met spoed word er gezocht naar deze knuffel voor een 4 jarige jongen zoontje van een vriendin. hij is hem gister verloren en ontroostbaar het kindje heeft hem al 4 jaar ooit gewonnen op de kermis maar nergens meer te vinden en misschien met jullie hulp is hij straks weer trotse eigenaar. zoals jullie zien heb ik even het gezicht van de desbetreffende jongen onzichtbaar gemaakt. helaas een betere foto heb ik niet en merk staat er niet op hij komt van de kermis af . het beertje had in zijn rechter hand dus een stokje met dat hartje eraan, maar dat zat er bij dit beertje al niet meer aan.. wij hopen dat jullie ons kunnen helpen alvast bedankt
De Forever Friends-knuffels hebben vaak een hartje op het truitje of in de hand. Zit al voor je te googelen trouwens. Er zijn ook andere merken zie ik nu met een hartje. Kom helaas tot dusver nog geen beer tegen met een stokje in zijn hand met daarop een hartje. Wel veel beertjes die een hart vasthouden.
volgens mij hebben die me to you knuffels andere kleur neuzen.. bij de kermis is het meestal geen goede kwaliteit en moeilijk in de algemene handel te krijgen (wordt goedkoop grootschalig ingekocht vanuit China) sorry dat ik je niet leuker nieuws kan geven.
kijk even hier PictureTrail - Gallery via hun heb ik zelf aantal malen de knuffel van ons meis gevonden
Ik zal morgen eens kijken; we hebben boven een vuilniszak met knuffels staan die op de nominatie staat om weg te gaan... En aangezien wij nog al wel eens wat knaken vergokken aan die beestjes van de kermis....
Probeer het eens door "Lieneke" te mailen. Zij wordt de Knuffel Engel genoemd, omdat zij er zo ongeveer haar levenswerk van heeft gemaakt om van zoveel mogelijk knuffels een duplicaat te hebben.. Ze heeft ons ook aan een nieuwe "Nijnie" geholpen, nadat ons zoontje hem verloren had. Ontroostbaar en niet meer aan te komen. Wel bij Lieneke dus. Ze heeft er echt heel, heel erg veel... En vaak als ze hem niet heeft, probeert ze er alsnog aan te komen.. Hier de link; Marktplaats.nl - Advertenties van LIENEKE uit Vlijmen Ze vraagt er wel een (kleine) vergoeding voor. Deze is vooral om haar zoektocht naar knuffels voort te kunnen zetten, dit weer om zoveel mogelijk kindjes blij te kunnen maken..
nee is zeker geen me to you knuffel! mijn zoontje heeft net dezelfde knuffel maar dan de piratenbeer-versie... die heeft hij vorig jaar op de kermis gekozen...Nu bekijkt hij dat beertje namelijk niet en hij heeft er zooooo veel dat ik die beer met nog een hele hoop in een grote zwarte zak heb steken in de kelder...Ik zal morgen even kijken of ik een merk op het beertje vind.
Dat ziet er uit als een "me to you" beer. Die zijn grijs in tegenstelling tot forever friends beertjes. Die zijn licht bruin. Expo verkoopt deze beren, vaak in verschillende maten.