uitgerekend 1-15 december 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Mokki, 26 mrt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Winderig80

    Winderig80 Actief lid

    30 dec 2020
    455
    440
    63
    Vrouw
    werkende!
    Noord Holland
    Klaagmodus aan

    Onzekerheid is killing aan deze kant!
    Mijn kwaaltjes zijn nihil af en toe een vleugje weeïg en me borsten die af en toe gevoelig zijn en daarna weer niet.
    Verder niets niets niets, als ik een beetje misselijkheid van jullie kon nemen dan had ik dat gedaan. (al hoe wel dat ook weer niets zegt)
    Heb ik bloed, nee
    Heb ik krampen, nee
    Heb ik last, ja last van hinder van mezelf!
    volgende week de echo, een lang weekend door dus. En ik weet het, misschien maak ik mezelf ongerust voor niets en zit alles goed verder.

    Ik wilde mijn moeder verrassen, door haar mee te nemen naar de echo. Maar ik denk dat ik dat ook weer ga afzeggen. Heb nu gezegd dat ik een controle heb. (Zij denkt vanwege de K). Alleen dat heb ik nooit gezegd, ik heb gezegd, ma ik heb controle gaat u mee. (duivelse glimlach). hoe ze het verder invult is aan haar.

    Zo klaagmodus uit (big smile)

    Meiden vandaag SUCCESS!! Ik hoop op goede echo's!!
     
    Mokki vindt dit leuk.
  2. Loth

    Loth Bekend lid

    2 nov 2011
    721
    96
    28
    NULL
    NULL
    Vervelend dat je zo onzeker bent. Ik herken het wel van eerdere zwangerschappen. Toen had ik ook 0 klachten. Probeer wat afleiding te zoeken.

    Leuk om je moeder mee te nemen. Gaat je partner niet mee naar de eerste echo?
     
    Winderig80 vindt dit leuk.
  3. Winderig80

    Winderig80 Actief lid

    30 dec 2020
    455
    440
    63
    Vrouw
    werkende!
    Noord Holland
    Mijn partner is best gevoelig door de vele miskramen die ik inmiddels heb gehad. Hij gaat er iets moeilijker mee om dan ik. Dus ter "bescherming" is de eerste echo om te horen dat het goed zit. Als die goed zit gaat hij in het vervolg mee naar de rest. Vandaar dat ik dus dacht.... ik neem me moeder mee. Ze is net zo nuchter als ik (voor zover ik dat nu kan zijn).
    Ik wil een goede echo, en niet als ik daar zit dat ze slecht nieuws mee krijgt ofzo..... dat wil ik niet. dus die onzekerheid is echt klote!!
     
  4. Mayhem86

    Mayhem86 Lid

    11 apr 2021
    34
    53
    18
    Vrouw
    ik heb hetzelfde als jij, ene keer wel last van de borsten, andere keer niet. ene keer wel misselijk, andere keer niet. ik heb ook geen bloed of krampen, dus ik denk dan maar, dan zal het wel goed zijn.

    nou ben ik er ook nog verschrikkelijk verkouden bij geworden, dus ik ben eigenlijk niet eens zo bezig met 'zwanger zijn'.

    ik geloof dat het vrij normaal is dat je de ene dag meer last hebt van de andere, maar kan me goed voorstellen dat je er onzeker van wordt. ben ik vaak zelf ook... hou moed, het komt vast goed!
     
  5. Loth

    Loth Bekend lid

    2 nov 2011
    721
    96
    28
    NULL
    NULL
    Maar mocht het mis zijn, is ze er wel voor je. Lijkt me heel moeilijk om dat alleen te moeten doen.
     
    Winderig80 vindt dit leuk.
  6. Marinda1988

    Marinda1988 Fanatiek lid

    13 dec 2020
    1.323
    1.360
    113
    Vrouw
    Aaaah ik snap dat je na al die miskramen heel veel onzekerheid hebt, je mag lekker klagen hoor! Ik hoop dat je volgende week een prachtige echo hebt en dat je daarna lekker gaat klagen hier over misselijkheid (bij mijn dochter kwam dat ook pas met 8 weken) en tot die tijd de uren aftellen. Hopelijk vliegt deze week voorbij !
     
    Winderig80 vindt dit leuk.
  7. Mokki

    Mokki Bekend lid

    27 feb 2019
    517
    448
    63
    Vrouw
    Logisch en herkenbaar die onzekerheid. Vreselijk! Hier zelfs wel met wat krampjes dus schiet niet op... ik wil ook telkens verloskundige bellen omdat de stress mij soms teveel wordt. En dan slaat de vermoeidheid weer toe.

    Ik zou ook lekker je moeder meenemen en hopelijk is het de mooie verrassing die je er van hoopt. Hoe nuchter je soms kan zijn is een hand op je schouder - ongeacht de echo- soms wel heel fijn!

    Sterkte met wachten meid!!
     
    Winderig80 vindt dit leuk.
  8. Winderig80

    Winderig80 Actief lid

    30 dec 2020
    455
    440
    63
    Vrouw
    werkende!
    Noord Holland
    Och och och jullie zijn te lief!!
    ik ben zo boderline als dat gezwel dat ik had;)

    Jullie hebben me overgehaald. De verrassing voor mijn moeder houden we erin en hopelijk gewoon een goede echo!!

    net een gesprek gehad met de VK. Die was een half uur en toen waren we klaar. Ik heb namelijk onverklaarbare hoge bloeddruk en zit 3 maal daags aan de medicatie. Hierdoor mogen zij mij niet meer helpen en moet ik dus echt wachten op het ziekenhuis volgende week.
    Vind het wel een beetje jammer want wilde ook graag bij de VK maar helaas, lot bepaald anders!!
     
  9. Winderig80

    Winderig80 Actief lid

    30 dec 2020
    455
    440
    63
    Vrouw
    werkende!
    Noord Holland
    SZ91 vindt dit leuk.
  10. Eerstewondertje

    Eerstewondertje Fanatiek lid

    16 jun 2015
    1.220
    780
    113
    We hadden vanmiddag een goede echo. Was wel even zoeken, door het littekenweefsel zit de baby nu al vrij hoog, dus ze kon 'm in eerste instantie niet vinden. Maar uiteindelijk toch uitgekomen op 8w1 a 2 dagen voor nu. 12 mei mogen we weer, dan termijnecho.
     
    MB91, Marinda1988, Winderig80 en 3 anderen vinden dit leuk.
  11. Eerstewondertje

    Eerstewondertje Fanatiek lid

    16 jun 2015
    1.220
    780
    113
    Wat lastig die onzekerheid @Winderig80 hopelijk gaan de dagen een beetje snel!
     
  12. MLB

    MLB Fanatiek lid

    1 nov 2016
    1.825
    1.153
    113
    Wat fijn!! Ook paar daagjes vooruit dus, altijd prettig.


    Ahh zo begrijpelijk! Fijn om te lezen dat je toch besloten hebt je moeder mee te nemen, wel raar van je bloeddruk zeg! Goed dat ze je in de gaten houden
     
    Winderig80 vindt dit leuk.
  13. Thengymo

    Thengymo Actief lid

    17 jan 2021
    100
    150
    43
    Vrouw
    Hi!

    Mijn echo vanmorgen was goed!
    Het was allemaal moeilijk te zien want mn baarmoeder ligt echt praktisch tegen mn ruggengraat aan dus het kleintje zit zeer diep verborgen. Het kon volgens de VK nog wel lang duren voordat ik een buik krijg (prima wat mij betreft ;)).
    Maar we hebben het hartje kunnen zien kloppen en ik ben op 7wk, 6dagen gezet. 14 mei termijnecho.

    Nu even lekker van genieten en over praten samen, want dat is nog niet gelukt vandaag doordat we meteen door naar werk moesten.
     
    MB91, Marinda1988, Winderig80 en 3 anderen vinden dit leuk.
  14. MLB

    MLB Fanatiek lid

    1 nov 2016
    1.825
    1.153
    113
    #814 MLB, 22 apr 2021
    Laatst bewerkt: 22 apr 2021
    UITGEREKEND DECEMBER 2021

    3.
    Adreams - 37 jaar - 4e kindje
    Happywife - 27 jaar - 1e kindje

    4.
    Eerstewondertje - 31 jaar - 3e kindje
    SZ91 - 29 jaar - 2e kindje

    5
    .
    Logan2013 - 33 jaar - 4e kindje
    Mokki - 30 jaar - 2e kindje

    7.
    Thengymo - 37 jaar - 1e kindje

    8.
    MLB - 26 jaar - 3e kindje
    Romykaylay - 25 jaar - 2e kindje

    10.
    Loth - 35 jaar - 3e kindje
    Mayhem86 - 35 jaar - 3e kindje (1e samen)

    12.
    Ceresita - 43 jaar - 4e kindje
    Dominique - 30 jaar - 3e kindje
    Madame01 - 30 jaar - 2e kindje
    Winderig80 - 40 jaar - 1e kindje

    14.
    Marinda1988 - 32 jaar - 2e kindje


    Jongen (0) | Meisje (0) | Verrassing (0) | Onbekend (7)

    AFSPRAKEN


    ♡ SZ91 - 22 april - 1e echo
    ♡ MLB - 26 april - 1e echo
    ♡ Happywife - 26 april - 2e echo
    Logan2013 - 26 april - echo
    ♡ Dominique1991 - 28 April - 1e echo
    ♡ Ceresita - 28 April - 1e echo
    Winderig80 - 28 April - 1e echo
    ♡ Mayhem86 - 28 april - 2e echo
    ♡ Madame01 - 29 April - 1e echo

    ♡ Marinda1988 - 30 april - 1e echo
    ♡ Romykaylay - 30 april - 1e echo
    Loth - 3 mei - 1e echo
    ♡ Loth - 4 mei - intake

    ♡ Mokki - 4 mei - 2e echo
    ♡ Andreams - 10 mei - termijnecho
    ♡ Eerstewondertje - 12 mei - termijnecho
    ♡ Thengymo - 14 mei - termijnecho


    Sterretjes
    Ritoy
     
  15. SZ91

    SZ91 Actief lid

    26 nov 2018
    221
    327
    63
    Vrouw
    Jeugdzorgwerker
    Hi dames, ook hier een goede echo! We hebben een kloppend hartje gezien en voor nu is de datum gezet op 7w2d. We krijgen de termijnecho op 10 mei. Heb even te weinig puf om er meer over te zeggen vanwege de misselijkheid:(
     
    MLB, Marinda1988, Loth en 3 anderen vinden dit leuk.
  16. Mokki

    Mokki Bekend lid

    27 feb 2019
    517
    448
    63
    Vrouw
    Wat heerlijk om te lezen over alle goede echo’s en kloppende hartjes!!! @Thengymo @Eerstewondertje @SZ91 lekker van genieten hoor.

    Hier doodop en vanwege ontwikkelingen op het werk uit aan t kijken naar een nieuwe baan, maar zwanger wordt dat toch wel lastig.... ik denk niet dat ik erover kan zwijgen ... zeker niet als je er langere tijd wil blijven werken. Iemand ervaring? Tips?
     
    SZ91 vindt dit leuk.
  17. Marinda1988

    Marinda1988 Fanatiek lid

    13 dec 2020
    1.323
    1.360
    113
    Vrouw
    Wat fijn 3 goede echo’s! Heerlijk zeg voor jullie!

    @ceresita hoe gaat het met jou? Bloeden doorgezet of is er nog hoop?

    @MLB ik snap nu wat je bedoelt met vrijdag al opgehaald, ik heb de mail nu ook gehad vanwege Koningsdag! Dan gaan 8 flessen me echt niet meer lukken haha!
     
    SZ91 en MLB vinden dit leuk.
  18. Marinda1988

    Marinda1988 Fanatiek lid

    13 dec 2020
    1.323
    1.360
    113
    Vrouw
    Oh dat is zeker lastig! Ik heb een goede en slechte ervaring vanuit mijn omgeving. De slechte ervaring was dat ze aangenomen werd, toen erachter kwam dat ze zwanger was en het had verteld, maar ze keihard zeiden laat dan maar zitten. En ook de goede ervaring van een kennis die gewoon eerlijk aangaf dat ze zwanger was tijdens de sollicitatie en hoopte dat het geen belemmering was, juist omdat ze er voor langere tijd wilde blijven werken. Zij werd aangenomen en kon iig 5 maanden voor haar verlof daar aan de slag en werkt daar nu nog steeds! Ze mogen je officieel niet weigeren als je zwanger bent, maar het blijft lastig als je vooraf eerlijk bent en ze gewoon een andere reden opgeven dat je niet bent aangenomen. Anderzijds mag je ook liegen, maar dan kan het de verstandhouding weer ten slechte komen als je daarna vertelt zwanger te zijn en ze weten dat je het toen eigenlijk stiekem al wist .. heel lastig !
     
    Mokki vindt dit leuk.
  19. Logan2013

    Logan2013 Fanatiek lid

    3 jun 2013
    1.342
    721
    113
    SZ91 vindt dit leuk.
  20. Winderig80

    Winderig80 Actief lid

    30 dec 2020
    455
    440
    63
    Vrouw
    werkende!
    Noord Holland
    SZ91 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina