Voor onze derde dochter zoeken we natuurlijk weer een leuke naam. Ivm herkenbaarheid noem ik de namen liever niet maar ze zijn Hollands, twee lettergrepen, niet alledaags maar wel herkenbaar voor iedereen. In de stijl van niene, lise, Flore. We hebben drie namen die we alletwee leuk vinden maar er springt er geen bovenuit. Welke zouden jullie kiezen en vooral waarom? Of heb je nog andere opties in deze trant?
Leuke namen! Ik vind Suze het leukst! Nore vind ik ook leuk, maar Noor/Nora/Nore hoor ik hier echt ontzettend vaak; in dit huizenblok wonen er al 2, één blok verderop nog 1. Om die reden zou ik hem zelf nooit kiezen. Merle kan ik zelf niet zo goed uitspreken en is me net iets te 'unisex' of zo. Mare vind ik zelf heel mooi. Hanne Jippe Fieke
Gestemd op Suze. Persoonlijk vind ik Marle wat zachter dan Merle. Andere opties: Marthe, Janna/e, Eline, Reina.
Merle doet me denken aan merde, niet leuk. Nore is wel leuk, maar je hoort tegenwoordig zoveel variaties op deze naam. Suze vind ik het leukst, in Nederland gangbaar en internationaal uitspreekbaar, van alle markten thuis dus.
Fiore kan niet en mare klinkt heel raar bij onze achternaam. Leuk dat suze er zo uitspringt, mijn grootste twijfel is dat ik suze te 'doorsnee' vindt, wordt misschien wel bevestigd doordat veel mensen het een leuke naam vinden hihi
Ik vind Merle geen leuke naam. Suze wel, maar inderdaad wat gewoontjes. Nore vind ik op zich wel leuk, maar niet zo vrolijk of lief klinken. Ik zou dan eerder voor Novi/Nové/Nova of voor Nine gaan. Andere suggesties: Mare Liva/Lova Jula/Jule Juna/June Lune Emme Sare
Ik heb gekozen voor Suze. Merle vind ik en oubollig. Nore vind ik gewoon niet mooi met een -e op het eind. Nora vind ik juist wel weer wel heel mooi n dan juist weer boven suze uitspringen.