En ja ik vind het zielig. Een kind word daarmee gepest. Kinderen zijn hard. Heel erg hard. Of ik het ts in het echt zou durven zeggen? Ohja hoor, vrienden vertelde ons de naam die ze wilde geven en zei het niet mooi te vinden en het pest gevoelig was. Nu heeft de knul goddank een wat ik vind normale naam.
Poh jeetje ik wist niet dat mijn vraag zoveel te weeg zou brengen bij sommige mensen. Schrik ook inderdaad van de mening van andere en hoe ze dat overbrengen, ontactisch en zonder schaamte. Komt misschien omdat het anoniem is en mensen dan meer durven. Maar het is nogal beledigend om twee namen zo de grond in te boren terwijl wij onze dochter sowieso een van deze twee namen krijgt. Ik was gewoon benieuwd wat mensen zouden vinden van voor in onze ogen twee hele leuke namen. Vindt het daarom ook jammer dat mensen erg uitwijken over bepaalde dingen. Wij zijn er in ieder geval uit, het wordt Josje en het is een naam waar wij 100% achter staan en die wij erg vinden passen binnen ons gezin! Over smaakt valt niet te twisten, dat blijkt maar weer!! Is ook maar goed anders zou elk kind de zelfde naam hebben!!
Een 'niet mooie, pestgevoelige naam' vind ik heel wat anders (een nettere manier van een mening geven) dan een ongeboren baby een 'zielig, arm kind' te noemen. In mijn ogen is dat laatste inderdaad respectloos. Vooral omdat het gaat om een naam, sorry, maar waar heb je het dan over? Ik werk zelf in het VO, ben docente op 3/4 vmbo en heb serieus nog NOOIT meegemaakt dat een kind gepest wordt om zijn of haar naam.. Ik vind het gewoon ontzettend kort door de bocht..en dan vind ik iemands ongeboren baby 'een zielig, arm kind' noemen zelfs verdacht veel lijken op pestgedrag, dus ja..dan vind ik dat je iets flikt en kan ik me daar kwaad om maken. Wat jij een normale, gangbare naam vind, hoeft ook niet persé de smaak van een ander te zijn. Toch mag ik hopen, dat jij het prettig vind wanneer jij en je kinderen in hun waarde gelaten worden. Ik vind Carson bijvoorbeeld geen gangbare en ook geen mooie naam, maar het zou nooit in me opkomen om jouw kind daarom maar 'zielig' te noemen, omdat jij hem die naam hebt meegegeven. En nogmaals, een mening geven mag zeer zker, maar op de verpakking ervan kun je best wel letten. En dat is mijn mening..