@Zonnestralen ooooo ehm ja sushi sowieso. En mijn man heeft chocolade in Zwitserland gekocht tijdens een werkbezoekje onlangs. Die ligt op mij te wachten. (Heb ik niet gegeten nog ivm zwangerschapsdiabetes) Dus daar heb ik ook wel erg zin in. Verder niet echt iets specifieks. Nou is die sowieso wel van het verwennen in de kraamweek, dus ik verwacht wel lekkere broodjes voor de lunch enzo. Dat is het voordeel als die ook thuis is. En waarschijnlijk zal die niet elke avond gaan koken, dus bestellen we vaker wat, gewoon omdat het kan en lekker is.
Ik kijk er ook mega naar uit om weer lekker sushi te kunnen eten. Of gewoon lekker een broodje filet americain. Heb ik ook echt gemist ! Ik pak ook nog steeds de auto voor de langere stukken, maar over het algemeen doe ik het meeste op de fiets. Ik probeer maar zoveel mogelijk te blijven doen wat ik altijd doe, om niet in zo een afwachtmodus te komen. Onbewust doe ik dat wel een beetje… @Zonnestralen ben je wel opgeknapt van de buikgriep inmiddels ?
Net controle gehad bij de verloskundige. Volgende week wil ze bespreken wanneer eventueel te gaan strippen… dan zit ik op 39.4. Hopelijk is het niet nodig. Bij mijn zoontje ook gestript op 39.6… hij kwam toen de volgende dag. Dus. Als het aan mij ligt mag ze mij volgende week al gaan strippen.
Hier hetzelfde als @Chanan82, volgende week strippen bespreken. Dan zal het ingepland worden een keer sochtends bij mij thuis. Aan de ene kant wil ik geen interventies, maar mocht ik volgende week nog zwanger zijn dan doe ik het denk ik wel.
Ze zeggen dat als de baby er nog niet klaar voor is dat het strippen niet helpt. Bij mijn eerste werkte het inderdaad niet. Bij mijn tweede wel. Denk dat het ook scheelt dat je lichaam dan weet wat het moet doen. En je moet toch al wat ontsluiting hebben. Ik las wel ergens een tip om op je hand te blazen voordat ze strippen of om wat paracetamol van te voren in te nemen.
@Chanan82 ja precies, ik ben bij alle 3 gestript. Met wisselende resultaten. Ik vind het strippen zelf niet erg, een baby eruit persen doet meer pijn. Maar goede tips! Zeker voor dames die het echt onprettig vinden, wat ik ook heel goed kan begrijpen. Ik had alleen voor deze keer de visie alles op zn beloop te laten, maargoed ik wil ook niet over de 41 weken heen, dus dan moet je op den duur toch knopen gaan doorhakken.
Het verhaal: voor de geïnteresseerden De inleiding kon dinsdag niet gestart worden omdat m'n vliezen niet 'doorprikbaar' waren. De opties waren: terug naar huis of toch direct hormonen om de weeën extra te boosten. We zijn voor de laatste optie gegaan. Vliezen konden toen later gebroken worden en toen ging het voor mijn gevoel extreem snel. Maar daar ontstond een beetje discussie over. Ik had netjes 4 weeën per 10 minuten. Arts-assistent vond dat voldoende, verpleegkundige (oudere dame) vond dat het infuus wel een standje hoger kon. Besproken met vriend en aangegeven dat we het wilde aankijken een uur. Ik zat na dat uur helaas 'slechts' op 4 cm. Het was toen 13:30. Ik heb gevraagd om een ruggenprik omdat ik voelde dat elke wee sterker was dan de vorige: we gingen weer richting de storm van de vorige ronde. Ik werd weer angstig en het trauma van de vorige ronde kwam weer boven. Ik durfde het infuus niet meer te verhogen want ik wilde niet te laat zijn met pijnstilling. Het team vond dat duidelijk een beetje voorbarig: ik voelde me een dikke aansteller. Maar m'n vriend moedigde me aan om te doen wat goed voelde. 14:00 richting anesthesist met infuus op standje vrijwel 0 Ruggenprik werkte, net als de vorige keer maar half. Ik verging nog steeds van de pijn. 14:30 terug op kamer, iedereen vertrok met de boodschap, ga maar even ontspannen en wat uren weeën wegademen. 14:40 - 10 minuten later, tegen m'n vriend in foetushouding aan compleet in paniek. M'n vriend is de kamer uitgerend op zoek naar personeel. Toen ze binnen kwamen zetten was onze kleine er binnen 5 minuten persen... Persfase ging uiteindelijk soepel maar pfffff wat moest ik schakelen. Ik ben dus in een uur, zonder dat het infuus eigenlijk meer dan 10 minuten aanstond, 6cm extra ontsloten. Dus goed om je eigen gevoel daarin te volgen mocht een van jullie ook een inleiding meemaken. Vannacht wel wat uurtjes slaap gepakt (nacht daarvoor was in het ziekenhuis met veel onderbrekingen i.v.m. de glucosechecks van de kleine. Nu 's nachts wel veel naweeën. Als iemand daar nog een gouden tip voor heeft. Hoe snel hield dat bij jullie eerdere bevallingen op? @Droompje123 Hier dus nu ook een licht prematuur kindje. Hij blijft goed op temperatuur maar spuugt wel meer dan ik van zijn broer gewend was. Herken je dat?
@Chanan82 ooo mooie buik!! Mag je trots op zijn. @Rainie jeetje wat een wending, dat verwacht je niet zoveel ontsluiting in 1x erbij. Naweeën zijn echt pittig, werden hier bij elk kind heftiger. Ik gebruikte paracetamol ervoor. Geef je borstvoeding? Want dat triggerde bij mij enorm de naweeën. Ik kan me niet meer herinneren hoelang ze aanhielden. Sommige dingen wil je gewoon vergeten. Hoe doen jullie het met visite? Ik merk dat ik geen zin heb om visite te ontvangen thuis. Zit overdag zo lekker in mn bubbel met mn kindjes, heb er geen behoefte aan. Dus nu al meermaals verzoekjes afgewezen. Ik ben nu absoluut geen sociaal persoon. Op visite gaan is trouwens wel prima, dan kan ik gaan wanneer ik zelf wil. Herkenbaar of ben ik gewoon vreemd?
@Rainie jeetje wat bizar hoe snel het ineens ging! Denk wel dat je echt meerdere keren goed zelf je grenzen hebt aangegeven, daar mag je echt heel trots op zijn! Weet van de eerste dagen niet meer zo goed of mijn dochter veel spuugde want we kregen er vooral amper wat in omdat ze alleen maar sliep en ook alleen maar wilde slapen.. maar daarna is zij wel altijd een spuger geweest ja dus wellicht heeft dat er wel mee te maken! Pittig je naweeën, die heb ik vorige keer niet gehad dus geen idee wat je ertegen kunt doen . Hier vandaag met 39+5 het gesprek over hoe nu hierna maar jeetje doen ze bij jullie allemaal al vanaf voor de uitgerekende datum strippen? Hier gaven ze aan dat pas vanaf 41 weken te doen, heb dus nu ook de volgende afspraak pas staan voor met 41 weken voor evt strippen mocht dat dan nog nodig zijn.. En jaaaaaa sushi, en carpaccio en biefstuk en zachtgekookt eitje, jammmm. Mijn man weet al precies waar en welke sushi (en sashimi) hij moet gaan halen de dag na de bevalling haha. Dat zijn wel dingen waar ik echt naar uit zie. En jeetje @ciprilla dat jij nog fietst! Ik vind fietsen zó naar voelen nu haha. Ik ga wel nog overal heen lopend of met de auto. Gisteren nog een uitje naar een Aziatische supermarkt op 35 minuten autorijden van m’n huis geweest haha, ik ga niet thuis op de bank zitten wachten heb ik me voorgenomen. Al word de angst wel steeds groter dat m’n vliezen op zo’n plek kunnen breken, maar dan probeer ik vast te houden aan dat dat maar bij weinig dames gebeurt…
Vannacht weer lekker gerommel hier, en bij jullie? Ben benieuwd of het vandaag gaat doorzetten. Misschien toch maar is aan die vrouwenmantel thee beginnen.
@cvdv87 ik ben er gelukkig maar 1 dag ziek van geweest. Het rommelt nog niet echt in de vorm van weeën. Maar het is nog wel wat naar beneden gezakt. Als het deze week niet meer gaat gebeuren dan gebeurd het volgende week. Ik heb partner gevraagd om vanaf maandag vrij te nemen. Even een dag rust samen en kijken of dat helpt voor een natuurlijke start. Dinsdag zouden ze willen strippen. Lukt dat niet mogen ze mij doorsturen naar het ziekenhuis. En ga ik voor een ruggenprik voor de opwekking. Ik had al eerder de mogelijkheid om te starten met een inleiding. Dus ik verwacht niet dat het moeilijk gaat zijn om doorgestuurd te worden.
Hier eigenlijk ook nog weinig gerommel. Buik ook flink gezakt, maar heb nog niet het idee dat er snel wat gaat gebeuren. Toevallig vorige afspraak over strippen gehad en mijn verloskundige wil met 40 weken een strippoging doen. Volgende afspraak is woensdag. Dan ben ik 39+1 Ga toch vragen of ze dan al een poging zou willen doen. Al is het hopelijk niet nodig en doet dit weekend wonderen ! Maar ik geloof er niet zo in . We wachten maar weer af!
Ik heb de griep of verkouden, maar voel me in ieder geval niet lekker... zo ga ik niet bevallen hoor. Dus ik waggel nog wel even door. Spannende dagen he meiden. @Zonnestralen voor jou is de eindstreep dus in zicht, fijn hoor. @Kippetje018 mijn frambozenbladthee staat nu af te koelen. Gewoon lekker gaan drinken.
@ciprilla. Wat balen dat jij je niet lekker voelt. Het zou ook een teken kunnen zijn dat de bevalling bijna begint. Maarja dat weet je achteraf pas. Hopelijk is het geen griepje oid.
@Zonnestralen helaas echt verkouden en grieperig.. blughh. Hopelijk morgen weer een beetje beter. Hebben jullie de weersverwachting gezien van aankomende week? Ik zag 28 graden.. Dat wordt zweten tijdens de bevalling.
Jaa hoe is het mogelijk hè! Krijgen we nu echt op het allerlaatste moment nog die warmte er overheen!
Vannacht om 3.30 wakker geworden met flinke krampen… begon om de 15 min… om de 10… daarna een uur lang om de 4-5 minuten. Dus dacht daar gaan we! Uit bed, nog even een douche gepakt … en je raadt het al… loos alarm. Nergens meer last van, op wat harde buiken na
Oh meiden! Wat spannend voor de meeste van jullie.. Wetende dat het nu echt elk moment kan gebeuren!’ Hier lijkt het een eeuwigheid geleden dat ik zwanger was. Ons meisje is alweer 9 dagen bij ons. Echt zo genieten! En weinig slaap ook haha