Dreumes 21 maanden en inslaap 'problemen'

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Luvv, 10 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Luvv

    Luvv Fanatiek lid

    27 okt 2010
    2.803
    3
    38
    Problemen is een groot woord omdat ze niet vervelend is en uiteindelijk wel gaat slapen maar onze dochter van bijna 2 ligt soms uren wakker tot ze in slaap valt. Als ik haar bv om 19.00 uur in bed leg slaapt ze om 21.00 nog niet. Dit lijkt me wel erg lang? Herken t niet van de oudste. Iemand ervaring?
     
  2. username

    username Fanatiek lid

    7 aug 2014
    2.917
    192
    63
    NULL
    NULL
    Hoeveel slaapt ze overdag nog? Hier is de ervaring als dochter te lang of te laat op de dag slaapt dat inslapen moeizaam gaat.
    Zoals vanavond, pas na 2 uur in bed is het rustig ;) ze heeft vandaag van 13-15.30 geslapen waar ze normaal max anderhalf uur slaapt vanaf 13u.
     
  3. Anne Godderij

    20 sep 2013
    58
    0
    0
    Between jobs!
    Stein
    Inderdaad even in de gaten houden hoe lang ze s'middags slaapt. Onze kleine boef had vandaag een heftige ochtend/vroege middag en heeft 'middags bijna 3 uur geslapen. Dan heeft het ook nog geen zin om hem op z'n reguliere bedtijd (19.00u) al naar bed te brengen. Vandaag is hij gewoon een uur later naar boven gegaan.
     

Deel Deze Pagina