Op een instantie. Michelle (14) wilde heel graag eigen centjes verdienen. Dussssss melde ze zich bij een instantie(via een vriendin)aan op de wachtlijst om folders te bezorgen.. Paar maanden later krijg ik telefoon dat ze aan de beurt is. Er komt zo'n pipo langs en Michelle en ik hebben het 1 en ander ondertekend. Die week erop worden er folders aangeleverd. Michelle bezorgd met veel plezier(2 dagen lang)voor 4 euro per dag Wind,hagel regen,maakt Michelle niet uit!Ze doet het en ik ben trots op haar! Paar weken lang komen iedere dag op Maandag de folders en ze bezorgd ze! Ineens die Maandag geen folders,hmm ik gebeld,foutje van hun ze zouden het rechtzetten en Michelle krijgt gewoon uitbetaald. week erop geen folders,ik weer bellen.....wederom hun fout en ze krijgt gewoon betaald. Zo gaat dat nog eens 3 weken en ik blijf maar bellen. En bij het laatste telefoon gesprek kregen ze een behoorlijk boos Naatje aan de telefoon. Krijg ik 3 dgn later deze mail: Geachte M....., Vanaf week 50 ben je niet meer werkzaam bij ons, je laatste uitbetaling is een bedrag van 14,21 euro periode 23 week 49. Heb je nog vragen dan horen wij het graag van je. Met vriendelijke groet, Mirjam Keijzer Delivery Administration INTERLANDEN B.V. W: Interlanden: Home op 28-12-2009 hebben we onderstaand bericht van u ontvangen: ------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------ Het volgende bericht is zojuist aangenomen ------------------------------------------ T.a.v. : area-east Naam : bezorger Tel nr. : n.v.t. E-mail : Firma : Adres : Postcode : Plaats : ------------------------------------------ mevrouw belt voor haar dochter. Zij heeft al 5 weken geen folders meer ontvangen, maar ze krijgt gewoon doorbetaalt en ze kan gewoon in haar eigen portal. Ze snappen niet wat er hier aan de hand is.Graag telefonisch contact, zo spoedig mogelijk. Ik gelijk een mail terug waarom dit was. Krijg geen antwoord terug!! Ik heb net een mail gestuurd: Beste, Waarom krijgen wij geen antwoorden op onze vragen? Ik wil weten waarom mijn dochter niet meer voor jullie mag werken. Fietstassen kan ik in de prullenbak gooien neem ik aan? Met vriendelijke groeten!! Het meiske is onwijs verdrietig en snapt niet wat ze verkeerd heeft gedaan.
Aah wat sneu! Ik zou ook behoorlijk pissed zijn. Ik hoop dat je antwoord krijgt op je vragen, want dit slaat toch nergens op??!!
En terecht boos ook zeg!! Wil wel even zeggen dat ik het onwijs goed vind dat ze haar eigen centjes wilt verdienen, door weer en wind. Krijgt ze dit, ik zou het tot de bodem uitzoeken!
wat een gekke ik zou door blijven zeuren en mailen blijven sturen....ik moet ineens aan die reclame denken...Nederland wordt steeds asocialer
Aah wat ontzettend sneu voor je meisje zeg !!! Dit vind ik ook niet netjes van ze !! Ze troseert al dat rot weer voor 4 euro per dag, nou zijn maar weinig die dat uit hunzelf doen. Meisje mag trots op dr zelf wezen. Ik hoop dat ze gauw wat vind waar haar werk wel word gewaardeerd !
Ja ik vind het ook erg Ze wil nu proberen of ze ergens vakken kan vullen in een supermarkt. Maar denk dat die lui half niet beseffen hoe ze een meisje van 14 zo kunnen kwetsen. Kind gekwest,mama gekwetst
Meid,ik snap je gevoel heel goed!!Jou meisje mag trots wezen op zichzelf,dat ze haar eigen centjes wil verdienen!! Jou dochter is te goed voor dat flutbedrijf! En ik hoop dat ze snel wat heeft waar ze het erg naar haar zin zal hebben!! Liefs,en een hele dikke knuffel voor je dochter!!
Flutbedrijf! van de bovenste plank. Heb vanaf me 14e tot me 16e folders gelopen voor hun. Snap nog steeds niet dat ik het nog zo lang heb vol gehouden. Elke keer was het wel wat. Dan weer te weinig kranten gekregen ( dan loop je de volgende week de route toch andersom?????? ) Sommige weken kreeg ik helemaal geen kranten. (bellen en kreeg die week dan wel betaald) De druppel voor mij was dat ik bij iemand geen krant had bezorgd omdat de brievenbus in de muur helemaal was begroeid met struiken en ik zoiets had van ja dag daar ga ik me handen niet in steken en wat kreeg ik van hun een klacht en een waarschuwing. Mou sorry dat ging er bij mij niet in... Je dochter mag blij zijn dat ze van hun af is. Al is het niet leuk hoe ze daar met hun "personeel" om gaan. Hopelijk vind je dochter snel ander werk waar ze wel gewaardeerd wordt.
Erg ophelderend jewe. Wat een k*t bedrijf dan:x Michelle belde of mailde zelfs als ze te weinig folders had gekregen,want dat vond ze erg vervelend. Kreeg al die keren ook geen reactie terug
ook hier slechte ervaring met interlanden hoor. Broer en ik liepen daar ook de folders en kranten. Kranten moeten voor 8 uur 's avonds gelopen zijn. Bezorgen ze de kranten om kwart voor 8 's avonds.... Tja en dan krijg je klachten.... Poosje goed gegaan bij ons, hoorde ik van een kennisje dat zij ze heel laat krijg. Dus zij weer klagen, gaan ze de route weer doen zoals eerst en kreeg ik ze weer laat... begon weer van voor af aan. Wij hebben het toen ook opgezegd. iid flutbedrijf. Liepen ook voor netwerk, altijd netjes op tijd, broer doet dit er nu nog steeds bij. Ontzettend goed van je meisje dat ze zelf een zakcentje wil verdienen!!!! Jammer dat zo´n bedrijf het dan verpest.
Fietstassen moet je nog even bewaren joh, dan moet je even rekenen of je nog geld van hun krijgt, zoja dan betalen ze eerst omdat die fietstassen meer geld kosten! Ps je dochter mag trots op zichzelf zijn hoor, ze heeft niks fouts gedaan. Interlanden is gewoon een flutbedrijf.
Wat een asociale domme koeien daar zeg! :x Hoop dat ze snel iets anders vind, waar ze meer gewaardeerd wordt.. Kan me goed voorstellen dat je je zo boos voelt, want als ze aan je kids komen...
ze kan haar ook inschrijven bij netwerk vsp, dat is ook folders/kranten bezorgen. die leveren ruim op tijd, en een goede service via de mail en de telefoon!
Goed onderwerp voor DAS JE GOED RECHT . Wat een *&(*@(#* Bedrijf zeg. Heb vroeger ook folders gedaan, werd je ook niet vrolijk vna hoe je behandeld word. Daarna heb ik een krantenwijk genomen heerlijk, en het verdiende ook nog hihi
Nou ik hoor het al. Met 13 mag mn zoon hier aan de folders. Maar zal eerst maar eens even kijken welk bedrijf en of ik er op internet wat over kan vinden. Want deze behandeling verdient nog geen hond!
o jeetje wat is dat een flut bedrijf een kind van 14 lekker onzeker maken die zo graag wil werken en dat voor 4 euro per dag ook al geen centje waarvan je zegt joepie daar kan ik nu is deze dure nikes van kopen.. nee ze werkt omdat ze het leuk vind en dan gaat zon bedrijf haar lekker te kakken zetten blijven mailen en bellen maak ze gek wijffie had ik ook zeker gedaan laat ze maar tussen de kont naad zweten.. wat vind ik dat erg zeg ze heeft niks gedaan altijd haar best willen doen en dan gaat zon bedrijf haar zo neer zetten geen fijne dingen en je mag zeker trots zijn op je meissie ze wil ten minste werken voor haar eigen centjes petje af voor haar hoor echt waar
Ik heb ze net gebeld en mijn gal gespuugd:x Het was stil aan de overkant.......... Ik heb gezegd dat ik opheldering wil,het zal mij benieuwen!!