Vanochtend getest, volgens mij loopt het wel op (de onderste is geloof ik van eergisteren) voel nog steeds allerlei steekjes en dingetjes maar probeer er niet te veel op te letten. Rotochtend gehad op het werk, ben nu zoooo moe! Maar goed dat ik na vandaag weekend kan vieren (slapen!!!) @Ashleyrachel oei daar hoop ik voorlopig nog geen last van te krijgen, dan had ik vanochtend waarschijnlijk non stop de tranen over mijn wangen lopen haha. Thanks trouwens dat je me in de lijst hebt gezet, ik ga zometeen proberen de vraagtekens in te vullen haha.
================================================================ ♡Bevallingslijst 1 tm 15 december 2018♡ ================================================================ 1 december 2018 Floeperd, ? jaar - ? kindje. 2 december 2018 Ashleyrachel, 30 jaar - 1e kindje. Mi2017, 45 jaar - 4e kindje. Sweetdreams, 29 jaar - 3e kindje. Cece, 31 jaar - 2e kindje. Vgg, 32 jaar - 3e kindje. 3 december 2018 Sassiekaa, 31 jaar - 2e kindje. 4 december 2018 Followyourdreams, 25 jaar - 1e kindje. Lemonish, 29 jaar - 2e kindje. 5 december 2018 Jo193, 26 jaar - 1e kindje. 6 december 2018 Anke1988, 30 jaar - 2e kindje. 7 december 2018 Maev, 34 jaar - 2e kindje. 8 december 2018 Citroentje93, 24 jaar- 1e kindje 9 december 2018 10 december 2018. 11 december 2018 12 december 2018 13 december 2018 14 december 2018 15 december 2018 ================================================================ ♡Afspraken en echo`s♡ ================================================================ Ashleyrachel 23 april - echo en afspraak gyn Duitsland 26 april - echo Fertiliteitskliniek Mi2017 17 april - echo sweetdreams 13 april- echo Ceve 17 april- echo Vgg ? - echo Sassiekaa 13 april -gyn 8 mei - echo Lemonish ? - echo Followyourdreams 04 april- echo Anke1988 ? - echo maev 18 april - echo Jo193 ? - echo ================================================================ Wil je op de lijst of afspraken toevoegen, reageer dan op dit bericht en haal [ QUOTE=..... ] aan het begin van het bericht dan weg en de [ /QUOTE ] het einde
Oké ik met mijn gestress net als toch na de Kruidvat gereden ... ik moest gewoon weer testen word er gek van ! Deze foto is naar paar minuten genomen , ben nu niet thuis dus ben benieuwd als ik terug kom Hoe die opgedroogd is ... Wat vinden jullie ervan ?
Oja en met een opgehouden plasje van 30 min ... was ook niet echt geconcentreerd maar ik moest testen . Was zo bang voor afloop omdat ik weinig voel in me buik
Moet mn scherm btje draaien, dan zie ik wel wat. Maar twijfel nog . Denk als je zo thuis kom, dat hij weer negatief is hoor. Deze is gewoon nog aan het doorlopen.
Ja beetje wel he. Maar ik gun het je gewoon om er iets relaxter in te staan. Maar als je elke dag zon test wil gaan doen is er wel een kans dat hij eens een x wat lichter is omdat de ene test de ander gewoon niet is qua kleurstof en zeker de kv. En anders wel met het hook-effect.
Hier ben ik dan! Ik durf nu wel bij jullie groepje te komen, als dat mag Ik ben Flonkeltje en op dit moment zwanger van een tweede kindje. In ronde 0, aangezien dit allemaal gek liep (iets met anticonceptie pleister). Zou nu omgerekend op een 10dpo uitkomen denk ik, uitgaande van m'n vorige menstruatie. Heb nu natuurlijk de pleister eraf gehaald, z'n werk doet ie toch niet meer, haha. Mijn uitgerekende datum is 10 december <3 Lemonish en ik kennen elkaar al bijna 4 jaar, we zaten in hetzelfde zwangerschapsgroepje bij onze eerste kindjes. Kleine wereld! Heel leuk dat er zoveel gekletst wordt hier! Hopelijk komen er nog meer deze kant op Oh, ook nog even een foto van mijn test van vandaag!
Welkom en gefeliciteerd. Ook voor de overige nieuwe leden. Hopen dat we in december allemaal onze wondertjes in onze armen mogen vasthouden.
@Maev spannend ik heb vanmorgen weer geprikt morgen de uitslag. @Jo1983 ik zie idd oploop @Followyourdreams shit volgens mij loopt je test terug, moet ineens turen (Grapje) ik zeg zonnebril erbij op @Flonkeltje jeeejh welkom bij de club Zet jezelf ff op de lijst of iemand anders moet her ff voor je doen @sweetdreams kan het volgend mij ook wel Ik beschik namelijk de komende 3,5 week niet meer over een computer En natuurlijk gefeliciteerd
Sorrie allemaal ik kan het gewoon niet bijhouden!!! ik wil alle dames die nieuw zijn welkom heten Gefeliciteerd!! We gaan voor de plakkers Verder heb ik een nieuw symptoom: Droge ogen en hoofdpijn.. had ik al paar dagen maar nu denk ik dat ik het pas aan het zwanger zijn link. verder voel ik niks beneden.. een beetje gevoelige tepelrechts... Wat vind ik het ook spannend zeg,. het duurt veel te lang tot die echo..
Ik ben er mee gestopt. Had maandag best wel een knaller als het streepje mooi egaal was geweest. Ik heb geen enkele test meer in huis en wilde misschien nog een digitale cb bestellen voor 3+ maar daar twijfel ik nu zelfs aan om te doen. Misschien volgende week. Als je puur statistisch ga kijken zou je cb test 7 dagen na de 2-3 op 3+ moeten staan. Maar als je google, zie je dat in de praktijk vaak wat langer duurt. Dat krijg ik meer stress van dan nu elke dag blijven testen. Oploop zie je niet meer met zulke knallers dus afloop zie je ook niet direct
Ik blijf steeds misselijk. Totdat het overgaat in een enorm honger-gevoel en dan na een kleine portie weer snel vol en weer misselijk. Zit constant te boeren om dat volle gevoel weg te werken. Voel ik mn buik eigenlijk ook niks meer. Soms een steek als ik snel op sta of ineens mn stem verhef. Borsten soms btje steken er in. Vandaag hele dag geshopt samen met mn zus dus ben nu behoorlijk gesloopt. Mede door mn plafonddienst vannacht.
Jeej @Flonkeltje! Ja echt bizar toen samen zwanger en nu weer! Droge ogen heb ik ook! Als ik mn lenzen in heb moet ik op de helft van de dag echt afzien.. dus laatste dagen mn bril maar op...