Weet iemand een leuk restaurant waar je in buffet vorm kan eten eventueel inclusief een drankenarrangement. Wij zijn een weekendje weg in Braamt en niet bekend in de omgeving. Alvast bedankt
Dat ziet er zeker leuk maar vooral lekker uit. bedankt Josje voor de tip. Weet iemand anders nog iets van Hollandse/franse keuken?
Dibbes "(bij mij thuis ) grapje Euh... De Holle bus in Gaanderen is ook wel iets voor jou, vooral met kleine kinderen Het is daar betaalbaar en gezellig!
en naar lekker hahaha. vivaldi vind ik ook lekker maar dat is gelijk zo ver weg ja verder zou je de grens over kunnen gaan naar huttum daar heb je een heellijke griek zitten in doetinchem zelf heb je veel restaurants dus daar kun je vast slagen. zelf vind ik gringos ook erg lekker
ne lees ik dit. in 's-heerenberg heb je een onbeperkt eten en drinken voor 28 euro pp. dit heet de korenmolen
Gringo's is lekker!!!! Wij zijn ook een keer bij Pibia geweest. Keus genoeg in Doetinchem. Mocht je er niet meer uitkomen, is de MAC altijd nog in de buurt.
zo te zien al een boel tips holle bus in gaanderen is erg goed, maar is al genoemd en happy wok in wijnbergen is all in... hmmm het water loopt me in de mond hahaha
Chinees restaurant Sin Chen in Zeddam heeft ook een supergoed buffet!! En inderdaad: de binnenstad van Doetinchem stikt van de restaurantjes en bistro's, maar die zijn wel allemaal a la carte.
Kan me niet voorstellen waar anders je in Braamt op vakantie kunt zijn Misschien ben ik TS gisteren nog wel tegengekomen: heb gistermorgen met mannetje en kindje lekker uitgebreid cappuccino's gedronken bij Palestra. Doen we wel vaker op een lazy sunday morning