Het slapen gaat hier goed! Vorige zwangerschap ook geen last aan gehad.. Einde van de zwangerschap sliep ik ook nog heerlijk volgens mij! Het wordt weer een drukke echo week! Spannend hoor! Iedereen veel plezier/succes met de termijnecho's
Ja leuke week met veel echo's. Ik kan in ieder geval niet wachten tot het vrijdag is. Na de echo gaan wij ergens wat eten samen. We hebben oppas, eerste keer sinds dochter er is dat we samen gaan eten ergens werd wel eens tijd. Dus daar ook onwijs zin in.
Heel veel succes vandaag met de echo’s! Mooi om te zien hoe we hier begonnen met een week of 4 en nu allemaal bijna 12 weken zijn. Tijd vliegt als je het zo bekijkt! Wij gaan het komend weekend aan iedereen vertellen als de echo morgen goed is. Ben nu al benieuwd naar de gezichten als we met dubbel goed nieuws komen
Hoi allemaal, ik ben wat stil geweest hier de laatste dagen, want ik voelde me serieus ellendig. Zooooooooo moe moe moe en misselijk. Vreselijk. Vandaag lijkt het weer beter te gaan gelukkig. Vrijdag hadden we de termijn echo, en alles was helemaal goed! Boontje was alweer 5cm en ik ben wederom een paar dagen vooruit gezet. Daardoor ben ik vandaag 12 weken ver en val officieel net buiten deze groep, maar ook ik zou graag mee willen blijven kletsen.
Hier nog 11 dagen tot de echo Mijn eigen schuld anders had ik deze week al gemogen haha. Ben zo benieuwd naar de nub!
Dat is een uitstekseltje wat op de plek zit waar het geslachtsorgaan zich ontwikkeld. Bij een meisje staat hij evenwijdig aan de ruggengraat en bij een jongen staat hij omhoog in een hoek 45 graden. Maar die is echt pas vanaf 12 weken goed te beoordelen daarom wilde ik perse 12 weken zijn met de echo haha.
Dit was de nub bij mijn jongste. In het ovaaltje zie je de nub. De onderste lijn staat op de ruggengraat en de bovenste lijn volgt de nub. Die staat evenwijdig aan de ruggengraat dus meisje .
Ik mag over precies een week, ben zo benieuwd, ook omdat de vorige keer mn termijn zo flink is teruggezet heb ik het vermoeden dat die wel weer iets word bijgedraaid. Mn buikje was een typisch darmenbuikje. Net flink naar toilet geweest en niks van mn buikje over. Naja een klein bolletje nog, maar echt wel de helft van wat hij was
rond de 20 weken zul je ineens een heel flinke groeispurt krijgen en daarna blijft t lekker doorgaan hihi @Curitiba fijn dat de echo goed was! en joepie nu al op de 12 weken blijf maar lekker hier kletsen hoor zullen er vast nog wel meer misschien net over de grens schieten, en baby's komen ook maar net wanneer ze willen
Spannend, al die komende termijnecho’s! Fijn @Curitiba! Hier vanochtend bloed geprikt, ook meteen voor de nipt. Ben weer aardig wat bloed armer
Super! Alles goed, was heel beweeglijk nekplooi was goed dus ik ben weer gerust gesteld! Hij heeft ook bloed genomen voor de nipt.