Nou, uit de voornaam voor onze dochter zijn we uit.. maar nu de 2e naam nog! (en ondertussen hopen dat de voornaam leuk blijft!) We willen onze dochter vernoemen naar mijn vader, Leo. Heel veel opties zijn er eigenlijk niet hebben we ontdekt. Leonie vinden we niet zo leuk beiden... Ik heb ook al gezocht naar meisjesnamen met de betekenis 'leeuw' , maar ook dat leverde geen leuke namen op wat ons betrof. En tja, nu vinden we dus beiden een andere naam leuk. En we staan echt loodrecht tegenover elkaar . Bij de voornaam was dat qua spelling ook zo, maar daar werd het een optie 3 . Maar nu? Welke naam vinden jullie leuker of heb je nog leuke ideeen?
Hee Athina, Ik vind Leona het leukst. Heb ook ooit van Leana gehoord. Wellicht ook een optie? Enne, wat is er mis met Leonie..... Groetjes, Lee (Leonie)
Ik vind Leona het leukste, idd iets meer van nu dan leonora, al hoe wel het ook wel afhangt hoe het geheel klinkt met de eerste naam. Succes met de discussie
hihi sorry en ik weet dat er mensen zijn die metzelfde dilemma zitten en wel voor leonie gaan , maar ik moet dan toch telkens denken: Leo-Nie(t) dus dan voelt het vernoemen wat lullig. Een ander zal dat misschien totaal niet zo zien hoor, maar dat is in ons opgekomen zo en dat wil er niet meer uit
mijn stem gaat dan toch voor kort maar heb net is wat gezocht en kwam toch een lading namen tegen dat ik goed begrijp dat je er niet uitkomt. Leoda Leola Leoma Léonce Leone Léone Leoniek Leonieke Leonne Leonique Leonneke Leonoor Leonor Leonora Leonore Leontien Leontiene Leontine Leopolda Leopoldina Leopoldine Leora Leota deze gekleurde namen vind ik ook wel leuk is misschien ook wel leuk nou ja succes ermee
grappig dat je die groene/blauwe noemt.. ergens anders kwam iemand ook ineens met Leora ... dus echt een combinatie van leona en leonora. Dus we zijn echt aan het dubben nu, of dat het dan is. Of toch ook net niet hihi. maar bedankt in elk geval !
Ik vind Leonora leuker voor een tweede naam. Wij kiezen zelf niet voor een tweede naam, maar als je er wel voor kiest vind ik een iets traditionelere naam mooier.