Van die vleesjes die lekker smaken bij bloemkool. :') nee an die rotvogels die de hele godgansedag door lopen te piepen en rare geluiden maken en 30.000 eieren per maand leggen.
M'n buurvrouw heeft heel lang vinkjes in de volière gehad. Ik kan haar iets vragen als je vragen hebt?
Eten ze de schaal op? Zo ja, heb je grid staan? En is het de eerste keer dat ze eitjes leggen? Dan kan het misschien onervarenheid zijn
Dat is idd een zeer vervelende eigenschap van zebravinken. En het slechte nieuws: als een koppeltje deze eigenschap eenmaal heeft, dan krijg je dat er nooit meer uit. Dus: nest uit de kooi halen en gewoon van ze genieten. Anders fokken ze zichzelf moe/leeg/dood.
Ik vind het schattige vogeltjes!! Tis dat we katten hebben. Succes, hoop dat het lukt om een nestje te fokken!