Gisteren ben ik overgestapt naar opvolgmelk. Hiervoor kreeg mijn dochtertje melk met rijstebloem. Ze werd ineens weer wakker van de honger en ik moet zeggen dat dat toen heel goed hielp. Helaas lag ze gisteren weer klaar wakker in d'r bedje en had ze ook echt honger. Ik heb haar toen gevoed en is ze weer lekker gaan slapen. Hebben jullie enig idee hoe dit kan? Misschien dat de melk niet genoeg vult? Kan ik haar dan bambix geven..misschien vult dat beter? Ja een hele rits vragen maar ik weet ff niet wat ik kan proberen. Groetjes Bloem
eehhh eerst gaf je voor het slapen melk met rijstebloem en nu ineens niet meer begrijp ik dat goed? Als dat zo is is het toch simpel opgelost door weer rijstebloem door de melk te doen of mis ik nou iets?
Sorry was een beetje een vaag verhaal.....ben een beetje moe. Ik had er ook rijstebloem in gedaan hoor. Net als altijd alleen nu werd ze toch weer wakker!
je zou indd kunnen overstappen op de pap vanaf 6 maanden maar het kan ook een keer toeval zijn het wakker worden
Bedankt. Ik ga vanavond maar eens bambix proberen. Ze is bijna 6 maanden (nog een paar dagen) dus dat moet wel kunnen!