Ze zeggen omdat ik gezetter ben, maar ze gaf later aan dat zit nog nooit meegemaakt had. Dus neem aan dat ik niet de enige gezette persoon in het ziekenhuis ben dat ze uberhoud mijn baarmoeder niet kunnen vinden. Morgen ga ik wel aangeven dat ik anders de gynecoloog zelf wil hebben dat ik niet elke 2 dagen terug blijf komen zo. Het doet ook nog eens verrekt zeer elke keer.
Super leuk werk idd, en je komt ook altijd iemand tegen. En paarden zijn nu eenmaal prachtige dieren. Moeilijk hé niks zeggen, ik heb ook het gevoel nu dat ik echt opzwel
Wat heftig en gek @Mommy2020! Lijkt me heel naar en onzeker. Ik ben ook wel wat te zwaar, maar zelfs niet zwanger konden ze m bij mij prima vinden. Ligt jouw baarmoeder niet gekanteld? Daar heb ik wel eens van gehoord.
Ja, het werk heeft voordelen en nadelen, maar ik vind het superleuk! Kennis overbrengen, combinaties zien verbeteren, hulp bieden en communiceren, ik hou ervan!
ze heeft wel geprobeerd om hem te kantelen maar was niet gelukt. Heb net weer gehoord dat ik me morgen moet melden dan ga ik het aankaarten. Helemaal als me hcg dan weer verdubbeld is.
Ja is het ook hoor, vooral zwanger is het wel iets opletten natuurlijk maar gewoon heel naar dat zoveel klanten weggelopen zijn.
Vreselijk he.. Ik tel ook de dagen tot de echo, vandaag precies nog 14 dagen. Daarna ga ik het ook vertellen aan mn ouders.
Nou dat is wel heel vreemd ja. Misschien kan die persoon er gewoon zelf niks van kan.. zou inderdaad gewoon om de gynaecoloog vragen morgen! Anders is t wel lang wachten tot 11 weken
heb nu al 4 verschillende gehad die gekeken hebben. 2 zagen wel iets maar konden er niks uit wijs worden en de andere 2 zagen gewoon helemaal niks. Wel een geruststelling dat mijn hcg blijft verdubbelen dus er is wel iets bezig van binnen.
Ja maar ik heb wel liever doorbetaald verlof hahaha. Nee hoor zal vast niet gebeuren maar voelt toch niet fijn. Enige is dat er ontzettend tekort is aan personeel en er diensten zijn in overvloed. Niet alleen bij dit bedrijf maar de hele branche. Dus komt vast goed maar voelt toch of je het bedrijf iets aandoet. Moet egoistischer gaan denken
Alleen inwendig kunnen ze niks vinden, uitwendig wel maar dan is het beeld super slecht. Duim op morgen, zei wel ik ga zo wel richting de 6 weken met een ( hopelijk) kloppend hartje.
Oké! volgens mij hebben ze vanaf 20 juli wel een zomerstop. Teminste ik kan maar tot 20 juli mee doen omdat ze daarna tijdelijk stoppen(3,4 weken geloof ik) met het ophalen van de flessen.
het is tot 11 weken zwangerschap inleveren toch? Ik twijfel nog om mee te doen. Vind het wel een heel mooi idee.
Hopelijk zien ze morgen we gewoon iets! Geeft inderdaad wel een geruststellend gevoel dat je hcg mooi oploopt! Komt vast goed!