Ben ik nou de enige met dit "probleem"? Ik zit hier vrij dicht aan n grote doorgaande weg. En als er ergens een ongeluk ofzo is dan komen de ambulanses doorgaans over deze weg gesjeezed. En de brandweer zit hier ietsje verder door op de hoek. Dus als die gaan rijden hoor ik ze ook bijna altijd. En die dingen komen altijd langs als mn man en kinderen net de deur uit zijn of rond de tijd dat ze weer terug komen. Ik zit dan altijd te zenuwen van "als het maar niet...." En ben er dan pas weer gerust op als ik mn mannetje online zie verschijnen. Ben soms zo'n muts
Ik krijg er ook de zenuwen van... mijn vader zat vroeger ook bij de vrijwillige brandweer en als dan de pieper afging dan gingen de zenuwen pas weg als ie weer terug was. En nu nog, wij wonen ook vlak bij een brandweergarage dus we horen redelijk veel... ben altijd bang dat het in de buurt is oid.
Ik heb dat heel lang gehad, want hier was de wat als .. wel werkelijkheid. Een vriendin van mij ging boodschappen voor me doen, want ik was ziek. Het duurde en het duurde maar en toen hoorde ik allemaal ambulances en politie wagens. En ja hoor, dat was dus voor haar. Finaal van het zebra pad geschept. Toen ben ik heel lang heel bang geweest bij die geluiden. Op een gegeven moment ben ik verhuisd en hoorde ik om de minuut wel een ambulance. Pas toen is de angst een beetje weggezakt. Nu heb ik het alleen als het slecht weer is of als mn man wel erg lang onderweg is. Maar je bent absoluut niet de enige hoor. Ik ken er genoeg die zo denken!
heel herkenbaar wij wonen ook vlakbij een snelweg, zit alleen een geluidswal tussen, dus ik zit ook regelmatig in de zenuwen als mijn man dan net weg is hij is tot nu toe altijd nog thuisgekomen
Ik woon ook vlak bij een doorgaande weg en op steenworp afstandvan ziekenhuis en brandweer.En mijn man is brandweerman.Ik hoor zo vaak een ambulance langskomen dat ik ze soms zelf niet eens meer hoor.Als ik de brandweer hoor en manlief is niet thuis dan kijk ik altijd snel op internet wat de melding is.In het begin vond ik wel eens eng als ik wist dat me man naar een grote brand ging of bv gaslekkage,maar ben er nu aan gewend.Mezelf gek maken doe ik dan ook niet vaak meer, zeker niet als ik een ambu hoor, dan kan ik aan de gang blijven.Wel wordt ik wel eens angstig als me man snachts een lange melding heeft, dan denk ik is hij nu nog niet terug, maar niet voor de brand maar stel dat er onderwegiets met hem gebeurt, overval of wat dan ook, dan ligt hij ergens te wachten op hulp,maar ik val dan toch meestal weer in slaap.
Ik heb het ook wel hoor. Niet zo heel erg, maar vooral rond de klok van 17u als manlief vrij is van het werk, en onderweg is naar huis.. En zeker als hij dan "later is dan normaal". Ik ben wel een muts die brandweerwagens en ambulances doodeng vind.. Als ik op straat loop, en er een brandweer of ambu aan met sirenes, krijg ik het zweet op mijn rug en handen. Een aantal jaargeleden, ben ik tijdens het winkelen gestruikeld, door een electriciteitssnoer wat over de vloer hing. Kwam te vallen, en kon mijn knie niet meer strekken of buigen.. Door omstanders werd er 112 gebeld. En jahoor, komt er een ambu aan met loeiende sirenes.. Ik flipte zowat, omdat ik er eigenlijk niet in durfde, maar de chauffeur en broeder van de ambu hebben het netjes opgelost.. Konden me geruststellen, en ik ben er neit meer zo angstig voor.. Maar.. Tegenwoordig rijden er nieuwe ambu's, die ze de flisters noemen, ze lijken wel op de amerikaanse ambu's. En die hebben zo'n hoge enge sirene, dat ik het daar weer helemaal benauwd op krijgt. Lekkere muts ben ik he..Met een "fobie" voor ambu's.
Ja dat ken ik ook! Ben gezegend met veel broertjes en een zusje. En uiteraard mijn man natuurlijk... Als ik er 1 hoor, dan zit ik meteen te bedenken waar iedereen ook alweer was... (voor zover ik dat weet) Heb wel eens gehad hoor, was bij mijn ouders, broertje belde op, dat ie een ongelukje met de motor had gehad, was aangereden. Kwamen we daar, allemaal politie-auto's en een ambulance. Dacht dat mijn hart stopte. Had toen volgens mij nog een topic geopend hierzo toen. hihi. Of, dat lees je op nu.nl of hoor je op de radio dat er een ongeluk is gebeurd met een vrachtwagen, mijn hart staat dan even stil. Meteen mn man altijd bellen, die is vrachtwagenchauffeur....