Nou ik heb even een ochtend en begin van de middag doorgepakt. Keuken, woonkamer, badkamer en wc zijn helemaal schoon! Deze voldoending is bijna net zo goed als een orgasme Alleen de vloer moet gedweild worden maar dat kan vriend vanavond doen als de jongens op bed liggen. (en natuurlijk kan ik nog 20 andere klusjes verzinnen maar goed.. even focussen op wat wel en niet op wat niet) Nu ga ik op de bank zitten met een bakkie thee en een pak koekjes (maat houden doe ik niet aan ) en laat de pijn die nu ongetwijfeld komen gaat maar over me heen komen
Ja ik ben toch maar even gaan liggen, hopelijk even kort slapen. Wat jouw kleine betreft: heel erg hopen dat ze zich niet morgen aandient. Wat leuk qua koningsspelen. Ze zien er vast heel mooi uit je kinderen. Mijn zoon heeft dinsdag koningsspelen op de bso, moet nog ergens een oranje T-shirt vandaan halen. Klinkt of je verder een lekker druk dagje hebt. Minder van de pijn in vagina door indalen. Nu lekker relaxen hoop ik.
Ja dit scenario kan, of dat @Malbec onderhand zo'n hoge pijngrens heeft ontwikkeld dat ze gewoon al 8 cm heeft nu al forumend. Maar ja das het hele ding met (kleine) kinderen en het begint al bij de zwangerschap: we willen er soms invloed op hebben en willen weten hoe het loopt, maar dat weten we nooit.
Ja dat is het nadeel idd. Ik kan ook niet normaal eten dus de kruimels liggen alweer overal… let it goooooo
Hahaha @Ang1987 Het zet nog steeds niet door maar nog steeds pijn. Heb ook diarree gehad inmiddels en verlies delen van mijn slijmprop ( lekkere info allemaal hè meiden )
Ik had voor Luuk eentje van de Hema bij de action hebben ze ze ook! Luuk had vandaag Koningsspelen en nu lekker vakantie. Heerlijk!
Ik kom echt tot niks. Wat een dag. Heb uit ellende maar alvast een ketting besteld met de 4 voorletters van de kinderen. Cadeautje voor mezelf hahahaha.
Klinkt toch alsof er wel iets gaande is... helpt paracetamol tegen de pijn? Dat zegt toch ook iets over of t echt begonnen is?
Hier trouwens nog een ziek kind. Maar geen oorpijn. Vannacht bij ons in bed geslapen, hij wel wij niet. Vanmiddag ook nog maar een uurtje geslapen. Hangerig en huilerig, maar 10min later weer vrolijk... handen vol aan hem dus.
Wat voor pijn heb je @Malbec? Ik heb ook lage rugpijn (duh) maar niet zoals voorweeen opkomen en afgaan. Jij wel? Zijn ze regelmatig? Aangezien je je slijmprop aan het verliezen ben denk ik dat ze wel voor verwerking/ontsluiting aan het zorgen zijn? ik word zenuwachtig voor je