Hier helaas ook niemand die mee zou willen met de marathon, manlief wil best naar de film maar de marathon gaat hem iets te ver Tja we overleven dat wel. Vandaag op facebook gezien dat het aftellen nu officieel is begonnen, nog 60 dagen
Ik wacht zelf nog even met de boeken totdat ik het laatste deel heb gezien + dat ik ze gehad heb voor in mijn zwangerschapsverlof haha. Dus nog even geduld maar we zitten alweer eind september nog.......53 dagen
Ga dinsdag 13 november naar een unieke Twilight marathon, waarbij alle films van The Twilight Saga aan bod komen. Inclusief de allerlaatste film (Breaking Dawn Part 2). Zooo leuk, jammer dat ik geen persoonlijke medefans ken, anders had ik zeker gegaan
Ik ben ondertussen ook erg benieuwd geworden naar de films. Maar in welke volgorde moet ik het kijken? Heb al op google gekeken maar word daar niet echt wijzer van.
@Mutti: deel 1: Twilight deel 2: New Moon deel 3: Eclips deel 4: Breaking Dawn part 1 deel 5: Brekaing Dawn part 2 Mocht je de boeken willen lezen; Breaking Dawn is één boek en er is een klein boekje 'The short second life of Bree Tanner', wat verder ingaat over op het leger van newborns
ik vind ze vreselijk mooi, maar manlief totaal niet. zou het zelf graag eens in de biosccoop zien, maar dat is niet haalbaar hier, dus ik ga het maar rustig afwachten tot hij op dvd uitkomt, en dan maar de film huren of downloden. maar ben wel mega benieuwd hoe het gaat aflopen.
ow spannnnnnnend bijna weer eens naar de bioscoop met de rest van de club. Boeken zijn uit. dus word tijd voor de film
Hier ook een fan van de films....boeken heb ik niet gelezen maar daar heb ik ook geen behoefte aan. Ik dacht overigens dat de films op 14 nov uitkwamen i.p.v. 16 nov?
Nog een fan, en eigenlijk pas sinds afgelopen zomervakantie Heb alleen de eerste film gezien maar wel alle boeken gelezen Volgende maand staat een marathon gepland
Nog even wachten... Geen marathon hier overigens, zou niet weten wie met mij mee zou gaan haha en zou ook onhandig zijn met borstvoeding.
Kan niet wachten tot die in NL draait. Heb dit deel overigens wel al gezien maar na een crash op de pc is die weg sniksnik.
Kiekies heb jij part 2 al gezien?? Hoe kan dat?? Ik ga ook marathon doen volgende maand, kan niet wachten tot het 13 november is!!