Goede middag Ik ben nieuw hier Mijn vriend en ik zijn nou 4 maanden bezig om zwanger te worden Nu voelde ik me deze maand voor de eerste keer anders bijna direct na de eisprong Nu ben ik 2 dagen overtijd gister een test gedaan maar die was negatief niet eens een klein streepje Maar ik blijf twijfelen Ik heb altijd een regelmatige cyclus gehad van 28 dagen en nooit te laat Ik heb nu last van kleine krampjes rammelende darmen en steken link van me buik Ook ben ik sneller emotioneel Pff ik word gek van me eigen haha Wie herkent dit?
Rustig afwachten, kan toch zijn dat je eisprong wat later was of dat je langzaam HCG aanmaakt. Een collega van mij had ook pas na een week overtijd een licht streepje. Welke test heb je gebruikt? Als je die van kruidvat 2 voor 5,- gebruikt dan heb je een goede en gevoelige test. Succes!
Heb ik ook gehad. Ik wist bijna zeker dat het raak was(puur gevoel) en toch een negatieve test. Na 2 dagen werd ik inderdaad toch ongesteld. Je lichaam kan je behoorlijk voor de gek houden, zeker als je er veel mee bezig bent. Ik zou nog even rustig afwachten en anders over 2 dagen nog eens proberen.
Meestal is wat je voelt de laatste groeispurt van je eitje en is de daadwerkelijke eisprong een paar dagen later. Het kan dus best zijn dat je officieel nog niet overtijd bent. Even afwachten dus