Hier ligt de baby wel ingedaald, maar ik heb er niks van gevoeld en voel er ook niks van. Loop nog normaal enz. Op dit moment heeft ze de hik
Hier ook ingedaald vanaf 30wk. Wat krampjes en steekjes, niet echt benoemenswaardig. Ik loop inmiddels al wel net als een pinguin.
Ik hoop dat de kleine inderdaad niet meer gaat draaien! Morgen weer controle, dan weet ik meer. Laatste keer deden ze ook nog moeilijk over dat het niet ingedaald was met 37.0, maar heb inmiddels zoveel mensen gehoord waar de kleine pas later indaalde (ook bij een eerste), dat ik daar maar even niet wakker van lig.
Zeker niet van wakker liggen. De kleine kan ook gewoon indalen bij de bevalling. Zegt allemaal niet zoveel denk ik. Mss enkel dat je dan mss een langere bevalling hebt? Maar weet niet of dit klopt.. Heb wel gelezen dat het goed is op zoveel als mogelijk te ontspannen. Dan komen er makkelijker weeën dan als je stress hebt. Dus relax, alles komt in orde!
♡ Uitgerekende datum ♡ 1 maart; ♡Guusje39 - 39 jaar - 3e kindje 3 maart; ♡Goldieloks - 37 jaar - 1e kindje 4 maart; ♡bijnamama1988 - 32 jaar - 3e kindje (6e kindje in het gezin) 6 maart; ♡Christiana - 33 jaar - 3e kindje 7 maart; ♡Freesias - 34 jaar - 1e kindje 8 maart; ♡Eloisie - 37 jaar - 3e kindje 10 maart; ♡Lizzie13579 - 30 jaar - 2e kindje ♡Hannelore13 -32 jaar - 1e kindje ♡Zaza258- 37 jaar - 2e kindje 11 maart; ♡Geoir - 28 jaar - 1e kindje ♡Sage - 42 jaar - 5e kindje in gezin (3e Sage) 12 maart; ♡Kleintje - 34 jaar - 2e kindje 13 maart; MrsWit - 30 jaar - 1e kindje **23-09 dag lieve Koen** ♡Tantelien - 30 jaar - 3e kindje 15 maart; ♡Jongemamaworden - 22 jaar - 1e kindje ♡♡Ritoy - 32 jaar - 4e & 5e kindje Jongen (4) | Meisje (4) | Verrassing (3) | Onbekend (7) ♡ Bevallen ♡ 1/02: Freesias - zoon - 35+1 ♡ Afspraken♡ 1-03: Kleintje34: Geplande Ks 4-03: Lizzie13579: ctg en covidtest 7-03: Lizzie13579: echo gyn Sterretjes Kaktus BloemNH Angelmom1 ZuuL MrsWit
@Ritoy, heel veel succes morgen!! Hoop dat je dit keer een positieve ervaring hebt en dat je je baby’s snel mag knuffelen!
@Ritoy morgen een spannende dag! Geniet van de eerste ontmoeting met je baby'tjes en hopelijk heb je niet te veel last bij je herstel! Ik duim
@Ritoy ik las in de bevallingslijst van 16-31 maart dat je bevallen bent. Van harte gefeliciteerd met de geboorte van je dochtertje en zoontje! Wat fijn dat ze er eindelijk zijn. Maar veel succes met het gebroken armpje van je kleine ventje. Wat een gedoe zo meteen na de geboorte. Hopelijk kunnen ze snel iets eraan doen zodat hij niet teveel pijn heeft. Sterkte!
Vanmorgen ben ik met 37+1 bevallen van onze tweeling P (2740 gram) & M (3024 gram) via een geplande keizersnede. Het was een mooie en vervelende ervaring tegelijk. Ruggeprik niks van gevoeld, operatie niks van gevoeld. M lag in hoofdligging dus kwam er zo uit. P natuurlijk dwars bovenin maar die bleef ook daar zitten toen M er uit was dus moest de chirurg helemaal duwen en trekken om hem omlaag te krijgen wat echt meeeeeega pijnlijk was (als in net zo veel pijn als een normale bevalling zonder pijnstillers) want hij zat boven de ruggenprik. Nadat hij een paar keer wat armen en voeten maar geen hoofd te pakken had liet de placenta los dus moest hij hem wel er uit trekken aan zijn arm en daarbij heeft hij P zijn arm gebroken. Was niet te vermijden, het was gebroken arm of geen baby (chirurg voelt zich er mega slecht over dus dat is wel sneu). Eerste paar seconde ademde hij niet en was hij slap dus hij riep de kinderarts maar daarna ging hij gelukkig huilen en mocht hij bij mijn man liggen. Ik voelde me daarna echt helemaal niet goed en kreeg ineens meega pijn in mijn nek dus een lading pijnstillers erbij gekregen en toen ging het wel weer. Dus ja heftig en mooi tegelijk.. De chirurg zei wel dat P nooit natuurlijk geboren had kunnen worden dus dat maakt me extra blij met de keuze voor de keizersnede anders had ik dus een halve natuurlijke halve spoedkeizersnede bevalling gehad, precies waar ik al bang voor was van tevoren.
@Ritoy, van harte met de geboorte van jullie tweeling!! Maar jeejtje, wat een verhaal johhoop dat je zoontje snel hersteld van zijn breukjes!! Ziet er behoorlijk heftig uit. Hopelijk gaat het met jou ook snel beter en valt de pijn mee!
Wat een heftig verhaal. Gelukkig kijk je er niet alleen negatief op terug. Want inderdaad, er zijn een aantal belangrijke goede keuzes gemaakt zoals de keizersnede en om het hoge babytje er alsnog snel uit te trekken, hoe zielig ook. Maar jeetje, wat een achtbaan. Hopelijk gaat het snel goed met jullie allemaal!
Proficiat met de geboorte van je dochtertje en zoontje! Gelukkig is de bevalling goed afgelopen en hopelijk herstelt je zoontje goed van de breuk. Moet wel even heftig zijn om mee te maken. Heb je zelf veel last van de keizersnede?
@Ritoy Gefeliciteerd! Veel geluk met jullie kleintjes en een goed herstel voor jou en je kleine manneke!
@Ritoy Gefeliciteerd met jouw zoon en dochtertje! Ik hoop dat het allemaal meevalt voor jouw zoontje en dat hij snel herstelt
Wat hoort precies bij dat gevoel van rommelen? ik kan me daar helemaal niks bij voorstellen maar ik lees het wel vaak!
Nope. Hier nog alles rustig. Vanmorgen een heel stuk gelopen met de hond en voel het nu wel in m’n liezen(voor het eerst) maar verwacht nog geen baby. Blijf nog een soort hopen op de uitgerekende datum denk dat jij echt de volgende bent die mag gaan babyknuffelen
Hier ook alles nog rustig. Mij betreft prima, ben het zwanger zijn nog niet zat We wachten rustig af. Iets moois maken kost tijd, houd ik mezelf maar voor Hoewel, sommige mooierds zijn gewoon al snel af. Invloed hebben we er weinig op, dus afwachten is wat we kunnen doen