Ja ik bedoel ook mijn man zijn familie. In die van mij gaat het tot nu toe netjes 50/50 op. Hier denk ik ook een jongens moeder. Vervelend dat het zo moeizaam gaat. Hopelijk echt snel wat beter.
Ik blijf liever zo nu en dan hier meeschrijven ipv appgroep. Gaat mij net een stapje te ver. Hier een voorkeur voor een 2e meisje. Zowel ik als mijn man. Maar volgens de nub zou het voor 75% een jongen worden. Haha dus eventjes wennen... gek he? Maar natuurlijk zijn we ook blij met een jongetje. Oeh had nog niet gehoord van de ramzi theorie, ga maar er eens in verdiepen!
Ik ga straks reageren meiden maar moet even iets kwijt... Ik had een extra echo vandaag, lang verhaal, alles goed, maar voor ik kon wegkijken vloog het geslacht door het beeld. En met 12+3 is het natuurlijk niet 100% betrouwbaar, zeker zo vluchtig niet maar ik dacht echt een jongen gezien te hebben. Kan ook navelstreng zijn geweest maar elke echo die ik zie van een jongen op deze termijn ziet er net zo uit. Ik ben oprecht ervan van 'als het maar gewoon gezond is'... jongen of meid maakt niet uit, maar ik baal echt best wel dat ik nu al best wel zeker iets heb gezien wat ik niet meer, niet kan weten. Moet er echt even van bijkomen. Voel me er een beetje verdrietig van.. wilde het zo graag niet weten, maar twijfel nu, nu ik toch al best wel een idee heb. Ben echt teleurgesteld. Niet om het geslacht maar omdat ik deze verrassing wilde. Dus twijfel echt... afwachten tot de bevalling terwijl ik het toch waarschijnlijk al weet of dan voor praktisch gaan... Met mn hormonen ben ik echt emotioneel... bah. En nu is mn vent niet thuis ook
Oh snap je frustratie / verdriet wel. Is lastig om te zeggen wat nou goed is om te doen. Ik denk dat het het beste is om het even te laten bezinken. Dan kan alles een beetje dalen. Dan komt vanzelf het beeld nog een paar keer voorbij en dan weet je of je het echt zeker weet of dat het toch die navelstreng kon zijn. En dan voel je waarschijnlijk ook vanzelf wat de beste keuze is.
Lieve meiden, Hier een laatste berichtje van mij. Ik lig nu huilend in mijn bed. Voor de laatste avond met een klein trappelend jongetje in mijn buik. Nog steeds kots misselijk, lamgeslagen en intens verdrietig. Morgen ga ik bevallen. Ook uit de vlokkentest kwam de onverbiddelijke uitkomst trisomie 21. Niemand begrijpt hoe het kan. 2x achter elkaar komt nooit voor. Dat hebben we nog nooit meegemaakt, roepen ze allemaal. Domme pech noemen ze het. Zo voelt het niet. Ik weet niet of we het aan kunnen om het nog een keer te proberen. Dat voelt als Russisch Roulette. De kindjes zijn erg verdrietig. Ze hadden zich zo verheugd op de komt van een broertje. Daar wachten ze al zo lang op. Dom genoeg had ik beloofd dat het deze keer wel goed zou gaan. Ze begrijpen het niet. Niemand begrijpt het. Mijn zoon mocht deze keer de naam van hun broertje verzinnen. Hij heeft Borat gekozen. Hoe verzint hij het. Een lach met een traan. Lieve meiden, ik wens jullie gezonde bolle, blije baby's. Jullie worden vast de beste moeders van de hele wereld. Met of zonder luieremmer. Liefs Celeste aka Mocktail.
@mocktail wat verschrikkelijk voor jullie allemaal... Ik heb zoveel aan je gedacht de afgelopen week. Stiekem had ik nog hoop, maar helaas. Dikke knuffel en heel veel sterkte de komende tijd, al dekt dit totaal de lading niet
Lieve Mocktail.. ik kan niet weten hoe je je voelt.. maar ik kan me voorstellen dat het ontzettend vreselijk klote voelt. En dat nog eens zacht uitgedrukt. Wat verdrietig voor jullie.... dat jullie zoontje ook niet dat geliefde broertje mag ontmoeten straks.. de tranen stromen over m’n wangen bij het lezen van je bericht. Ik wil je heel veel sterkte wensen voor deze tijd en de tijd die komen gaat.... wat zal morgen moeilijk zijn.... ❤️ Een hele dikke knuffel..
Lieve Celeste. Voor als je nog besluit de reacties te lezen. Ik heb onwijs veel aan je gedacht afgelopen week en al het goede nieuws voelde zo dubbel. Ik wens je enorm veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Dikke knuffel
Ach lieve Mocktail, zoveel aan je gedacht, wat een ellende! Één keer is al vreselijk, maar nog een keer is niet te bevatten . Denken aan de toekomst is nu doodeng, dat komt wel weer als het er tijd voor is. Heel veel sterkte morgen met de bevalling, het afscheid nemen en de periode daarna. Ik leef ontzettend met je mee. Dikke knuffel ❤️
Lieve Celeste, Ik heb veel aan je gedacht deze weken. Voor jou en je gezin alle moed en sterkte voor deze moeilijke tijd.
Lieve Celeste, Waar jij, je gezin, familie, nu doorheen moet is niet te bevatten. Ik wens je alle sterkte, kracht en liefde toe. Liefs en een knuffel, ♡
Och lieve @mocktail toch! Ik heb er geen woorden voor, intens hard en verdrietig Heel veel sterkte met dit verlies !!
Wat verschrikkelijk er zijn geen woorden voor! Heel veel sterkte morgen en de komende tijd voor jullie als gezin, wat een impact dit weer heeft. Een hele dikke knuffel voor jou ❤️
@mocktail He mocktail ik heb veel aan je gedacht afgelopen dagen. Wat een nachtmerrie is dit. Heel veel sterkte voor jou en je gezin.
@mocktail Lieve Celeste, ook ik heb onwijs veel aan je gedacht afgelopen week! Wat een nachtmerrie voor jullie. Veel succes morgen en heel veel sterkte met het verlies van jullie kleine mannetje. Dikke knuffel. ❤️
Oh wat had ik toch anders voor jullie gehoopt. Wat vreselijk. Wens jullie heel veel sterkte toe samen met alle geluk van de wereld.