nee in België is dat niet standaard en vragen ze dat ook niet. Hoeft ook niet voor mij Spannend, ik duim
Super! Gefeliciteerd Hier een heel sterk gevoel voor een jongetje, volgende week zaterdag de gender reveal dus dan weten we of het klopt Hopelijk nu ook snel de uitslag vd nipt
Hier net de uitslag van de NIPT ontvangen, alles was goed ❤️❤️ Volgende week de 13 weken echo én geslachtsbepaling waarna we de gender reveal houden, zooo benieuwd!
Wat fijn! En wat snel al! Ik moet morgen pas prikken en dan nog wachten.. pfff hoop echt geen 10 werkdagen. Mumc. Iemand toevallig al ervaring met hoe lang t daar duurde? Morgen ook voor glucose prikken dus moest nuchter maar kon pas om 11 uur! Hahah dacht doe maar anders gaat er weer een weekend overheen!
dat van mij is ook naar het MUMC (Maastricht) gegaan, kom zelf van Limburg. Donderdag geprikt en woensdag erop dus de uitslag gekregen
Ooh dat zou fijn heel zijn! Dan heb ik volgende week de uitslag al als dat ook bij mij zo snel gaat! Ik zat al rekening te houden met 8 dec (brabantse hier btw )
Mij is wel gezegd dat prikken op vrijdag langer kan duren als de koeriersdienst zeg maar al geweest is. Dat werd mij afgeraden omdat het bloed anders te oud zou zijn als er een weekend tussen zat, maar weet niet of dat overal hetzelfde werkt. Glucose moest idd nuchter dus ik kon gelukkig al om 07:45 terecht toen.
Morgen 13 weken echo (ben dan 12+4)! Als alles dan goed is, gaan we het echt delen met onze dochter (en iedereen die ze tegen komt ) dit weekend. Ben heel benieuwd hoe ze reageert . Heb het idee dat mn energie langzaam iets terug komt (klopt af) en ga dit weekend dan ook mn zwangerschapskleding opduiken, want mijn spijkerbroeken zitten nu echt niet lekker meer. Hopelijk komen de uitslagen van de nipt en de glucose testen snel en komen er geen rare dingen uit!
De kleine is helemaal goedgekeurd vandaag ❤️ Echt zo fijn om het hartje even te horen en durf nu echt langzaam te gaan geloven dat t echt gaat gebeuren Morgen gaan we het aan onze dochter vertellen, zo veel zin in!
Ik helaas pas om 11.05 en nog moeten wachten tot 11.20 voor ik aan de beurt was haha. Maarr zelf gekozen. Ze hadden t zo druk dat t anders pas na t weekend kon. En de 13 wk krijg ik ook pas met 14 weken, Duurt allemaal zo lang en wil t ook graag aan iedereen kunnen vertellen!
Ze was helemaal aan het juichen, echt heel lief ❤️ Ging redelijk snel weer over tot de orde van de dag (papa had een nieuw spelletje gehaald bij de Vomar na een spaaractie), maar vond het even later wel noodzakelijk om het toen onze kat om eten begon te zeuren aan hem ook te vertellen. Benieuwd of morgen de hele school het weet...
Hahaha, zat net met haar op het ov te wachten en maakten we een praatje met een oudere dame, gooit ze er vanuit het niets, tegen deze willekeurige onbekende, uit dat ik een baby in mn buik heb
Hey dames Hier helaas verdrietig nieuws. Onze 12 weken echo was goed mis. Ons kindje heeft erg veel afwijkingen. We worden opgevolgd bij een prof genetica en volgende week wordt het kindje weggehaald. Helemaal niet wat we verwacht hadden te zien natuurlijk. Ik voel me nog steeds supermisselijk, heb al een buikje en ben nu gewoon nog zwanger. Maar donderdag zal dat met bijna 14weken afgelopen zijn.. we zijn zo verdrietig. Wel halen we veel kracht uit onze zoon, die de leegte toch wat vult. Ik wens jullie allemaal oprecht en zorgeloze en zalige zwangerschap toe met in juni een prachtige baby <3
Ach wat een enorm naar en heftig nieuws! Wat een verdriet. Zo onwerkelijk om dan nu nog zwanger te zijn en alles te voelen. Ben er stil van. Heel veel sterkte voor jullie de komende tijd!
Ohnee @Appelflapje wat een verschrikkelijk verdrietig nieuws. Heel erg veel sterkte. Wat een nachtmerrie, dikke knuffel
Oh nee wat vreselijk verdrietig ❤️ Weet helaas hoe het is om een zwangerschap rond deze termijn of te breken, en het is niet niets. Heel veel sterkte gewenst en ik zal aan je denken! Ga je bevallen of krijg je een curretage?
Wat ontzettend heftig, en enorm verdrietig. Ik wens jullie heel veel sterkte voor nu en de komende tijd!