Hallo allemaal, Gaven jullie bij 4 maanden rijstebloem in de fles ? Onze zoon heeft nogal last van harde ontlasting ( inmiddels medicatie voor ) maar ik denk ; daar Zitten uiteraard ook vezels in ! En dan alleen in laatste fles ? Met andere speen erop ivm dikte misschien? Erg benieuwd of en wanneer jullie dat doen ?
ik niet omdat ik met een ernstig geobstipeerd kind zat, rijstebloem stopt echt, dus in jullie geval zou ik het niet doen.
Ook hier een kindje met flinke obstipatie wat we met lactulose onder controle hebben. Wij kregen het advies om de biologische variant te geven, omdat deze laxerender is dan de Bambix. Het merk is biobim (= rijstemeel) en onze kleine verstopt daar niet extra van in ieder geval.
Wij hebben het niet gegeven omdat hij het niet nodig had! Hij deed het gewoon goed op alleen flessen melk!
wij hebben het eerst in zijn laatste flesje gegeven. Tegenwoordig geven we het in zijn eerste flesje maar zodra het pak op is koop ik het niet nieuw. Ik heb namelijk niet het idee dat mijn zoontje het lekkerder vind of liever heeft dan een gewoon flesje dus dan heeft het ook niet veel nut om het erin te gooien. Ik gebruik sowieso al een grotere speen (M van Difrax) i.v.m. comfortvoeding van Friso. Met 2 schepjes rijstebloem erbij gaat dit ook nog prima! Hij had overigens geen last van obstipatie. Ze zeggen vaker wel dat je het kunt gebruiken als tussenstap naar vaste voeding. Dan kan hij al aan iets dikke voeding en een andere structuur wennen.
Ik geef het wel aan mijn meisje als laatste fles en zij raakt er niet verstopt door, maar ja ze heeft nog nooit last gehad van krampen en of verstopping dus ik kan je ook niet goed advies geven.
Hier hetzelfde, nooit problemen met ontlasting, zelfs terwijl hij een banaan eet begint hij te poepen
Ik heb hier een tijdje geleden ook een topic over geopend maar dan meer op de krampen gericht. Ik ben het uiteindelijk toch gaan proberen en het gaat super goed! Geef het sochtends als een papje met een lepel en savonds 2 eetlepels in zn fles met een grotere speen ivm de dikte. Hij heeft geen krampjes gekregen en poept gewoon 1x per dag. Dat was eigenlijk nooit! Groetjes
Vond het niet nodig hier en aangezien ze toch al last van verstopping had en overal krampen van krijgt, leek het me handiger om het niet te doen. In jullie geval zou ik het dus ook niet doen.
Wel geprobeerd, effect was krampjes. Twee keer geprobeerd met een aantal weken ertussen, zelfde resultaat. Overigens ging het hier al hardstikke goed op alleen melk, dus was eigenlijk ook niet nodig. Zal het bij nr 2 ook niet meer proberen.
Wel geprobeerd hier, maar mijn dochter kreeg er verschrikkelijke krampen van en raakte verstopt. Snel weer overgestapt naar gewone melk dus
Bij mijn eerste wel gegeven omdat ze nietzoeen goede drinkster was en ze vond het wel extra lekker elke avond. Bij mijn tweede weer geprobeert (zij drinkt wel heel goed trouwens), maar zij kreeg zoeen last van haar buikje dat ik het niet meer heb gegeven. Gewoon even kijken dus.