Dames even een korte vraag. Kun je je eisprong ook niet meer? Ik lees overal waar je de eisprong aan kunt herkennen e.d. maar ik merk niks. Begin zelfs te twijfelen of ik hem dan wel heb? Iemand hier ervaring mee?
Je bent niet de enige. Ik weet ook niet wanneer mijn eisprong precies is... Ik doe al vanaf 20 juni ovutesten, maar ze worden alleen maar lichter/vager in plaats van donkerder.
Hey meiden. Ik merkte het ook niet altijd. Een enkele keer wel aan wat meer slijm, en twee keer heb ik het eitje ook voelen springen in mijn lies. Ik ben na een aantal maanden inderdaad ovutesten gaan gebruiken. Let op: als je een korte LH piek hebt en maar één keer per dag test, kun je je piek missen. Dat heb ik ook een maand gehad. Mijn eisprong bleek vrij laat in de cyclus te komen. Tempen kan ook een oplossing zijn om zeker te weten dat je een eisprong hebt, maar dat heb ik nooit gedaan. Succes meiden, ik hoop dat jullie snel zwanger zijn!
Hey, Ik voelde ook niks van m'n eisprong, dacht hem eigenlijk niet te hebben. Ook met ovutesten kon ik hem niet opsporen, dus ben daar al gauw mee gestopt. Inmiddels bijna 12 weken zwanger, dus zeker te weten wel een eisprong gehad! Maak je er maar niet druk om, komt vast goed! Als je gewoon een langere periode redelijk regelmatig ongesteld bent, hoor je hem wel te hebben.. Succes! Liefs
Hier ook 3 keer zwanger en nog nooit een eisprong gevoeld of iets van de symtomen gemerkt. Sterker nog volgens de berekeningen (bedoel daarmee de termijnecho ) van de aankomende baby heb ik zelfs mn eisprong gehad 5 dagen voor mn ovulatietest van zw&kids het aangaf hahaha..
Nee hoor ik merk er ook niks van. Heb wel eens buikpijn en steken maar las dat het niet altijd op hetzelfde moment is als de daadwerkelijke eisprong. Het blijft gissen dus.
ik voelde mijn eisprong ook niet. maar met ovulatie testen test ik altij positief op dag 13 of 14 of 15. sinds ik een hsg behandeling heb gehad voel ik mijn eisprong heel duidelijk. beste erge krampen. dat ik hem niet voelde was prettiger haha
Fijn om te horen dat er meerdere zijn die hem ook niet merken. Ik lees alleen maar verhalen van je merkt dit en je merkt dat etc. Ik begon met 48 dagen, nu 35 dus laten we hopen dat het nu weer een weekje korter wordt en ik gewoon lekker op de 28 dagen kom. Het lijkt kort geleden dat ik gestopt ben met de pil maar het voel zo lang!!!! Maarja 3 maanden gestopt is niks toch? Ben pas 2x ongesteld geweest. Het blijft gewoon lang duren als je iets graag wilt! Ben benieuwd of ik hem deze maand wel voel of merk!